Şimdi Ara

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.685
Cevap
67
Favori
208.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 senedir bende kullaniyorum bir iki kere format atmak disinda bir sikintisi olmadi...

Yeni oyunlarda biraz kassa da hala is goruyor....

Hakkini veren makinalardanmis vesselam...

• Bi tek menteşeler bizde mi kırıldı yahu klavye de bozuldu pili kaybedeli çok oldu zaten 😅 kamera touchpad de mefta oldu yine de işimizi gördü 6 sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncellikle herkese merhabalar. Sapasağlam çalışan,çok memnnu olduğum victor g701 cihazım aniden kapandı ve sonuç biraz can sıkıcı.2 3 bilgisayarcı gezdim, anakartın yandığını, söylediler. Uygun anakart bulamadılar, hatta son gittiğim bilgisayarcı bunların anakartı ekran kartıyla birleşik model ayrılamıyor, o yüzden alacağın anakartı ekran kartıyla birlikte olur yine, öyle bir şey de çok pahalı olur, artık senin bu pc hurda olmuş dedi. Açıkçası teknik konulardan çok da fazla anlamadığım için soluğu burda aldım. Gayet memnun olduğum bilgisayarı kurtarmanın bir yolu olabilir mi acaba, yoksa gerçekten artık hurda mı oldu cihaz. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• Merhabalar,
    2014 yılında almış olduğum monster p2b 2168 model var benim aklımda nedense hep g701 olarak kalmıştı model.

Anakart w370ss clevo marka
    Ben klavye almak monster da zamanında hatta msi Aynı anakartı kullanmış. Anakart yeterli midir backlit var benim klavyede belirli tuşlarda sorun çıkarabiliyor yenilemek istiyorum.

11 indirimleri var belki uygun fiyatlı denk gelir diye bi de.
    Çift ram slotu vardı ddr3 hangi marka kullanılmıştı hatırlıyor musunuz ?

• kamera markasını hatırlıyor musunuz?driverlardan kontrol etme şansınız var mıdır?

bir de driver cd'sine ihtiyaç duyuyor mu bu yoksa tak çalıştır mı?

benim pc donanımı görmüyor.1 senedir falan böyleydi ihtiyaç yoktu önemsememiştim şimdi lazım oldu

• Arkadaslar sizce bu bilgisayarlar ne kadar eder, piyasada pek 2.el de yok. Kendiminkini satmak istiyorum ama, neye gore fiyat bicecegimi bilemedim.

Victor G451 kullaniyorum.
    15.6 ips parlak ekran
    i7 4710MQ
    16gb RAM
    Nvdia Geforce 850m ekran karti
    1 TB HDD
    240gb m2 sata ssd

Sizce ikinci el fiyati olarak ne belirlenebilir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Worm Holes kullanıcısına yanıt
    Crucial muhtemelen.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim buldum modelini.

Klavye ve batarya almaya karar verdim bu bilgisayarı bir süre daha kullanacağım extra bir de ram ilavesi yapıp 2-3 sene daha ömrünü uzatmayı planlıyorum

• Worm Holes kullanıcısına yanıt
    Batarya aldiginizda nerden aldiginizi ve linkini paylasir misiniz acaba?

• herkese merhaba,

Bendeki model G702'di sanırım i7-4720hq-gtx960m konfigrasyonlu. şöyle bir sıkıntıyla boğuşuyorum: bilgisayarın güç düğmesine bastığımda power ışığı yanıyor, hdd'nin ışığı ara ara yanıp sönüyor ama ekranı açıp boot etmiyor. boot etmeye başlaması 20-25 dk'yı buluyor, bu esnada lcd ekranda hiçbir ışık yok. Bu bekleme esnasında çok hafif ısınma oluyor, fanlar da çalışıyor. sanırım açılışta bilgisayar post yaparken bir testi bitiremiyor.

bilgisayar açıldığında ise hiçbir takılma yavaşlama olmadan bilgisayarı kullanabiliyorum. bu arada kulaklık çıkışından ses alamıyorum. kulaklığı taktığımda bilgisayar ekranına uyarı geliyor takıldı diye ama ses yok. iki sorun birbiriyle bağlantılı mı bilmiyorum.

sorunu bulmak adına;

1. iki rami de tek tek söküp denedim, sonuç aynı.
    2. bilgisayarda 2 ssd, 1 dvd-rw bulunmakta, bunları söktüm denedim, sonuç aynı.
    3. biosu sıfırladım, cmos pilini söktüm taktım, sonuç aynı.
    4. ssd'deki uefi bölümünü sıfırladım, sonuç aynı.
    5. anakarttaki kondansatörlere gözle baktım, şişen bi kondansatör göremedim.
    6. işlemci-ekran kartı üzerlerindeki termal macun kuruyup soğutucuyla direk teması varsa, bu durum şasi yaptırıyor olabilir diye termal macunları yeniledim, sonuç yine aynı.

bu sorunla karşılaştınız mı? ya da önerileriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliygn -- 19 Aralık 2020; 16:32:40 >

• Merhabalar,
    Windows 10 kurayım dedim makineye yıllar sonra. Uefi ile kuralım yapamadan ilk kurulumu gerçekleştirdim. Gözlemdiğim problemler,
    Bazı driverların güncelleştirmeleri eksik kaldı internetten otomatik olarak çekemiyor galiba,
    Ekran parlaklığını ayarlayamadım. En kısıkta da en yüksektede ışık aynı idi keza gün ışığı modu aktif olmuyor sarı rengi alamıyorum fakat flux kurdum o kendi sarı ışığını ayarladı,

Tekardan Kurulum yapacağım.

Bir de
    Windows live hesabıyla giriş yapınca user adını otomatik olarak hesaptan mı çekiyor müdahale edebiliyor muyuz?

• G451 in elimdeki mevcut driver cdsini paylasiyorum, belki ihtiyaci olan olur:https://s2.dosya.tc/server13/9ubbuz/_DRIVERS.rar.html
  • mck94 kullanıcısına yanıt
    Minimum 3 bin TL
  • Arkadaşlar benim g701'in ekran kartı bozuldu, attım kenara 2-3 yıl oldu. Elimdeki parçalarını satmak istiyorum. 2 adet 8gb ram, ışıklı klavye, ekranı, fanı vs. mevcut. İhtiyacı olanlar mesaj atsın.

• Bu zamanlara kadar iyi gelmiştik ama maalesef benim de g7012 model laptopumun anakartı yanmamış ama çatlamış nasıl olmuşsa artık ya da bilgisayarcı öyle dedi

Çinde anakart satılıyor ama 1400 fiyatı üzerine 180 tl kargosu ve bilmem kaç tl vergisi olacak. Ne gelir ona da emin değilim kısacası ben uğraşmak istemiyorum.

Varsa ram, fan, ekran, kasa, ışıklı klavye ya da işte anakart harici ne isterseniz sağlam hiçbir sıkıntısı yok. Gayette memnundum oysaki ama buraya kadarmış.

İsteyen olursa 0555 294 76 66 bana whatsapptan ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jajaray -- 9 Şubat 2021; 22:8:9 >
  • Bende bir akrabaya ucuza sattım. Bazı tuşları basmamazlık yapıyordu , pili ölmüştü birde temizlemeye çalışırken fanın bıçağını kırmıştım ses yapıyordu. Aldığıma pişman olmadım bu zamana kadar idare etti beni parasını haketti ama buraya kadarmış .
  • Gün itibariyle ekran pembeleşti ve ghost yapmaya başladı. Düzelecek gibi de durmuyor. Yarın bir teknikere götüreceğim ama sanmıyorum kolay yoldan halletsin. 7 yıldan sonra ulaştık galiba ömrünün sonuna.

• 0blomov kullanıcısına yanıt

Benim G451 de pembeleşti,yeşillendi. Bir hafta sonra düzeldi😀. Ama internette gezerken falan hayalet ekranlar belli oluyor. Oyunda bir sıkıntı yapmıyor. Aynı sorunsa ya panelden ya aradaki kablodan demişlerdi. O günden beri ekranı çabalatmıyorum 😀.

• menteşesi kırılmıştı, baya oynuyordu içinde. askerdeyken bizimkiler götürüp yaptırmışlar, yapıştırıcı ile halletmiş yapan kişi. ondan şüpheleniyorum acaba kabloyu sıkıştırıyor mu vs diye. hoş yapılmadan önce de 1 kere böyle yaptı sonra hemen düzeldi ama. şimdi gitti baya ve laptop a da ihtiyacım var tam iş zamanı. ekranı yaptıramazsak 7 8 bin girdi demektir.

• Elinde g451 olan var mi hala kullanan? Bilgisayarin isinma problemini bir turlu cozemedim.
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.