Şimdi Ara

5 kanal amfi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ses sistemi kurmak istiyorum malzemelerim;
    -4 adet Pioneer 400w 60rms 6965s
    -1 adet bas 400-600rms arası (Pioneer, Cadence, Forx, Sony)
    Tesisat Kabloları full bakır 25mm güç kablosu

Ben işi bir anfide bitirmek istiyorum ve 5 kanal arastiyorum ve kafama takılan konular var bunları sormak istiyorum bu konularda tecrübesi ve uzman olan arkadaşlara;

Soru 1. 5 kanal amfiye çift bobin bas bağlanır mı ?

Soru 2. 5 kanal amfinin stereo kanalları 4ohm bas kanalını 2 ohm kullanabilirmiyiz ?

Soru 3. Tek bobin bir bas mesela aklımda bir tane bas var cadence fxs600 600rms tek bobin 4ohm ben bu bası 5 kanal amfiye nasıl 2 ohm bağlayabilirim ?

Soru 4. Ben bu tesisat için forx 100amper sigorta taksam yeterli gelirmi ?

Soru bunlar arkadaşlar araştırdığım 2 tane amfi var bunlar benim sistemime uyarmı daha önce kulanan varmı basda kesme yapıyormu

-M acoustic m5
    4ohm 4x75rms+ 300rms
    2ohm 4x100rms+500rms

-Reis rs-hy5080
    4ohm 4x80rms+600rms
    2ohm 4x120rms+600rms

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

5 Kanal Amfi Tavsiyesi ile Rüyalarınızdaki Sesi Bulun

Müzisyenler olarak, üstün ses kalitesi ve çok yönlülük sunan 5 kanal amfilere ihtiyacınız vardır. İster sahnede ister stüdyoda olun, bu amfiler sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. İşte en iyi 5 kanal amfi önerimiz:

• Mesa Boogie Dual Rectifier: Metal ve hard rock'tan jazz'a kadar çok çeşitli tonları sunan efsanevi bir amfidir.
    • Diezel VH4: Olağanüstü temiz tonları ve agresif yüksek kazançlı sesleriyle tanınan üst düzey bir amfidir.
    • Engl Powerball II: Metal müzisyenleri arasında popüler olan bu amfi, son derece yüksek kazanç ve hassasiyet sunar.
    • Bogner Ecstasy 101B: Blues ve rock tonları için mükemmel olan, çok yönlü ve duyarlı bir amfidir.
    • Fryette Deliverance 60: Olağanüstü temiz tonları ve yüksek kazançlı sesiyle öne çıkan, modern bir amfidir.

Bu 5 kanal amfi, en iyi 5 kanal anfi önerilerimizden sadece birkaçıdır. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun mükemmel amfiyi bulmak için araştırma yapmanızı ve bunları denemenizi öneririz.

Kendinizi ifade etmenizi ve müzikal potansiyelinize ulaşmanızı sağlayacak rüyalarınızdaki sesi bu amfilerle elde edeceksiniz. Müziğinizi bir üst seviyeye taşımaya hazır olun!

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Reis in 5 kanal hibrit amfisini bende alacaktım bir ara. iyi ki almamışım. bu amfi olayı işin can alıcı noktası. sesin her şeyini ana üniteyle belirliyor.

Ben kenwood kac 1004 4 kanal ab class amfi aldım. ses kalitesi saflığı reis for-x gibi markalarla mukayese edilmez. mono amfi olarakta mobass 1000.1 tercih ettim. Adam akıllı markalarda 5 kanal amfi pek yok. olanda zaten uçuk fiyat yada düşük güçte. bence çift amfi yapabilirsiniz.

aküden çiftli 120 amper sigortadan çift 8ga kablo ile besleme yaptım. yani kaynak kablosu saf bakır olduğu için 2x16 mm bile fazlasıyla işinizi görür.

• Tacox kullanıcısına yanıt
    Yorumun ve önerin için teşekkürler 2 amfili sistem tabiki iyi olur bende biliyorum ama tek anfide işi bitirmek istedim ben.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam biçok farklı amfi kullandım massive 5200 5 kanal amfinin tadını unutamadım 4 *100 rms+500 rms 4 ohm ısınma kesme olayı yaşamadım saatlerce dünlememe rağmen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kayacan67 K kullanıcısına yanıt

cadence f100.5 anfide benim için aynıdır. sahibindende temiz 1 adet mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.