Şimdi Ara

Viewsonic ( Oyuncu ) Px701 4K Projeksiyon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
6
Favori
4.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Viewsonic ( Oyuncu ) Px701 4K Projeksiyonamlat, sağ üst köşede o gölgeli alan yamuk oluşuyor. Cihaz mı arızalı bir ayar mı var bulamadım. Tavana montaj ve tam karşıdan bakıyor perdeye

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Nick.Bulamadım kullanıcısına yanıt

Evet köşe düzeltmelerde tüm cihazlarda gölge oluşuyor.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu hocam sizin videodan sonra karar kılıp aldım cihazı öncelikle teşekkür ederim çok iyi incelemeler yapıyorsunuz.
    Sorun ise tam olarak gölge oluşması değil de alt kısımda gölge tam bir dikdörtgen şeklinde fakat üst kısımda yamuk ( bu yamukluğa dikkat ederseniz sağ üst köşe yamukluğa sebebiyet veriyor) biçimde gölge oluşuyor. Yani dikdörtgen bir alan içinde projeksiyonun yine dikdörtgen görüntüsü yok. Evet projeksiyon görüntüsü kenar düzeltmeyle yamukluğu giderilebiliyor ama dış kısımdaki gölgeli alan tam bir dikdörtgen değil üst kısım yamuk şekilde oluşuyor resimde belli etmeye çalıştım. Sizce sebebi ne olabilir onu öğrenmek istiyorum

• Yani alt taraflarda düzgün biçimde o gölgeli alan var ama üst kısım simetrik değil sağ üst köşe yamuk biçimde gölgeli alan oluşturuyor

• Nick.Bulamadım kullanıcısına yanıt

Anladım, böyle durumlarda tam karşıdan yansıtmak daha iyi olabilir. Bazen böyle yamukluk olabiliyor.

Garantiye girermi tam emin olamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2-3 k civarında projeksiyon cihazı önerisi olan var mı ? Yurt içi yurt dışı bandggood amazon hiç fark etmez. 3 mt mesafeden kullanacağım, android olmazsa da mi box 4k ile kullanacağım. Teşekkür ederim.

• Beni renk ve görüntü olarak tatmin etmeyen tek cihaz kötü diyah denge rahatsız edici gökkuşağı etkisi 1 yıl kullandım ve değerinden aza elimden çıkarttım ,gerçekten kötü bir cihaz

• OlguErhan kullanıcısına yanıt

Merhaba Olgu Bey, Optoma UHD35 ve Viewsonic px701-4k arasında kaldım, lamba ömrü nedeniyle gönlüm Viewsonic'ten yana ama optik kablo ile 5.1 ses sistemini kullanabilir miyim?

• bende bugün 28.500 TL ye sipariş verdim. aslında acelemde yoktu ama ileride daha pahalı alacağıma şimdiden alayım dedim. olgu erhanın incelemeside tercih etmemde faydalı oldu tabi. pc-ps5 oyun ve sinema için kullanacağım şu anda 4k olarak bulabildiğim en uygun model oldu

• izmirli1713 kullanıcısına yanıt
    Perde olarak kullanıyorsunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende Amazon Com tr satıcısından uygun fiyata buldum, yani diğer sitelerde 40.000 üzerinde satıldığı için uygun olduğunu düşünüyorum. Bu ürün için trıpod düşünüyorum. 200x200 yada 240x200 civarında. Tripod perde önerileriniz var mıdır

• ainstain A kullanıcısına yanıt

peak perde aldım 240x200 şimdilik onda kullanıyorum memnunum.

Şu anda

- peak t120 240 200 perde ayaklı 3400 tl
    - codegen TX 24 240 200 perde ayaklı 7400 tl
    - liteout 240 200 ayaklı perde 3200 tl

Hangi ürünü tercih etmek lazım?
    Codegen neden 2 katı fiyat ile satılıyor? Fikirlerinize ihtiyacım var

bu kadar para vermeye gerek yok. 1890 liraya aldım gayet güzel iş görüyor. ayaklı olması şartsa bişey diyemem tabi

Viewsonic ( Oyuncu ) Px701 4K Projeksiyon
    Viewsonic ( Oyuncu ) Px701 4K Projeksiyontrendyol.com
    Peak Storlu Arkası Siyah Ithal Projeksiyon Perdesi-beyaz Kasa 240 X 200 Cm Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/peak/storlu-arkasi-siyah-ithal-projeksiyon-perdesi-beyaz-kasa-240-x-200-cm-p-66169635?boutiqueId=61&merchantId=132091
    Evet ayaklı olması gerekiyor taşımak için

• Hocam merhaba, ürünün kendi üzerindeki sesi 20 lere çekince yada seviye 10 dan yukarılara çıkınca cır cır cır sesler geliyor mu?

Bilgisayarı bağlayınca fareyi hareket ettirince de bi ses geliyor, sizde de oluyor mu bu tarz sesler

Kendi hoparlörüyle deneme amaçlı kullandım sıkıntı yoktu, ev sinema sistemiyle kullanıyorum genelde

• merhabalar,

viewsonic X2-4K xbox modeli aldım. bir kaç sorum yada sorunum var :)

duvara tam karşıdan 50 cm yükseklikten sehpadan yansıtıyorum ama düz ekran vermiyor köşelerde eğimler var. tabi manuel olarak düzeltiyorum onda sorun yok ama bu konumda düz olarak yansıtması gerekmez mi? manuel düzletmede üstten alttan mutlaka yarım cm de olsa farklar oluyor.

ürünü PS 5 için kullanıyorum, 4k 60 hz veriyor sadece ama özelliğinde 2k 120 hz de. PS video ayarlarında baktığımda 120hz desteklemiyor uyarısı veriyor :(, sadece xbox da geçerli bir özellik değildir diye düşünüyorum

4 oyunun sadece cod modern warfare 3 de nedense çözünürlük otomatik olarak 1080p 120 hz düşüyor proheksiyonda

bilgisi olan arkadaşlar varsa desteğini rica ediyorum. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.