Şimdi Ara

VioLence ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ses sistemcim çift bobin 500 w rms violence subwooferi ısrarla tavsiye ediyor . Bu marka pek bilindik bir marka değil galiba siz ne düşünüyorsunuz yardımcı olun lütfen . . .

• Hiç mi bilgisi olan yok ??
  • Birşey söyliyeceğim şimdi sistemi satmak istersen violence subwoofer dersen bilinmedik bir marka ( yada ben ilk defa duyuyorum ) ama pioneer dersen farklı düşünür. Birde şöyle birşey daha var şimdi ikisinide taktır sese bak önce pioneer taktır sonra violence ı taktır bakalım hangisinin ses tonunu seversen o kalsın sonuçta bu iş zevk işi :)
  • yeni ürünleri denemek lazım aslında bir çılgınlık yapıp alırsan cevabı hemen buraya yaz sesı nasıl yumsakmı sert tonlumu
  • Alma arkadasım ben dinledim 500 rms olduguna inanmıyorum eski sistemdeki jvc subwoofer ile aynı tonlayıp aynı vurdugunu söyleyebilirim... arkadasın arabasında 500rms VİOLENCE dinledim ikimizinde arabası hb ve onun avantajı bas için 600.1 jbl mono anfi kulanıyor olmasına ragmen beğenmedim gürültü gibiydi ses yüksek seslerde woofer basmı vuruyum titreyimi arasında kararsız kalıyordu :) sonra benim arabaya geçtik :) kicker cvr12 400rms biraz masaj yaptı arkadasıma ve sonuç violence aldıgına pişmannn.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.