Şimdi Ara

Video İçin 700D Almak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı akşamlar öncelikle. Videoya olan merakım için 5Dmi 700D ile takaslama fırsatım var 18-55is stm ve grip ile alacağım sadece gövde vereceğim. Biliyorum fotoğraftan kaybedeceğim ama en azından video olarak kazanacağım siz olsanız ne yapardınız? Ayrıca tam kare lensler çok pahalı ve 50mmden başka da lens alıp kullanamadım henüz 5Dye. Oysa ki croplular için tamron 17-50 gibi sabit diyaframlı ve başarılı lensler de var. Kafam karıştı yine :(

• Fotoğrafta cidden kaybedeceksiniz ama 700d de daha fazla lens alacağınızı düşünmeyin, 700d nin video performansını yeterli bulduysanız bence takasa girebilirsiniz, sonuçta 5d artık yaşlanmış bir makina
    ha ff in yaşı var mıdır, yoktur, ama illa video çekecekseniz ve karşılamıyorsa vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanozturk

Fotoğrafta cidden kaybedeceksiniz ama 700d de daha fazla lens alacağınızı düşünmeyin, 700d nin video performansını yeterli bulduysanız bence takasa girebilirsiniz, sonuçta 5d artık yaşlanmış bir makina
    ha ff in yaşı var mıdır, yoktur, ama illa video çekecekseniz ve karşılamıyorsa vardır

Kararsızlık çok kötü acele etmeyeyim en iyisi, video daha fazla zaman ve emek istiyor ama sonuçlar da o derece de tatminkar oluyor ama karar vermek...
  • 5d nin ikinci eline bakın, 700dnin ikinci eline, karar sizin
    makina eski olmasa gidin video için başka bişey alın derdim ama teknoloji de ilerliyor biyerde, yeni üst seviye makinalar fişek gibi
  • oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    Yeni makineler mükemmel gerçekten ama mark 4 almıyorum burada, 700d vs 5d konumuz maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz 5D zor bulunur ama temiz video çekebilen crop her zaman olur hocam ona göre de düşünmek lazım Kaç tane 5D ' ye niyetlendiysem ya ayna ya perde sorunundan tamir görmüş olduğunu öğrendim . Elindeki 5D sorunsuz ve içine siniyorsa hiiiç elden çıkartma derim .
  • CavaLieR-G kullanıcısına yanıt
    Öyle düşündüm ben de hocam ve elimde tutmaya karar verdim
  • Sony A serisi
  • kesinlikle
  • hocam bende 700 D var.Videosundan gayet memnunum.Alırsanız sizi üzmezz diye düşünüyorum.Ben memnun kaldım videosundan.Gayet güzel HD videolar çekiyorum
  • 700D makine de raw video çekmek istiyorsan eğer magic lantern gerekiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.