Şimdi Ara

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
72
Favori
207.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-DEMO yu bilmeyen adam bu işi yapmasın yaw,siz Vestel olarak "Pio" musunuz kardeşim de malınızı kağıt üstü veya birilerinin telkini v.s ile satacaksınız acaba????

geçmişte ben veya işi bilen bazı kişiler Pio ları gözü kapaılı aldırdık insanlara!

hatta o yıllar da bana çok kişi şunu derdi(o zaman AUO/Taiwan da çalışıyordum Modül üretiminde) gelip yazardım Pio al diye adam bana yaw abi Pio TV mi üretiyor
    veya adam şunu yazardı abi ben Pio yu sadece oto teybi yapar diye bilirim bir başkası yaw Pio sadece ses sistemleri yapar derdi....

sonra insanlar malı gördüler noktayı koydular ve hala en iyisi Pio olarak bugünden devam etmektedir!

Vestel panel işinde "hikaye" ama zaten işin bu değil adamların,Çin li gibi her şeyi yaparım veya yapıyorum olayıdna adamlar!

2-Panel işinin başı kim bimem ama işi bilmiyor,ya da işi biliyor ama Ahmet bey zaten bu işleri bilmez onu da aşamadığı için Vestel TV ler böyle ama bizim millet
    gözünde acaip büyütmüş! ama büyük çoğunluk ise bitirmiş!

3-IPS işini bıraksın bu adamlar VA dan az ama öz seri ile HiEnd panel yapsınlar!! vatandaşın seri numaraları ile market işi paneller üretip de kafalarını filan karıştırmasınlar!
    böyle panel "MARKA" sı olmaz yaw ya da bu kafayla TV de MARKA hiç olunmaz ama adamlar total ciro ya bakıyor,Ahmet bey anlamaz bunlardan adam KAR durumuna bakar yarın
    tepesi atar kapıyorum panel dükkanını da diyebilir,bunları MARKA olarak görürken bazı şeyleri insanlar karıştırıyor!

VA ları ayırıp adam gibi panel çıkarsınlar bu da zor değil! CA95x bu anlam da güzel bir panel ve çalışılırsa daha iyisi çıkar ve çok ciddi satar,sadece benim tutmam ve DH de olması yeter
    Verstel in adamları filan hikaye,bunlar gelipde radikal şeyleri yazamazlar zaten,ama panel sıkıysa o zaman DH faktörüyle ciddi satar Vestel bile şaşırır buna,DH faktörü omasaydı
    92/93 ler yerinde sayıyor gibi olacaktı yaw ya da kimin haberi olacaktı CA9x dan!

IPS leri de BIM mim gibi marketlere üretsinler 700-800 veya bilemedin 1 kağıda satsınlar daha fazla etmez bu paneller çakma marka yerine harbiden "VESTEL" desinler çakallık
    yapmanın alemi yok milleti keriz yerine koyup marka bolluğu ile hemen her üretici böyle zaten memlekette

VA ları da CMI dan devam modüllere veya işi bilen birileri olursa daha ileri spec.li paneller üretsinler! ama Çin/Taiwan/Kore faktörü sebebiyle bunu becermek "ana" olmayan
    montajcı üreticiler için çok zordur!!!

panel işi diğer sektörlere hiç benzemez,Vestel motajcı diğer rakiplerinin Çin/Taiwanlıları ise ana üreticidir! Kore bile Çine taşında artık bizim fabrikalarda geçmeye boşluk
    bulamadığımız binalar ya depo oldu ya da boş duruyor yaw

Vestel ihracat yapıyor ve bu konuda ciddi üretimleri var paneller olarak ama hepsi de fason ve marka değildir! "ucuzdur" bunlar,Vestel diye alınmıyor zaten ucuz diye alınıyor dışarıda!!

biz CA9x paneli ilk olarak Kamax hocadan Almanya sitesinden bulduk yaw,herifler sehr-gut demişler(bana göre kötü sallamışlar) ama İngilizler ise vasat veya şöyle-böyle average
    gibisinden bulmuşlar bu da bana göre doğru değil,bunu da defalarca yazdım ne sehr-gut ne de vasat bu panel kısmen iyice diyebilirim veya iyi de denilebilir hepsi bu ama fiyatı
    vatandaş ile alay eder gibi olmuştu şimdi ya gördüler-akıllandılar yada başka bir filim çevirdiler 3,2 gbi olmuş

Vestelin ve diğer montajcıların işleri,mıntajla+ bas çakma markayı sat millete iyide bari ucuz olsa daha iyi olacka ama değil!
    biz bu teknoloji Trenini zamanıda kaçırdığımız için çok ileri görüşlü siyasilar-hükümetler sayesinde şimdi bunlarla
    avunuyoruz,benim tek tesellim ise bunların TÜRK olması,Türkiye de olması ve daha da önemlisi binlerce insanın bu sayede ekmek yemesidir geri hikaye zaten++

94x panele son olarak gelirsem "iyi değil" kısaca++

• albani surekli vestelin senin sayende satildigini dile getiriyorsun. buradan benim anladigim, koca holdingde senin kadar kafasi calisan kimse yok demek ki. onca insan bosuna okumus bosuna doktora unvani almis vs. tabi ki kimse burada radikal bir sey yazamaz. sahibi yoneticisi veya temsilcisi olmadigi bir sirketle ilgili kim kati sozler sarfedebilir ki? yillarca au da çalışmış birisi olarak gelip burada diyebilirmisin "bu kesin bu sekildedir" diye. veya en son ne zaman oradaydin bilmiyorum ama sence senden sonra hic bir sey degismemismidir? bence vestelde arcelikte sunny de bir cok sey degisir zamanla ama burada surekli gelisen surekli degisen teknoloji ve pazarda kalma mucadelesinden bahsediyorsak. insanlar surekli olarak en kalitelisini en bedavaya almak istediginde uretici olarak sen ne kadar alternatif uretebilirdin? yillarca çalıştığın panel ureticisi sirketler urettikleri panelleri uzerine 1$ koyarakmi satti yerli televizyon ureticilerine. tabi ki hayir. milyondolarlari panel ureticileri gotururken butun kufurleri televizyon ureticileri yedi burada. bizim ulkemizde tuketici bilinci yok kimse kusura bakmasin. sen içlerinden gelmis birisi olarak diyebilirmisin ki bu adamlar en yuksek kaliteyi en ucuza bu ulkeye sattilar diye? bence soyleyemezsin zira jerkes ticaret yapiyor para kazaniyor onemli olan bunu hangi insani olculerde yaptigi bana göre. Ahmet Nazif Zorlu ile bir sohbetimde direkt kendisinden aldogim bilgidir servis hizmetleri icin yurt disina ayirilan bütçe %2 iken yurtiçi pay %7 lerin uzerine cikmaktadir. girin şikayet sitelerine bakin. kullanmayi bilmedikleri televizyon icin servis hizmeti alip sonrada kendilerinden ucret istendigi icin bas bas bagiran insanlarla dolu her yer. tabi ki ureticinin de vardir kusuru. ama kiyas yapmaya kalktığınizda sikauey yuzdelerinde yerli markalarin oranlarinin yabanci markalarin altinda kaldigini kendinizde gorebileceksiniz. demek ki neymis? bu isin yerlisi yabancisi yok. hepsi para kazanma derdinde. demosu yok diye vestel veya arcelik diger markalardan kotu olarak veya yoneticileri beceriksiz olarak lanse edilmemeli bana gore. istisna bazi üretimleri kenara ayirirsak piyasada bildiginiz her marka televizyonda ayni paneller kullanılıyor. kağıt uzerinden ikna edici olmuyorsa bantlardan resimlerini paylasayim size. HEPSI AYNI. nokta :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu arada bir bilgi daha aktarayim. burada fikir alıyorsunuz "x model iyimidir?" diye. fikir almaniz güzel ama karar almaniz yanlis. sizin fikir aldiginiz kullanicinin izledigi veya aldigi televizyondaki panel ile, gidip sizin satin alacaginiz televizyondaki panelin ayni marka model veya seri olacaginin garantisini kim veriyor size? X model tv den 10.000 adet uretildiginde, 10.000 adetinde de ayni marka model veya seri panel kullanilacaginin garantisini kimden aldiniz da burada "ooooo x kişi izlemis güzelmiş bende aliyorum" kararini veriyorsunuz. kimsenin yonlendirmesi ile urun almayin. ne alacaksaniz ne marka alacaksaniz gidin kendi gözünüzle gorun alin. burada okuduklarinizdan FİKİR alin ama bu okuduklariniza istinaden KARAR almayin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

hocam pvr ozelligini yillar once lisans anlasmazligi nedeniyle kestiler. hatta bu konu cok sorun oldu. bir gercek dusuncemi dile getirmek isterim ki Kurumlar ne kadar buyuk olursa isleyis ilerleyis bazen o kadar agir oluyor. pvr time shift flash gibi desteklerin once verilip, sonra da lisans bedeli gerekcesi ile destek kesilmesi bana da sacma geliyor olsa da, gerek satis pazarlama ve gerekse yoneticilerin vardir bir bildigi diyerek yorum yapmiyorum. elbette iletirim ama :)

Anladım hocam teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ailkem

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: ailkem

Üstad PC den izleyince tv kumandasından alttaki ekran boyuta tam otomatik seçeneği gelinceye kadar tıkla ekrana tam oturur.

Onu da denedim hocam fakat olmuyor 1 2 parmak boşluk kalıyor kenarlarda. Ati CC Center olmadan halledilemeyecek bir problem maalesef. O olsa deneyeceğim de o da kurulmuyor windows10 da sorun oluyor. Kuruluyor gerçi ama driver çalışmıyor falan bir ton sorun. Manuel olarak kurmayı denedim win8 de öyle halletmiştim fakat onu da yemedi. Sadece bu tv de değil hangi tv ye bağlasam bu sorun oluyor o yüzden suçu tv de aramıyorum :D

Hangi ekran kartını kullanıyorsun bilmiyorum ama windows 10 64 bitte CC Center kurulu bende. Ama güzel haberi vereyim, an itibarı ile CC Center yerine Crimson Edition arayüzü yükleniyor. Onu yükle. Bu arada TV ekran boyutu seçeneğinde otomatik değil tam ekran yapmak gerekiyormuş.

Hocam bende ATI HD4650 var eski kart olduğundan desteği kestiler haliyle. Ati CCC kuruluyor fakat açılmıyor driverı yükleyemediği için. Driverı el ile yüklerdim 8 'de aygıt yöneticisinden sonra üstüne CCC yi kurardım çalışırdı fakat onu da yemedi windows 10 da :D Neyse pes ettim artık.

Kardeşimin lenovo' yu taktım dün gece. Önce 1920X1080 60İHz ekranı yenile seçeneği ile kullandım çok iyiydi hiç uğraşmadan ekranı oturttu otomatik modda. Sonra dedim bir de sadece ikinci ekran kullanayım Gözlerime inanamadım çat diye 4K (QFHD) çözünürlüğe aldı görüntüyü. Cam gibi netti fakat tabi yazıları okuması da bir o kadar zor Hep aklımda olan bir soruydu acaba hdmi dan laptop bağlarsak FHD mi verir 4K mı verir diye. Demek ekran kartı destekliyorsa 4K veriyor.

Vestel UA9300 Serisi 4K TV İncelemesi

• ekran çöz.için ilk şart GCard ın 4k ölçüsünü desteklemesidir!!

bazı GCard ilgili menü ayarların dan örneğin 3x-21x veya daha yüksek bir değer varsa ve seçerseniz panel bunu açar/açabilir veya desteklenmeyen çöz.olarak uyarı verir veya çoğu kere de
    down-grade yaparak açar ve sen de ülen açtı dersin ama açtığı değer düşüktür

eskiden paneller böyle yapmazdı daha harbi tepki verirdi ve direk "desteklenmeyen çöz." uyarısı gelirdi sonra panel üreticileri bunuda aştılar(yazılım ile) ve down-grade
    ettirdiler paneli!

PC+panel bağlantısın da elin de UHD paneli olan kişinin bence ilk yapması-bilmesi gereken husus özellikle GCard desteğinin UHD için uygun olup olmadığıdır!

• quote:

Orijinalden alıntı: albani

ekran çöz.için ilk şart GCard ın 4k ölçüsünü desteklemesidir!!

bazı GCard ilgili menü ayarların dan örneğin 3x-21x veya daha yüksek bir değer varsa ve seçerseniz panel bunu açar/açabilir veya desteklenmeyen çöz.olarak uyarı verir veya çoğu kere de

eskiden paneller böyle yapmazdı daha harbi tepki verirdi ve direk "desteklenmeyen çöz." uyarısı gelirdi sonra panel üreticileri bunuda aştılar(yazılım ile) ve down-grade
    ettirdiler paneli!

PC+panel bağlantısın da elin de UHD paneli olan kişinin bence ilk yapması-bilmesi gereken husus özellikle GCard desteğinin UHD için uygun olup olmadığıdır!

Yani işlerine gelince onu bunu yazılımla aşar hile ile çark döner ,para veren millet pvr timeshift,dts yazılımla gelemez mi deyince de olmaz o desteklemiyor ya da yok lisans ücreti felan filan yazık yaaaa kimleri kandırıyorlar eğer öyleyse burada vestel yetkillilerini de görmek duymak isterdik direk birebir konuşmak derlerimize yazılımla çözüm bulmak isterdik az değil 21000 defa konuya bakılmış aşaği değil, şahsen ado arkadaşıma söylediğim gibi vestel müşteri hizmetlerinede bu sitedeki paylaşımları takip etmesini tavsiye etmiştim herhalde birileri çokda önemlideğil dedi fakat vestelin bu yazılım ilgisizliğini servisle bbir tutamam servisi gerçekten çok ilgili çözüm odaklı başarılı işte vestel bunu yazılımda da başardığı an vestel i sevenler derneği bile kurulmuş olacak savunulacak markamızın zaafları oratadan kalkmış olacaktııııır ilgililere...

• 9400 serisinin refresh rate değer (gerçek panel frekansı) kaç Hz bilen var mı?
    9300 için 50 Hz olduğu yazılmış heryerde, ancak 9400 için bir bilgiye rastlamadım...
  • Sanki sabahtan aksama kadar dts li film izleyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginckc

Sanki sabahtan aksama kadar dts li film izleyecek

sen hala buralarda mısın pana mı pano mu ne aldıgın belli değil televizyonun arka kapagı alüminyüm mü hala....isim değiştiren (ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol) benim bu söylediğimle önceki söyledğim arasında bağlantı var sentezsiz kafa....
  • muratdur kullanıcısına yanıt
    DVB-C için 4k desteği var mı? ofis dosyası açabiliyor ve kopyala yapıştır yapabiliyor mu? wps var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen istiyor dts verecek bin dolır

• quote:

ettirdiler paneli!

4096 benim gerçek 4K dediğim çözünürlüğü de gösterdi ama tabi orjinal panel çözünürlüğü gibi net değil (QFHD 4K) Senin dediğin yazılımsal işi halletme seçeneklerinden biri herhalde bu da

Kitapçıkta tipik PC bağlantı desteklediği çözünürlük gibi bir bölümde sadece 1920X1080 vardı da ondan sonra aklım karışmıştı nasıl 4K diye. Sanırım VGA çözünürlüğünden bahsediyordu orada.

Bu arada dün samsung UHD demo video indirdim. 4K video ama video değil aslında time lapse yapılmış fotoğraflar. Çakallar öyle güzel demo videoları hazırlıyorlarki yok böyle netlik ya. Benimki hi level 48", vestel 9300 ün muadili. İnanın altında hi level yazmasın media marktta bu demo görüntüsü ile yerleştir samsung TV diye millet hayran kalır :D Öyle keskin öyle canlı ki, ara sıra açıp izliyorum

Yalnız merak ettiğim bir nokta var hocam. 1920X1080 de lenovo laptop bağladığımda 60İhz çıkıyordu listede, çözünürlüğü 4K 'ya alınca 30ihz oldu bu değer. Peki TV nin gerçek HZ değeri nedir ? TV izlerken ya da usbden film izlerken ekrana süreli 4K görüntü veriyor sonuçta. Acaba bu HZ desteği de ekran kartı ile mi alakalı ?

• ddkorkut kullanıcısına yanıt
    gunaydin. aslinda ilgisiz degilim. soylediklerine de ilgisiz kalmadim. senin yazdiklarina sadece tebessum ederek cevap vermemin nedeni, zaten burada oldugunu bildigim isimler olmasiydi :) sizin de benim de yazdiklarimizi görüyorlar elbette ama beklemeyin lutfen gelip burada yazmaları. bu saldirgan tavirlarla kimse ugrasmaz acik ve net ifade edeyim. onlardaki mantik "var ise resmi bir sikayetin, girersin hangi firma ise web sitesine, urunun seri numarasina kadar ver bakayim ne derdin var ise" mantigidir. bana gore de yanlis degil. karsinda resmi bir muhattap yerine kullanici adindan ibaret olan birisi icin buralarda YETKİLİ sıfatıyla dolasmak zor. üslup bozuk her şeyden evvel ;)

• Dogru soylersin yigidim lakin vestei hicbir yerde kotulemedim her plartformda destekledim desteklemeye de devam edecegim ama vestelinde artik insanlarin soylediklerine resmi mi olur gayri resmi mi olur deger verip istekleri dogrultusunda harekete gecmesi gerekir sizin soyledikleriniz ticari mantikla kar mantigi yani sat kurtul bir ozellik bir yazilim yeniden sat kurtul mantigi ben bunlari hangi firma olursa olsun kabul etmem dogru bildigimi sizin soylediklerinize gore egip bukmem uslubunda gayet iyi dusunsenize 21000 tiklama var sitede yok bilmem burya vesteden birisi girmezmis... falan filan.... arkadasim firmalar gerekirse cikardigi teknolojik urunler icin kendileri forum sitesi kurmakta+vestelin kendi resmi forum sitesi var mi musteri hizmetlerinin gayet guzel ve takdire sayan oldugunu daha onceleride defahatla yazdim okumadiniz galiba?simdi butun bunlari dusunerek bana usluptan bahsetmeyiniz guzel kardesim ben uslubumu vestel tv iade ettigi icin şimaran, hala formda gezip fink atanlara gereken sekilde gosterdim ne yani sizin gibi dusunmedigim icin uslupsuz mu olduk sizin vestel calisani oldugunuz konusunda ufak dusuncelerim var ama olmasaniz da olasaniz da sizinle bazi noktalarda ayni bazi noktalardafarkli dusunuyorum takrar ediyorum vestel yazilim konusunda bu formu dikkate al buradaki insanlar vestele gonul vermis ama gonul verdigi icinde dost aci soyler misali hata ve eksiklerini soyleyen uslubunu da gayet iyi belirleyen insanlar birdaha soyluyorum ille de 48ua9300 e yaaaazilim pvr timeshift dts vs ..yoksa cumlelerim hic birinde argo vs yok sadece keskin kelimeler olabilir o kadarda olsun kimin kalbini kirdiysam ozur dilerim bundan sonra bu forma bu konu basligina yazmam meydan sizin olsun saygilar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddkorkut -- 8 Şubat 2016; 9:35:27 >

• Bak yazdıklarını yine oku bana hak vereceksin :)
    Ne güzel söylemişsin müşteri hizmetleri güzel çalışıyor diye, gayet güzel işleyen bir yerleri var, her sorunu da çözüyorlar, çözülmese değiştiriyorlar, değiştirmese para iade ediyorlar, o da olmadı evine ziyarete geliyorlar daha ne yapsınlar garibanlar :D
    burada bana 100 satır yazacağına hiç Vestel müşteri hizmetlerine 1 satır yazdın mı bu düşüncelerini? Ben müşterileri olarak yazdım, cevap da verdiler. (daha çözmediler o ayrı konu) Ben devlete de yazıyorum ona da cevap veriyorlar. ama foruma yazıp da ''bana niye cevap vermiyorlar?'' demedim hiç :)
    Saygı bizden kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

ettirdiler paneli!

4096 benim gerçek 4K dediğim çözünürlüğü de gösterdi ama tabi orjinal panel çözünürlüğü gibi net değil (QFHD 4K) Senin dediğin yazılımsal işi halletme seçeneklerinden biri herhalde bu da

Kitapçıkta tipik PC bağlantı desteklediği çözünürlük gibi bir bölümde sadece 1920X1080 vardı da ondan sonra aklım karışmıştı nasıl 4K diye. Sanırım VGA çözünürlüğünden bahsediyordu orada.

Bu arada dün samsung UHD demo video indirdim. 4K video ama video değil aslında time lapse yapılmış fotoğraflar. Çakallar öyle güzel demo videoları hazırlıyorlarki yok böyle netlik ya. Benimki hi level 48", vestel 9300 ün muadili. İnanın altında hi level yazmasın media marktta bu demo görüntüsü ile yerleştir samsung TV diye millet hayran kalır :D Öyle keskin öyle canlı ki, ara sıra açıp izliyorum

Yalnız merak ettiğim bir nokta var hocam. 1920X1080 de lenovo laptop bağladığımda 60İhz çıkıyordu listede, çözünürlüğü 4K 'ya alınca 30ihz oldu bu değer. Peki TV nin gerçek HZ değeri nedir ? TV izlerken ya da usbden film izlerken ekrana süreli 4K görüntü veriyor sonuçta. Acaba bu HZ desteği de ekran kartı ile mi alakalı ?

öncelikle GCard>>UHD içeriği destekleyecektir,aksi halde alacağın/aldığın çöz.değerlerinin durumunu yukarıda yazmıştım!
    panelin açıyor olması(gerçek uhd formatında olan içeriğin) ayrı hangi çöz.değerinde açıyor olması farklıdır!

ya da açtı/açıyor derken bunun da uhd olup olmadığının bilinmesi gerekiyor;senin GCard bildiğim kadarıyla eski bir card onda destek yokki??

VGA dan veya DVI dan o yüksek değerlere çıkmaz!

DEMO işini geç bir kalem,biz çok uzun yıllar evvel bile Samy ve LGE de çalışırken herifler demo için ve marketing için büyük dept.lar kurmuştu yaw!
    üstelik en basit adama bile bunları gösterir fikir alırlardı! yaw bu adamlar "işi biliyor" kardeşim,Kore li harici alayını salla geç,ama işi bilmek kaliteli
    ürün yapmak veya bu benzer bir şey yapmak da değildir zaten kaliteyi kim kaybetti ki Kore li bulsun ama adamlar "günümüz tüketim dünyasının"
    her kuralını herkese ders verecek kadar süper biliyorlar günümüzde kalite filan hikaye bunlar bitti,en dandik Çin malı panelleri/elemanları getirip biz ürettik
    biz yaptık biz bulduk diye insanları yiyorlar(tüm ana üreticiler böyle) günümüz üretim-marketing işleri çok çok değişti ve Kore li en iyisi,gerisi hikaye+

"panel tip TV" lerin vertical freq.değeri sabit 59,xxx(60Hz)dir bunun altı üstü olmaz!! böyle bir sinyal gelirse de ya desteklemez(eskidendi bu)ya da her zaman olduğu
    üzere up&down-grade>>>60Hz de çalışıyorlar (Monitörler hariç ve insanların atladığı konuda bu oluyor adam TV alıyor ama "Monitör" zannediyor yaw)

ANCAK içerik "FILM 24fps" ise>>GCard ayarlarından 24 yapabilirsin! bizim gibi FILM ci isen tavsiyem böyle olacaktır veya içerik 25/30 ise o zaman önce bir denersin
    hangisi işine geliyorsa onu seçersin(tabi yine GCard desteğine bağlı olarak!) UHD de ise 50/60p seçenekleri de oluyor! ancak bunların hepsini PC şak diye bulup bütün
    değerleri kendisi ayarlamaz zaten o işi yapamaz ve sen girip ilgili menüsünden bunları yapman gerekiyor!

++

• 40UA9300 panel aldım lakin tam köşelerde açık renkli görüntülürde grileşme var hafiften. Galiba bu panellerde genel olarak var bu sorun, kullanıcılardan yorum bekliyorum nedir bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @forever

40UA9300 panel aldım lakin tam köşelerde açık renkli görüntülürde grileşme var hafiften. Galiba bu panellerde genel olarak var bu sorun, kullanıcılardan yorum bekliyorum nedir bu durum.

Bi resim atarsanız öyle yorum yapalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta air kumanda mevzusundan dolayı teknosayla telefonda kavga ettim (adamlar sürekli oyalayıp duruyorlardı ,son olarak vestele görüşmeniz gerekiyor onlar halledecek deyince sinirlerim tepeme fırladı verdim veriştirdim biraz) Halbuki teknosaya gidip elden servis formu ve fatura teslim ettim,faturada air kumanda yazıyor servis formunda da çıkmadığı.Adamlar kendilerinden bihaberler.Neyse ardından hemen şikayetvar şikayet oluşturdum o gazla.Bugün sabahın 9unda zil çalıyor evde kapıyı açtım vestel servisi elinde kumanda :) 2 ay uğraştan sonra kumandama kavuştum.Teknosa ilgili fakat koordinasyon sıkıntılı.Ama sonunda hallolması güzel.Ayrıca vestel servisi üstüne basa basa biz veremeyz teknosa size verecek demelerine rağmen sonunda yine vestel servisi getirdi ,bu da güzel.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.