Şimdi Ara

visa bankamatik kartlarına 3*50 ye 30 tl indirim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
7
Favori
12.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    başlığı visa carrefoursa kampanyası yapmanız iyi olacaktır
  • bim alışverişini kabul ederler mi? deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih999

ne yazık ki finansbank

teşekkür ederim.. bana da gelmediğine göre finansbank göndermiyor harcama sonrasında sms demek... yada ilk 3 alışveriş için de carrefour şartı mı var acaba diye bi tereddüdüm var halen.. bu hafta içi fırsatım olursa carrefourdan hediye kart satın alabilirim belki deneyip emin olmak için..
  • kayigit K kullanıcısına yanıt
    carrefour zorunluluğu yok arkadaşım. finansbankın hiçbir kampanyasını müşteri hizmetlerini aramadan halledemedim bakalım bu nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

bim alışverişini kabul ederler mi? deneyen var mı?

2 alışverişi bimden yaptım.

hesap özetinde süpermarket diye yazıyordu garantide..

tabi nasıl bir sonuç verecek merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

paracard'ın sitesine var

http://www.paracard.com.tr/

MARKET yazıp 3340 a gönderilecek

Tşk.ler bilgilendirme için. sms gönderdim katılımınız alınmıştır diye bilgi geldi.

paracard sitesinde mesaj atın diye bir şey yazmıyor. Bu bilgiye veya bu numaraya nereden ulaştınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih999

carrefour zorunluluğu yok arkadaşım. finansbankın hiçbir kampanyasını müşteri hizmetlerini aramadan halledemedim bakalım bu nasıl olacak.

teşekkür ederim.. ben de son 5 kampanyadır ing yle aynı durumdayım.. aramadan yükleme yapmıyorlar..
  • Ziraat kartimla uc alisverisi yaptim ,mesaj gelmedi,m,h yi aradim bi saat bekledim.bi sonuc cikmadi.nette ilk 220 kisi kazanabilir: diyor acba dogrumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alp007 A kullanıcısına yanıt
    o 220 işini bir yerde daha gördüm ancak visanın kendi sitesinde öyle bieşey yok. 220 kişi ne ya sanki araba dağıtıyo koskaca visa
  • Arkadaşlar dün iki tane işbank visa kartım ile 50şer tl lik alisveriş yaptım.
    İşbankta sms atıldığını yeni gördüm şimdi attım kampanya katılımınız alınmıştır diye msj aldım.
    Dün yaptığım alışverişler geçerli olur mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

Arkadaşlar dün iki tane işbank visa kartım ile 50şer tl lik alisveriş yaptım.
    İşbankta sms atıldığını yeni gördüm şimdi attım kampanya katılımınız alınmıştır diye msj aldım.
    Dün yaptığım alışverişler geçerli olur mu acaba

kampanya dönemi içinde atman yeterli oluyor. ama işbankası kıllık yapar mı bilmem
  • Arkadaşlar işbankası ve finansbank visa elektron banka kartlarım var her ikisindende ayrı günlerde 3*50 tl lik alış veriş yaparsam 150+150:300 tl
    30+30:60tl

300-60:240 tl
    toplam %20 indirim almış olurmuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtrax -- 8 Ekim 2013; 10:17:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtrax

Arkadaşlar işbankası ve finansbank visa elektron banka kartlarım var her ikisindende ayrı günlerde 3*50 tl lik alış veriş yaparsam 150+150:300 tl
    30+30:60tl

300-60:240 tl
    toplam %20 indirim almış olurmuyum

Teammüllere göre olması lazım. Ama biz olur deriz başka bir sıkıntı çıkar sonra niye olmadı diye bize çıkışmayasın.
  • Arkadaşlar, Visa Kredi Kartları kampanyaya dahil DEĞİL...
    Sadece BANKA KARTLARI kampanyaya dahil.
    Yani şu bankadaki mevcut paranızı harcayan kart, BANKA KARTI
  • enpara dahilmis ancak sadece gida alisverislerinde gecerliymis, sigara tekel, para yuklemesi, hediye ceki alisverislerinde kampanya dahil degilmis. yani bim hediye karti alinmiyormus. musteri hizmetleriyle uzun telefon konusmalari sonucu, bu bilgilere ulastim:P

• quote:

Orijinalden alıntı: aileia

enpara dahilmis ancak sadece gida alisverislerinde gecerliymis, sigara tekel, para yuklemesi, hediye ceki alisverislerinde kampanya dahil degilmis. yani bim hediye karti alinmiyormus. musteri hizmetleriyle uzun telefon konusmalari sonucu, bu bilgilere ulastim:P

iyi de hocam migrostan 50 tl alkol alsan slipte yazmıyor ki alkol aldığın nasıl anlayacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

enpara dahilmis ancak sadece gida alisverislerinde gecerliymis, sigara tekel, para yuklemesi, hediye ceki alisverislerinde kampanya dahil degilmis. yani bim hediye karti alinmiyormus. musteri hizmetleriyle uzun telefon konusmalari sonucu, bu bilgilere ulastim:P

iyi de hocam migrostan 50 tl alkol alsan slipte yazmıyor ki alkol aldığın nasıl anlayacaklar

altini ayirabiliyorlarmis ozel bir kodla elektronik alisveriste, pek cok visa kampanyasinda zaten tekel mamullerini kampanya disina atiyorlar, onun da tespit edilebilecegini dusunuyorum.

zaten tekele uygulana vergi de ayri, onu nasil ayri yapabiliyorlarsa, kampanyaninda disina atabilirler diye tahmin ediyorum. ama risk almak istiyorsaniz siz bilirsiniz tabi.

• quote:

quote:

quote:

altini ayirabiliyorlarmis ozel bir kodla elektronik alisveriste, pek cok visa kampanyasinda zaten tekel mamullerini kampanya disina atiyorlar, onun da tespit edilebilecegini dusunuyorum.

zaten tekele uygulana vergi de ayri, onu nasil ayri yapabiliyorlarsa, kampanyaninda disina atabilirler diye tahmin ediyorum. ama risk almak istiyorsaniz siz bilirsiniz tabi.

iyi de hocam girdim mağazaya 5 bira 2 kilo şeker ekmek meyve sebze pirinç aldım 55 lira tuttu. tamam fişte hepsi gözöükyor da slipte market kasasından geçtiği için nasıl ayıracaklar ki. tamam elektronik kasasından geçerse ayırabilirler veya ayrı bi reyonun kasasından alırsanız. belki kontörü de ayrı bi şekilde geiiryor olabilirler kasada. ama gıda yiyecek içkiyi bi tek marketin fişinden ayırtabilirler başka bir yolu yok yani

• quote:

quote:

quote:

quote:

iyi de hocam girdim mağazaya 5 bira 2 kilo şeker ekmek meyve sebze pirinç aldım 55 lira tuttu. tamam fişte hepsi gözöükyor da slipte market kasasından geçtiği için nasıl ayıracaklar ki. tamam elektronik kasasından geçerse ayırabilirler veya ayrı bi reyonun kasasından alırsanız. belki kontörü de ayrı bi şekilde geiiryor olabilirler kasada. ama gıda yiyecek içkiyi bi tek marketin fişinden ayırtabilirler başka bir yolu yok yani

dedigim gibi risk almak istiyorsaniz siz bilirsiniz, uygulamayi yapin sonra ise yariyosa bize de bilgi verin biz de bilgilenelim.

ben musteri hizmetlerinden ogrendigim kampanya sartlarini aktariyorum. yanlis bilgi verip insanlari yaniltmak istemem.

• quote:

hangi bankanın müşteri hizmetleriyle konuştunuz? ben de migrostan 50 tl hediyem karta yükleme yaptırmıştım.. o zaman o da dahil olmayabilir ama normal kredi kartı kampanyalarında da hep bu şekilde katılıyordsum oluyordu.. benimki ing bank..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.