Şimdi Ara

Virüs üretildi - Korkunç pandemi toplantısı videosu (event 201)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=AoLw-Q8X174&feature=youtu.be

2019 Ekim ayında böyle korkunç bir toplantı yapılmış. Kanalda 6 video mu ne var aynı günümüzü anlatıyor, yorumlar hep siz ürettiniz diye saldırılarla dolu. Dünya ekonomi forumu ve Bill melinda Gates vakfının yaptırdığı toplantı.

Sizce de fazla tesadüf değil mi bunlar, komplocuları fazla mı hafife alıp alay ediyoruz diyorum bazen. Onlarca sene boyunca böyle bir tatbikat yapılmıyor da nasıl oluyor olay patlak vermeden hemen önce yapılıyor.

Toplantının yapıldığı gün ile Çin'de askeri olimpiyatların olduğu gün aynı günmüş. Video serisinin devamını izliyorum aynı bugün olanları anlatıyor gibi, tatbikatta brezilyada bir domuzdan koronavirüs çıkacağını varsayarak ihtimalleri konuşuyorlar, 65 milyon insanın öleceğini söylüyorlar. İnterneti kapatırsak insanları daha da paniğe sevk ederiz diyorlar. Herkesin yüz ifadesi, ses tonu çok korkunç geldi nedense bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PacTyson -- 29 Mart 2020; 1:24:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir salgın çıktığında, o konu ile ilgili

amerigalılar yabdı

dıj güjler yaptı

illüminati örgütleri yaptı

çin yediği şeyler yüzünden oldu

gibi birçok spekülasyonların çıkması ve bunlar kullanılarak ilgiyi çekmek isteyenlerin olması normaldir. Gerçeği ise kimse bilemez.
  • Türkçe altyazısı yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Bir salgın çıktığında, o konu ile ilgili

amerigalılar yabdı

dıj güjler yaptı

gibi birçok spekülasyonların çıkması ve bunlar kullanılarak ilgiyi çekmek isteyenlerin olması normaldir. Gerçeği ise kimse bilemez.
    Şu ana kadar ben de alay ediyordum ama bu event 201 toplantısı harbiden korkunç geldi, zamanlama aşırı manidar. Seriyi bitireyim de bir yeni bilgiler eklerim konuya.

• quote:

Orijinalden alıntı: akbey617

Türkçe altyazısı yok mu?
    Bununla ilgili şöyle bir Türkçe video buldum:

https://www.youtube.com/watch?v=oaUd64PRqAU&feature=youtu.be

Ekşide de event 201 simülasyonu diye başlık açılmış ama pek fazla kişi yazmamış henüz.

• Olum adamlar böyle bi şey yapacak olsa youtube'a yükleyip bütün dünyaya duyurur mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Tuskegee Deneyi insanlık tarihinin gördüğü en korkunç deneylerden biriydi. ABD Sağlık Bakanlığı sifiliz (frengi) mikrobunun insanı nasıl "öldürdüğünü" merak ediyordu. Bunun için Alabama eyaletinin Tuskegee kasabasında yaşayan zencileri seçtiler. Deney 1932 yılında başladı ve tam 40 yıl boyunca sürdü. 1943'te frenginin ilacı bulunmasına rağmen Tuskegee halkı bundan haberdar edilmedi. Devlet "deneklerin" bu tedaviden faydalanmasını engelledi. Deney 1972'de sonlandırıldığında sadece 74 kişi hayatta kalmıştı.  128 kişi sifiliz ve komplikasyonlarından ölmüş, 40 kişi mikrobu eşine bulaştırmış, 19 çocuk sifiliz mikrobuyla doğmuştu. Tuskegee'nin yoksul halkı küçük ödüller karşılığında devletin cesetlere otopsi yapmasına razı edildi. Böylece mikrobun hangi organları, nasıl tahrip ettiği anlaşılacaktı. Deneyin asıl amacı da zaten buydu: Ölümü izlemek. Amerikan devleti ancak 1997'de Tuskegee halkından "özür" diledi. Eğer Peter Buxton 1970'te olayın üzerine gidip ifşa etmeseydi, bundan hiç birimizin haberi olmayacaktı.

Bunu niçin anlatıyorum?

Eğer 1950'lerde, 60'larda biri çıkıp, Amerikan devletinin böyle bir şey yaptığını iddia etseydi muhtemelen "komplo teorisyeni" olarak isimlendirilecekti. Lütfen dikkat edin, Tuskegee deneyinin sürdüğü 40 yıl boyunca 4'ü demokrat, 3'ü cumhuriyetçi 7 başkan gelip geçmiş, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi ilan edileli 24 yıl olmuştu. Buna rağmen, dünyanın haberi olmadan "devlet gözetiminde bilimsel ölüm deneyi" sürdürülebilmişti."

Yazı 'Mücahit Gültekin' nin ' İslami Analiz' sitesindeki yazısından alıntıdır.

Kaynak:https://www.islamianaliz.com/m/3808/corona-virus-bize-neyi-ogretiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BF.Skinner -- 29 Mart 2020; 2:3:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Jeg Elsker Norge kullanıcısına yanıt
    Bu olayı neredeyse kimse bilmiyor ki, dünyanın milyonda birinin bile haberi olmayacak olsa da elimizden ne geliyor sanki. Yorumlar full linç dolu olduğu halde kaldırmıyorlar. Asıl olaylar patlak verdikten sonra gelmiş bütün izlenmeler ve yorumlar. Niye 5-10 sene öncesinde değil de böyle bir şey ilk kez bu olayların hemen öncesinde yapılıyor, sürekli maddi ve ekonomik konular üzerinden konuşuyorlar. Koronavirüs yayılacağını varsayarak gerçekleştiriyorlar simülasyonu, nasıl biliyorlar bu kadarını. Fazla tesadüf değil mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: PacTyson

Bununla ilgili şöyle bir Türkçe video buldum:

https://www.youtube.com/watch?v=oaUd64PRqAU&feature=youtu.be

Ekşide de event 201 simülasyonu diye başlık açılmış ama pek fazla kişi yazmamış henüz.

Alıntıları Göster
    Ben de bugün bu videoyu izlemiştim:https://www.youtube.com/watch?v=Cv778ZniC9E&feature=youtu.be Bunların komple teorilerinden öte, korkunç gerçeğin ta kendisi olduğu aşikar bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Bir salgın çıktığında, o konu ile ilgili

amerigalılar yabdı

dıj güjler yaptı

Ben biliyorum kedi yaptı yine rahat durmadı çünkü

Virüs üretildi - Korkunç pandemi toplantısı videosu (event 201)

• quote:

Orijinalden alıntı: akbey617

Ben de bugün bu videoyu izlemiştim:https://www.youtube.com/watch?v=Cv778ZniC9E&feature=youtu.be Bunların komple teorilerinden öte, korkunç gerçeğin ta kendisi olduğu aşikar bence.

Alıntıları Göster
    Bunu ben de izledim. Komplo teorisi deyip geçmemek lazım, doğruluk payı olabilecek şeyler mesela the economist 2018 dergisinin kapağında sol alt köşede pangolin var. Ne bileyim salgın filminde olanlar olsun, 2018 çıkışlı venom filminde Çinli kadının yılanı yiyip virüsü kapması olsun. Bunun gibi birçok şey var. Fazla tesadüf. Bir şeyi saklama gereği duymuyorlar sanki. Amaç ne ama bakalım zaman ve gidişat gösterecek, her şey kısa sürede az ölümle sonuçlanırsa ve aşı bulunursa dünya kaldığı yerden devam ederse sorun yok, ama iddia edildiği gibi büyük felaketler ve sonrasında değişiklikler olmaya başlarsa var bir bit yeniği.

• Bir diğer konuda (Konu başlığını hatırlamıyorum şu an) 2016 da yapılan araştırmanın açıklamasını yapmıştım.

Bu konuda da dikkatimi çeken kısım öncü uzmanların JOHNS HOPKINS CENTER FOR HEALTH SECURITY olması. Toplantının hostu da onlar zaten. Ayrıca asıl salgın başladığında halihazırda ilk canlı veri yayını da (birçok basın yayın kuruluşunun şu an internet sayfalarında iframe olarak kullandığı) onlardan geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: slowfood

Bir diğer konuda (Konu başlığını hatırlamıyorum şu an) 2016 da yapılan araştırmanın açıklamasını yapmıştım.

Bu konuda da dikkatimi çeken kısım öncü uzmanların JOHNS HOPKINS CENTER FOR HEALTH SECURITY olması. Toplantının hostu da onlar zaten. Ayrıca asıl salgın başladığında halihazırda ilk canlı veri yayını da (birçok basın yayın kuruluşunun şu an internet sayfalarında iframe olarak kullandığı) onlardan geliyor.
    Aynen öyle, canlı verileri anında paylaşan John Hopkins oldu yine onun sayfasından takip ediyorum ben de verileri ilk günden beri.

• Up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.