Şimdi Ara

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.686
Cevap
67
Favori
208.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüketici hakem heyetinin ücret iadesi kararı ile icra takibi başlatan var mı acaba? Bir sonuç alınabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende anakart yakanlar kervanına katıldım. Model g602. Şuan ki maddi durumumdan ve ülkenin ekonomik şartlarından dolayı yeni bir pc almak istemiyorum ama pcye de ihtiyacım var. Bunun anakartını yurtdışından falan bulup satın alamaz mıyız? Hayır marka modeli de bilmiyorum anakartın herhangi bir yerden ulaşamadım. Yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mucachoo

Arkadaşlar merhaba, Victor G451 laptopum bir çok G451 de olan anakart arızasını verdi, bu sebepten ekran, soğutucu bakırlar, fan ve dvd rom, kasa, klavye, hoparlörler, wifi adaptörü, adaptör satılıktır, ilgililer özelden yazabilir.

Ekran hala satılık mı?

• G701 anakart arıyorum arkadaşlar veya uygun fiyat gelirse anakart hariç parçaları satacağım.

• ciko1984 kullanıcısına yanıt
    bilgisayarcılara bak monsterın bir modeli uyuşuyor benim anakartta köprülerden biri yanmıştı sanırım tam hatırlamıyorum bilgisayarcı monsterla uyuşuyor dedi tamir etti 1 senedir sorunsuz gidiyor
  • Teşekkürler sorayım bakalım

• Herkese geçmiş olsun. Türkiye'de şu an en güçlü ve en uygun fiyatlı marka monster arkadaşlar ben yaklaşık 5 senedir tulpar t7 2.6 kullanıyorum sıfır sıkıntı. Sadede gelecek olursam gtx980m li pcsi yanmış birileri varsa yedek parçasına talibim.
  • Benim emektar 5 senelik Victor'un G harfi düzgün basmamaya başladı.
    Daha kötüsü oyun oynarken makine biraz ısınınca W tuşundan elimi çeksem bile karakter gitmeye devam ediyor biraz daha.

• Bende G701 var. 5 sene önce almıştım zaten bir sene sonra fan değiştirmek için firmaya baktığımda battığını gördüm neyse ki yedek parçaları başka bir firmaya devretmişler. Neyse lafı uzatmayayım masaüstü toplamayı düşünüyorum ama toplayana kadar işlerde idare etmesi için cihaza 240gb SSD takmak istiyorum. Hangi ssdnin uygun olacağı ve nasıl takılacağı hakkında yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xginxa

Bende G701 var. 5 sene önce almıştım zaten bir sene sonra fan değiştirmek için firmaya baktığımda battığını gördüm neyse ki yedek parçaları başka bir firmaya devretmişler. Neyse lafı uzatmayayım masaüstü toplamayı düşünüyorum ama toplayana kadar işlerde idare etmesi için cihaza 240gb SSD takmak istiyorum. Hangi ssdnin uygun olacağı ve nasıl takılacağı hakkında yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
    Helal olsun cihazı bozmadan nasıl bu kadar sene kullandım
    SSD girişi M2 sata alıcaksın ram slotunun oralarda takılacak yeri vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: opsladio

Helal olsun cihazı bozmadan nasıl bu kadar sene kullandım
    SSD girişi M2 sata alıcaksın ram slotunun oralarda takılacak yeri vardi

Alıntıları Göster
    Bir iki sıkıntı var klavye kullanılmayacak kadar zor basıyor ve dvdrom tamamen iptal oldu ama yine de iyi dayandı. Muhtemelen format görmediği için de inanılmaz ağır çalışıyor. yazarken konuya umutsuzdum, teşekkürler yardımın için

• Yil 2019 hala fan problemini cozemedim. (Bir G451 kullanicisi)
    Yardim edebilcek veya bu konuyu cozebilen biri var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kolay gelsin arkadaşlar g701 kullancısıyım ve ortalama 1 senedir bazen kendi kendine düzelmekle birlikte genellikle seyahate çıkınca düzeliyor haylaz gezmek istiyor arada herhalde. UEFI ayarı kendi kendine kapanıyor ve bilgisayarı bataryayı ilk taktığım zaman powerı hemen almıyor zaten öyle olduğu zaman önce basıyorum bir ışıklar yanıp sönüyor ondan sonra tekrar bastığımda açılıyor fakat cd romu görmüyor tam olarak anlamadım orayı fakat tekrar kapatıp açıp biosdan uefı yi enabled yapmam gerekiyor bunu yaptığım zaman normale dönüyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Bu arada g701 bataryası olan varsa elinde bana ulaşırsa alıcısıyım.
  • harmankafa H kullanıcısına yanıt
    belki bios pili bitmiştir? Benim laptopda böyle problem yapmaya başladı(her kapadığımda uefi ayarını tekrar açmam gerekiyordu) sonra şarja takılıyken ekran git gel yapmaya başladı, anakart yandı. Dikkatli olun özellikle prize takılıyken, çıkarıp takılıyor gibi ekran parlaklığı azalıp artıyorsa, sakın o şekilde kullanmaya devam etmeyin. Anakart gidici demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 16 Ocak 2020; 12:38:58 >
  • Arkadaşlar merhabalar en son mesajın üzerinden baya bir geçmiş ama şansımı denemek istedim. Laptopu 14 mart 2015 tarihinde almıştım bugüne kadar geldi fakat bazı sorunlar meydana çıktı birilerinin belki bilgisi vardır.

Klavyemde belli bölgedeki bazı tuşlar ( J P I O : İ ; ) gibi çok zor basıyor. Sadece internette satılan klavyelerden birini alıp monte etsem düzelir mi?

2. problem ise ekran kartımı devre dışı bırakmak zorunda kaldım. GeForce Gaming Experience diye bir programdan güncelliyordum ekran kartımı. Son yaptığım güncelleme sonrasında pc açıldığında kasmaya ve donmaya başladı. Ekran kartını güvenli modda açıp kaldırınca sorun ortadan kalktı ama artık üzerindeki hd 4400 ile kullanmak zorunda kaldım. Hiçbir oyunu açmıyor daha önce oynadığım. Sorun yazılımsal değil sanırım çünkü internetteki neredeyse herşeyi denedim. Peki donanımsal ise çözümü var mıdır? Bu ekran kartı onarılabilir ya da değiştirilebilinir mi? Değişiyorsa aynısı ile mi yoksa bir üstüyle değiştirebilir miyim? Ayrıca istanbul avrupa yakasında bu işlemleri yaptırabileceğim güvenilir bir yer var mıdır?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

• jajaray J kullanıcısına yanıt
    Cihazın modeli ne? P503K’nın ekran kartı değişiyordu mesela. Başka model varsa bilmiyorum. Ama genellikle tümleşik. Klavyeyi bi söküp temizleyin. Pinleri çıkarıp takın. Düzelebilir.

• Arkadaşlar ekranda pembelesme ve hayalet ekran sorunu yaşıyorum. Orijinal veya en az aynı kalitede panel bulma imkanım varmı ? Veya aranızda çıkma yardımcı olabilecek var mı ?
     Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)
     Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)

• jaky2424 J kullanıcısına yanıt
    Merhaba, mesajınızı görünce eposta kutumdan inceledim de G502 modeli için şu sitedenhttps://www.ktservis.com.tr/index.php?route=common/home almıştım ben. Bozulduktan sonra uzun süre monitörle kullandığım için kalitesini orijinaliyle kıyaslayamayacağım maalesef ama herhangi bir sıkıntı yaşamamıştım. söktükten sonra panelin arkasındaki kod ile ararsanız bulabilirsiniz sanırım.
    Yaklaşık 2 sene önce 260 liraya almışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıkörtıl

Merhaba, mesajınızı görünce eposta kutumdan inceledim de G502 modeli için şu sitedenhttps://www.ktservis.com.tr/index.php?route=common/home almıştım ben. Bozulduktan sonra uzun süre monitörle kullandığım için kalitesini orijinaliyle kıyaslayamayacağım maalesef ama herhangi bir sıkıntı yaşamamıştım. söktükten sonra panelin arkasındaki kod ile ararsanız bulabilirsiniz sanırım.
    Yaklaşık 2 sene önce 260 liraya almışım.
    Tamam hocam güvenilir bir site ise bakayım parlak ekran bulmam lazım bir inceleyeyim piyasayı.

• Merhaba g602 miydi neydi 17inch olan modelden var elimde. Klavyede bazı tuşlar zor çalılışıyor. Klavyenin ürün kodu vs var mı ya da nerden bulabilirim. Temizlemekle geçerse kolay yolu var mı kökten bozmayalım

Edit: tuşaları söküp temizledim. Sanırım düzeldi saç tüy kabuk ne ararsam dolmuş içine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drummer_bjk -- 19 Mayıs 2020; 14:12:21 >
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.