Şimdi Ara

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
72
Favori
207.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lg de tkgs yok lg kullanan arkadaşlardan ve formdan incelemeler yaptım maalesef kanal silme koymamışlar
  • Bu televizyonu kullanan arkadaşlar. Bende dün aldim servis geldi kurdu ölü piksel sorunu nedeniyle bugün değişti ancak şimdi de 4 kenardada ışık sizmasi var sizce iade etmelimiyim
    Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesiVestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bugün bir vestel yetkilisi 55ua9300 modelinin panel frekansının 100 hz olduğunu söyledi, acaba doğru mu? bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Bu televizyonu kullanan arkadaşlar. Bende dün aldim servis geldi kurdu ölü piksel sorunu nedeniyle bugün değişti ancak şimdi de 4 kenardada ışık sizmasi var sizce iade etmelimiyim

Hangisi bu 48ua9300 mü benim tvyi size mi gönderdiler acaba aynı şekildeydi benimki
    Bu paneli kesinlikle kabul etme !
    Servis gündüz saatleri geldiği için ekran belli olmayacak...
    Bu fotoları göster,telefonlarına yolla ve fabrikaya iletmesini söyle..
    Onların senin talebini iletmekten başka bir yetkileri yok..
    Panel değişimi vs.. kesinlikle kabul etme..
    1 gün önce sıfır cihazın varken 1 gün sonra tamir görmüş cihaz kabul edilemez !

• aydnksvl kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç adet ölü piksel vardı değişim için, bende de 1 adet var, hi level modelinde. Üstüne ışık sızması da var sizinkine benzer. Ne yapsam bilemedim

• turkey0671 T kullanıcısına yanıt
    TKGS nereden açılıyor.
    Epeydir soruyorum ama net cevap alamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginckc

quote:

Bu televizyonu kullanan arkadaşlar. Bende dün aldim servis geldi kurdu ölü piksel sorunu nedeniyle bugün değişti ancak şimdi de 4 kenardada ışık sizmasi var sizce iade etmelimiyim

Hangisi bu 48ua9300 mü benim tvyi size mi gönderdiler acaba aynı şekildeydi benimki
    Bu paneli kesinlikle kabul etme !
    Servis gündüz saatleri geldiği için ekran belli olmayacak...
    Bu fotoları göster,telefonlarına yolla ve fabrikaya iletmesini söyle..
    Onların senin talebini iletmekten başka bir yetkileri yok..
    Panel değişimi vs.. kesinlikle kabul etme..
    1 gün önce sıfır cihazın varken 1 gün sonra tamir görmüş cihaz kabul edilemez !

Hocam dün ilk kuruluma geldiler aynı şekildeydi hatta 1 adet öl, piksel vardı bugün değiştirip bunu getirdiler dediğin gibi gündüz belli olmuyor sağolsun servis elemanları gece foto çekin yine aynı sorun varsa değişim değil iade isteyin dediler yarın iade etmeyi düşünüyorum. Aynı fiyatlarda önerebileceginiz başka tv modeli varmıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mmxa

Hocam kaç adet ölü piksel vardı değişim için, bende de 1 adet var, hi level modelinde. Üstüne ışık sızması da var sizinkine benzer. Ne yapsam bilemedim

Hem resimlerdeki gibi ışık sızması hemde 1 adet ölü piksel vardı. Akşam kurulum yaptılar sabah aradım öğlen değiştirdiler ama yeni getirdikleri tvde yine ışık sızması var. Büyük ihtimalle iade edicem bakalım ne diyecekler...
  • quote:

quote:

Hem resimlerdeki gibi ışık sızması hemde 1 adet ölü piksel vardı. Akşam kurulum yaptılar sabah aradım öğlen değiştirdiler ama yeni getirdikleri tvde yine ışık sızması var. Büyük ihtimalle iade edicem bakalım ne diyecekler...

Kabul edilebilir seviyede ışık sızması denk getirene kadar götürüp getirecekler..
    Bu sizin hatanız değil kalite kontrolde buna onay veren süper beyinlerin hatası..
  • quote:

quote:

quote:

Kabul edilebilir seviyede ışık sızması denk getirene kadar götürüp getirecekler..
    Bu sizin hatanız değil kalite kontrolde buna onay veren süper beyinlerin hatası..

Normalde böyle şeyleri çok takan birisi değilim ancak gündüz servisi aradıgımda böyle şeyler normal demesi kıllandırdı beni hemen hemen 2 asgari ücret para veriyorum bu tv ye bari sorunsuz bir tv olsun

• silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autocar25 -- 5 Haziran 2021; 23:51:22 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Normalde böyle şeyleri çok takan birisi değilim ancak gündüz servisi aradıgımda böyle şeyler normal demesi kıllandırdı beni hemen hemen 2 asgari ücret para veriyorum bu tv ye bari sorunsuz bir tv olsun

Bu kadarı kabul edilebilirliğin çok çok çok üstünde..
    Onların görevi müşterilere bunlar normal demek değil..
    Talebinizi alıp fotolarla birlikte fabrikaya iletsinler..

Sinemaskop tarzda bir film izlediğinizde ki bu çok olacak 16:9 ekranda alt-üst köşeler cayır cayır bağıracak rahatsız olacaksınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginckc -- 11 Şubat 2016; 0:35:00 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu kadarı kabul edilebilirliğin çok çok çok üstünde..
    Onların görevi müşterilere bunlar normal demek değil..
    Talebinizi alıp fotolarla birlikte fabrikaya iletsinler..

Sinemaskop tarzda bir film izlediğinizde ki bu çok olacak 16:9 ekranda alt-üst köşeler cayır cayır bağıracak rahatsız olacaksınız..

Eyvallah hocam sağolasın peki aynı fiyatlarda yada 2400 - 2800 aralığında önereceğin farklı bir tv modeli varmı yarın iade edicem bu vesteli büyük ihtimalle

Şu ara adam gibi tv neredeyse yok.....Kendime bile bulamıyorum..
    3d önemli değil derseniz 48ju6470 alıyor bu ara herkes.nispeten sorunsuz bir tv..
  • quote:

Şu ara adam gibi tv neredeyse yok.....Kendime bile bulamıyorum..
    3d önemli değil derseniz 48ju6470 alıyor bu ara herkes.nispeten sorunsuz bir tv..

UHD yerine 3d olsa daha iyi olur aslında LG 49UB830V düşünüyorum tabi sorunsuz olursa birde yarın para iadesi alabilirsem tabi yoksa vestel hergün 1 tv açacak benim icin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydnksvl -- 11 Şubat 2016; 1:23:52 >
  • Almış olduğum Vestel 55UA9300 dün akşam kuruldu. Fazla kurcalayamadım, genel olarak öyle bir göz attım. TV için ilk izlenimlerim gayet olumlu. Özellikle TRT 4K kanalının görüntüsü gerçekten harika. Diğer HD vs SD kanallarda da görüntü gayet iyiydi. Kanımca başka markalara uçuk fiyatlar vermektense bu TV'yi almak gayet mantıklı bir hareket gibi görünüyor. 55" boyutunda olanı da yeriniz müsaitse izleme mesafesi vs. gibi şeylere takılmadan almanızı öneririm. İzleme mesafesi için yapılan yorumlara göre alsam benim 48" falan almam gerekirdi ama baktım ki akşam 65" olsa o bile daha iyi olurmuş. Sonuç olarak yazdıklarımı TV başında geçirdiğim en fazla 1 saate istinaden yazdım, uzun kullanımda da üzmeyeceğini tahmin ve umut ediyorum.

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi

• arkadaşlar ben 48 ua9300 aldım. fakat 3d gözlük sanırım farklı. youtube den 3d görüntüler izliyorum, saçma sapan bir görüntü çıkıyor. bir türlü beceremedim. 2d den 3d ye çevirme yapıyorum yine olmuyor. benim sorum şu: bana gelen gözlüklerde açma kapama düğmesi var ve eşleştirme falan yapın diyor. acaba bu gözlük aktif 3d mi? bir tek mad max filmi vardı 3d onda sorunsuz verdi 3d görüntüyü.

• Belki biliyorsunuzdur. Ancak hatırlatmak istedim. 3D görüntü için gözlüğü öncelikle Tv'ye tutarak aktif etmek gerekiyor. Gözlük aktif olana (kırmızı ışık yanıp sönene) kadar 3D görüntü algılanmıyor.
  • aktive ediyorum fakat örnek olarak şu videoyu 3d izleyemiyorum.https://youtu.be/FSGfN9rr78Q
    bu 3d işinde acemiyim. hatta basılı tutuyorum gözlüğün açma kapama tuşunu, gözlük bağlandı gibisinden uyarıda veriyor. valla anlamadım. şunu sorayım bendeki bu gözlük aktifmi, pasifmi? sizin gözlükler nasıl.

830v'yi kaça buldunuz bilmiyorum ama 2699 lira fiyat çıkıyor vatan bilgisayarda..
    49uf8507 4k+3d+webos2 geçen akşam mediamarktın sitesinde 2799 liraya düşmüştü onu takibe alın bence onun yerine 2015 model en azından. .
    O modelinde bazı sorunluları çıkıyor kendi başlığında inceleyebilirsiniz..

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105364898&p=249#114375326

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.