Şimdi Ara

ViewSonic VX2476 Monitörün Gidip Gelmesi [VİDEOLU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3 yıl önce almış olduğum Viewsonic VX2476 monitörümü yaklaşık 2 ay önce videoda görünen sebepten dolayı yetkili servise götürdüm. Onlarda tamirin mümkün olmayacağını istenirse 1300 TL'ye sıfırını verebileceklerini söylediler. Bende kabul etmedim ve dışarıda iyi yorumları olan bir teknik servise götürdüm. Onlarda 10 günlük test sonucu 320 TL karşılığında içindeki güç devresini değiştirdiler. Her şey ilk başlarda güzeldi sonra tekrar aynı sorun baş gösterdi. Bu sefer yaptırdığım yere götürdüm ve tekrar 10 gün test sonrası bir şey olmadığını taktığım prizin akım korumalı olması gerektiğini söylediler (Hoş bende o tarz konulara dikkat ederim, pc ve monitörümü ups cihazına bağlı kullanıyorum zaten). Ürünü 10 günlük testin sonunda aldım ve 5. gününde 1-2 defa videodaki gibi gitti geldi sonra düzeldi. Akşama doğruda iyice gitmeye başladı. Şuan kafasına göre davranıyor tamamen. Bu konu hakkında bir önerisi olan var mı ? Teşekkürler.

VİDEO LİNKİ

• KABLO DENE İYİ BİR DP KABLO İLE VEYA HDMI İLE BAĞLA
  • Kablo sorunu Başıma aynısı geldi kaliteli kablo al bulabilirsen Philips marka
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.