Şimdi Ara

visa bankamatik kartlarına 3*50 ye 30 tl indirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
7
Favori
12.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi garantiyi aradım mastercard olan kartımı visa olarak yenilemek istediğimi söyledim bunun mümkün olmadığını söylediler aynı şekilde mastercard olarak yenilenir dediler birde baya eskimişti iyi olur dedim değiştirsem diye ama olmadı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

Enpara Visa oluyo mu arkadaslar ?

Enpara'yı arayıp sordum. Enkart kampanyaya dahilmiş. Mesaj vs. Gerek yokmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

quote:

Bu super bi haber :) bi de su cikolata bana da teklif edilse artik Enpara yi daha da cok sevecem :)

• ingbank'ın kampanyaya dahil olduğu yazıyor; ancak kendi sitesinde bir açıklama göremedim. Arayıp soran var mı?
  • ben 3 defa gimsadan alışveriş yaptım. 3.sünü bugün yaptım herhangi bir mesaj gelmedi napmak lazım? Vakıfbankın kartı
  • Bugün ikinci alışverişimi yaptım. Yetersiz bakiye nedeniyle ödeme kabul edilmedi. Hesapta para olmayınca Visa kartları ile alışveriş yapılamıyor demek ki. Kredi kartı ile farklı yani. Bir de harcanan miktar hesaptan anında kesiliyor olmalı. Hesap hareketlerine göre öyle görünüyor.
  • ziraat bana sms atmış 200 TL harca 30 eylül e kadar 10 TL vereyim

Ziraat banka kartım vısa 200 TL harcadığımda hem karfurun 30 TL lik ödülünü hemde ziraatın 10 TL sini alabilirmiyim sizce..
  • ankara gimsadan bahsediyorsanız eğer orası market olarak extreye geçmiyor diye biliyorum.
    zeten mesaj hemen gelmeyecekkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih999

ankara gimsadan bahsediyorsanız eğer orası market olarak extreye geçmiyor diye biliyorum.
    zeten mesaj hemen gelmeyecekkı

evet, her zaman ben gimsayı değerlendiriyorum sorun çıkmadı. Misal 3 kere 50 liralık gıda market alışverişinde şu kadar puan deniyorsa değerlendiriyorum gimsayı. Ne zaman mesaj gelecek biliyor musun peki?
  • 23 Ekim 2013 tarihine kadar bankalar ödüle hak kazananlara SMS göndereceklerdir.

peki bim market olarak geçiyor mu acaba
  • ilk alışverişten sonra sms ile kampanyaya kaydolmuştum İşbank Visa kart ile
    3. alışverişimden sonra mesaj da geldi

tebrikler
    visa bankamatik kartı kampanyamızdan 30TL carrefour indirimi kazandınız. indirim şifreniz 23 ekim haftası sms ile iletilecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34srkn -- 6 Ekim 2013; 15:32:52 >
  • ben bugün ing ve cardfinans nakitle migrostan 50 şer tl alışveriş yaptım ama ikisinden de sms gelmedi.. bu banka kartlarıyla katılıp da hemen alışverişten sonra sms alan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayigit -- 6 Ekim 2013; 20:04:48 >
  • bugün 3. yü tamamladım ama hiç mesaj almadım.

makromarket
    dia
    kiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih999

bugün 3. yü tamamladım ama hiç mesaj almadım.

makromarket
    dia
    kiler

sizinki hangi banka?
  • kayigit K kullanıcısına yanıt
    ne yazık ki finansbank
  • Şok
    Makromarket
    Kipa

Banka iş bankası
    Ilk ikisinde mesaj aldım üçüncüde almadım

• Vakıfbank da alışverişten sonra SMS iletmiyor. 23 Ekim haftasını bekleyeceğiz zahar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaralışişman

quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Bimden alışveriş çeki alsak olur mu

süper fikir bence ^^

garanti desteklemiyor galiba.. henüz bir yazı yok. eğer olursa 2 kartla saldıracağım.

Arkadaşlar üzerinde Vısa yazan tüm bankaların parakartları (debit kart) dahil(hesapta para varsa kullanabileceğin kart)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redoksan -- 6 Ekim 2013; 21:26:07 >
  • denizbank la 2 carfur kipa real 3 alışveriş yaptım hiçbi sms gelmedi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

quote:

Bu super bi haber :) bi de su cikolata bana da teklif edilse artik Enpara yi daha da cok sevecem :)

enparayla sanal marketimden alisveris edersek bkm ile odersek. yine cek alabiliyor muyuz acaba.

cunku bir de %20 geri odemesi var e-alisveriste.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.