Şimdi Ara

vga'dan görüntü ve ses aktarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
25.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar laptopta yanlızca vga çıkışı var. lcd de görüntü aktarabiliyorum vga to vga kablo ile fakat malum sesi aktarmıyor. 3,5 mm aux kablo ile vga kabloyu beraber bağlayınca tv den ses ve görüntü elde edebilir miyim ?

yada ne yapmamı önerirsiniz ?

• hocam VGA dan yalnızca goruntu aktarılıyor. lcd de hdmi varsa VGA to hdmi cihazı varonun uzerinden ses aktarımı da yapabilirsiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vga yanlızca görüntü biliyorum :) bahsettiğiniz aparatın adı tam olarak nedir ? bir kaç toptancıya sordum kendileri bile kötüledi çeviricileri.
  • vga to vga kablo ile tv ye görüntü aktarırken şu kablo ile laptobun ses çıkışından tv den ses alabilir miyim aynı anda ?

http://urun.n11.com/kablolar/15mt-2rca-35mm-stereo-aux-ses-kablo-1-kalite-P92968802
  • knuckle1907 K kullanıcısına yanıt
    Eğer laptop a kulaklık bağladığında ses geliyorsa alırsın tabiki. Ama tv de rca yani kırmızı beyaz giriş var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Eğer laptop a kulaklık bağladığında ses geliyorsa alırsın tabiki. Ama tv de rca yani kırmızı beyaz giriş var mı?

evet hocam var
  • rca kabloyla bağlantı yapınca ses alamadım. pc den de ses gelmiyor tv den de.
  • Merhabalar, öncelikle bilgisayarınızın kulaklık çıkışında ses varmı bir kulaklık takarak kontrol edin. Daha sonra tv de vga yada dvi girişinin hemen yanında 3,5 mm ses giriş jakı vardır. Laptop dan tv ye 3,5-3,5 kablo ile ses bağlantısı yapın. RCA girişlerden ses alamazsınız bunlar bağlı olduğu AV kanalının sesini taşır. Örneğin AV3 kanalına rca ile sesi bağlarsanız tv den AV3 girişine almanız gerekir. Bu durumda da bilgisayarın sesi gider görüntüsü olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: treleibus

Merhabalar, öncelikle bilgisayarınızın kulaklık çıkışında ses varmı bir kulaklık takarak kontrol edin. Daha sonra tv de vga yada dvi girişinin hemen yanında 3,5 mm ses giriş jakı vardır. Laptop dan tv ye 3,5-3,5 kablo ile ses bağlantısı yapın. RCA girişlerden ses alamazsınız bunlar bağlı olduğu AV kanalının sesini taşır. Örneğin AV3 kanalına rca ile sesi bağlarsanız tv den AV3 girişine almanız gerekir. Bu durumda da bilgisayarın sesi gider görüntüsü olmaz.

bahsettiğniz kablo bu mu ? dün sipariş vermiştim zaten.

vga kablo ile tv ye bağlantı yapıp tv den pc modunda laptobun görüntüsünü alırken aynı anda da bu kablo ile ses alabilecek miyim ?

http://urun.n11.com/kablolar/speeds-ag-st03-3-metre-stereo-aux-speaker-kablo-P93012685

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knuckle1907 -- 29 Nisan 2016; 12:29:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.