Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
56
Favori
908.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yaşında cocuk için nasıl yatak tavsiye edersiniz?
  • 160x200 kaliteli yatak önerisinde bulunur musunuz.
  • Merhaba 143 sayfa yazı olmuş açıkcası bu yüzden okumadım. Belfıtığım var bu durumd olup da visco yatak kullanan arkadaşlar fayda gördünüz mü acaba? İşbirde 6000 civar 160 200 100 dsn yaysız viscovbu paraya değer mi? Özellikle yaysız almak istiyorum zira altında yay olduktan sonra üstteki ürün de ona göre şekillenecektir zamanla mecburen. Şimdi işbir visco xl yastık kullanıyorum boyun ağrım tamamıyla geçti ama yataktan dolayı bel ağrısı oluyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba gkntz,

Kesinlikle visco yatak ve visco ürünlerini önerebilirim. Viscotex firmasının Dış ticaret müdürüyüm ve uzun yıllardır visco ürünleri ile ilgileniyorum. Sana önerim yüksek yoğunluklu ve en az 7 cm viscosu olan visco yatak almandır. ayrıca bel dayama yastığınıda öneririm.
  • http://www.wellmatt.com/wellmatt-atigo-160x200-organik-yatak

Bu yatağı alma düşüncem var. Well Matt kullanan arkadaşlar varmı_Önerirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

90*190 ölçülerinde yatak almam gerekiyor bilgi ve yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

Merhabalar,

Kargibi Tam Ortopedik ViscoPlus modelini gönül rahatlığıyla düşünebilirsiniz. Şu anda hediye visco yastık kampanyasındadır.

Kampanya içeriği;
    1- Tek kişiliklerde bir, çift kişiliklerde iki adet Visco Theraphy Spa yastık hediyesi (http://www.kargibi.com.tr/visco-theraphy-spa-yastik )
    2- Türkiye’nin her şehrine kapıya kadar ücretsiz teslimat ve kargo firması seçme seçeneği (MNG ve Horoz)
    3- Kampanyalı indirimli fiyatlar
    4- Kargibi.com.tr 'den çok uygun taksitlendirme ve erteleme imkanları
    5- İki (2) yıl garanti ve 14 gün koşulsuz iade hakkı
    www.kargibi.com.tr adresinden rahatlıkla erişebilir, hiç bir ek işlem yapmadan kampanyadan faydalanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kargibi -- 6 Ocak 2018; 14:46:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: goqmen

3 yaşında cocuk için nasıl yatak tavsiye edersiniz?

Merhabalar,

Bebek ve çocuklarımız için HappyBaby modeli düşünebilirsiniz. Yumuşak, yıkanılabilir kılıflı ve konforlu bir modeldir.

www.kargibi.com.tr/happybaby-tam-ortopedik-yatak
  • Eksper Bey merhaba

http://www.polytenz.com/urunler.html

Bu linkteki image serisi 150x200 ebatlı yatak için 1200 lira fiyat aldım.

Aynı bu yatak özelliğinde olan ürününüz mevcut mu?

Babam için alıyorum, babsm üzerine yatarak karar vermiş ancak fiyat bana pahalı geldi. Aynı bunun gibi olan alternatifleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.

• Arkadaşlar sitelerde çok samimi bir arkadaşla tanıştım süngerleri tek tek gittiğim yerde inceledim tabiki 9 cm 100 dansite en rahatı geldi en pahalısıda o yoğunluk ve kalınlıktan dolayı pahalı bir seçenek 2 gündür test ediyorum kesinlikle üst katmanı 100 dns alın 3-5-7-9 Cm katmanlar var ve yoğunlukları 5-9 arasında ciddi fark var olayın ağırlık merkezini vucuda yayması önemli bir husus ağırlığınzda önemli tabi 3 - 5 cm katmanlı visco yataklardan memnun kalmamanız söz konusu olabilir. imkanınız var ise mini fabrika mağazalarında 1 saatde hazırlayanlar var . Ankara da bulunan ve bu konuda sizi tam aydınlatacak ve istediğiniz kombinasyonu yaptırabileceğiniz çok iyi bir arkadaşın adresini verebilirim ..
  • İstikbal viscolex plus yatak hakkında bilgisi olan var mı acaba? Fıtık için uygun mu, kaç dansitise vb. Fiyatlar işbire göre yarı yarıya neredeyse.

• Visko dusunmeyin bile. 2 yilda perte cikardik (cok bilindik markanindi). Çöktü. Yazin da ter icinde kalkiyorduk. Paket yayli yataktan sasmayin. Paket yay ustu 5-6 cm visko tabaka olabilir o da kaliteli acik hucre visko olmali. Visko yatak satmak üreticilerinin isine gelir. Uretimi cok kolay. Visko süngeri al, ustune kilif gecir bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 2 Mart 2018; 23:24:19 >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar

Profesyonel spor yapıyorum . Uykumu daha iyi almak için yatağımı değiştirmeye karar verdim

Yeni taşındıgım evdeki yatak zaten cok kötüydü

Anlayan arkadaşlar

http://www.hepsiburada.com/viscoflex-17-160-x-200-cm-yatak-p-HBV000002S6TX?magaza=Visco%20Market

http://www.hepsiburada.com/comfortline-visco-antimic-air-yatak-160x200-cm-p-EAKSUR130160200?magaza=Hepsiburada

İkisi arasında 2 kat fiyat farkı var

Performans olarakta aralarında çok fark var mıdır ?

Hangisini tercih etmeliyim

Yardımcı olursanız çok sevinirim :))

• Mali473 M kullanıcısına yanıt
    Visko almayin

• Neden hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Mali473

Neden hocam

aynen visko alınmaz acayip terletiyor kışın bile iğrenç bir yatak visko iyi reklam yaptı bizde kandık
  • Bisvo neden almayın diyorsunuz? Her sabah bel ağrısıyla uyanıyoruz yaylı yatakta. Sırf bu yüzden visconyatak alacaktım ,şimdi tereddüt ettim. Neyi tavsşye edersiniz bel ağrısı için. Sabah dövmüşler gibi belimiz ağrıyor

• duanka D kullanıcısına yanıt
    Ben tempur aldım, ilk başlarda seninle aynı sıkıntıları yaşadım vücut bir süre sonra adapte oluyor ama yatak rahatsız, ara ara yine bacak bel veya sırt ağrısı ile uyandırdığı oluyor.
    açıkça söyleyebilirim visco'lardan uzak durun. paket yay ve lateks karışımı yataklar daha rahat görünüyor ayrıca çok yumuşak yatak almayın yatağınız vücudunuzun şeklini almamalı, yoksa kolunuz sırtınız beliniz çok ağrır. Tecrübelerime göre ilk 5cm yumuşak gerisinin çok sert olması en ideali vücut için
  • arkadaşlar önümüzdeki ay düğünüm var, değerli görüşlerinizi almam gerek.

İşbir ergoplas veya frezya modeli arasında kaldım sizce hangisini alsam? Yer yer visco kanserojen vs yorumları duyuyorum, benim bünyem çok alerjik, ve uyku apnem var, sizce en makul yatak hangisidir?

Bir de işbirin visco su eskiden koku yapıyormuş, hala aynı şekilde midir? önereceğiniz başka marka model varmıdır bilindik kurumsal firmalardan?
  • Isbir comfort bugun geldi koku var.ama geçer dendi bakcaz
  • Merhaba hocam yatak alımı yaptınız mı yardımcı olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.