Şimdi Ara

Vestel Venüs Z30 tanıtıldı! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
9.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: talsuv61

Telefon çıktı mı
    Satışa başlanmış.

https://www.vestel.com.tr/venus-z30-vizon-sarisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'nin yüz karası firmasından yine kendine yakışan çöp bir telefon daha. Bir de yüzde yüz yerli diye yutturuyorlar millete. Xiaomi'nin 1500 ₺ bandındaki herhangi bir telefonu, bu telefondan çok çok daha üstün özelliklere sahip. Bu ahlaksız firmanın, %100 yerli adı altında sizi enayi yerine koymasına izin vermeyin, verdirmeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu o parayı vereceğime 1800-1900tl ye Huawei P Smart 2019 alır geçerim...
  • telefonun işlemcisi z20'den düşük değil mi? z20 1400 tl civarı satılıyor.
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/104945-126397/vestel-venus-z20_vestel-venus-z30/
  • Vestel in telefon bölümü bunak bi herife bırakılmış belli ... Yapılan işlerde ciddiyet, bilgi birikim,tüketici yönelimi gibi kıstaslara bakan yok !!

• Firmanın yapısını bildiğimden en ucuz modelleri olan e3 modelini aldım 6 ayda 4 kez servislik oldu ilkinde ekran değişti ikincisinde batarya değişti ve yazılım attılar 3.sünde ekran değişimine mütakip ön kameraya toz kaçırmışlar tekrar yolladım kasada da açıklıklar vardı ve şebeke çekmiyordu anakart,orta kasa ve ekran tekrar değişti 4.de yine şebeke ve batarya sorunu yaşadım tekrar gönderdim yine anakart ve batarya değişmişler cihazı değiştirmemek için 40 takla atıyorlar daha fazla katlanamayıp yeni telefon almak zorunda kaldım vestelin mediatek işlemcili cihazlarında şebeke ve batarya problemi var bataryaları üzerinde yazan kapasitenin karşılığını tam olarak vermiyor kısa sürede batarya ölüyor.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    4g de şebeke çekmiyor bu mediateklerde bir çok farlı markada denedim şebeke çekmiyor bu yüzden bataryayı sömürüyor p23 yerine p60 koysalar sd ile boy ölçüşebilirdi.

https://shiftdelete.net/mediatek-helio-p60-ozellikleri
  • Telefonu agustosta duyurmuş, 6 aydır hiç bir yerde göstermemmiş!.( sözde ekim de çıkacaktı.)
    amiral gemisi değilmi?. Bu süre içinde ne biliyim ramı 6 gb yapıp depolamayı 128 e çıkartabilir, işletim sistemini pie olarak güncelleyebilirlerdi. belki o zaman 2000 tlye alıcısı olurdu.
  • 2999 TL'yi bu cihaza verenler beni block'lasın lütfen.

Yerli milli diye tatavanızı dinleyemem.

Yazık ediyorsunuz, firmaların gelişimini engelliyorsunuz...

Hoş o firmanın gelişme hevesi de yok ya...
  • Telefonu kullanmayanlar lütfen yorum yapmasın. Sövme işini maça gidip orda yapın. Ne meraksınız yerli marka görünce sövmeye
    Para benim para dilediğim şekilde harcarım.
    Xiaomi ile kıyaslayanlar ; Çinde asgari ücret ne kadar veya devlet desteği yok mu sanıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Telefonu kullanmayanlar lütfen yorum yapmasın. Sövme işini maça gidip orda yapın. Ne meraksınız yerli marka görünce sövmeye
    Para benim para dilediğim şekilde harcarım.
    Xiaomi ile kıyaslayanlar ; Çinde asgari ücret ne kadar veya devlet desteği yok mu sanıyorsunuz.
    Maçta sövmek normal mi
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion20 -- 3 Mart 2019; 14:51:51 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.