Teğmen
30 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar ben 99 tl ye 10mbit sınırsız kullanıcısıyım.ya valla kac sene oldu. ya bir indirim ya hız yükseltme ne bileyim...ya bir hareket yahu.yeter artık.hep aynı kullanıcı kitlesi(hızlar) boş boş kampanyalar.begenmedigimiz ttnet bile fiber miber bişeyler yapıyo.arkadaslarim benim faturanin yarisina fiber kullaniyor.gercek fiber veya degil.benim hizimi katliyo.yanlismi yapiyorum acaba uydunet te kalmakla? Bir öneriniz varmı,ttnet mi avantajlı şuan,uydunet mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
arkadaşlar ben bir tane a4tech far g9 model kablosuz mouse aldım.fakat bir türlü çalıştıramadım.aldığım mağazaya geri getirdiğimde eleman denemek için laptop a taktı ve çalıştı.kendi pc imde başka mouseler deniyorum çalışıyor.driverlerini yüklememe rağmen a4tech i çalıştıramadım.neden olabilir acaba.format dahi attım durum aynı.yardımcı olabilirmisiniz acaba.şimdiden eşekkürler.
arkadaşlar bildiğiniz gibi atrix ics güncellemesi alacak.fakat benim anlamadığım bu beklentileri ics 4.0 karşılayacakmı.yani hepimiz aman ics,yaman ics bekleyip duruyoruz.bu ics bize yani telefonlarımıza ne getirecek? performans olarak ne tür iyileştirmeler olacak? işte kamera 1080p çekecek deniyor,arayüz değişecek,yüz tanıma vs.vs gelecek.bunlar ne kadar doğru.beni telde hayal kırıklığına uğratan 720 p video oynatamaması idi telefonun.ücretli video playerde yüklediysem tam performans alamadım.nividia tegra2 falan söndü gözümde.tamam oyun performansına diyecek bişey yok,fakat bu telefonda sadece oyun telefonu değil.çift işlemcimle bir xperia ray kadar video oynatamıyosa benim için bir hayal kırıklığıdır o.demem o ki sizin beklentileriniz nedir bu ics güncellemesinden,telefonun eksik bulduğunuz yönleri nelerdir,bunlar karşılanacakmı,bu isteklerimizi ileteceğimiz bir yer varmı mesela.
Hakkında
Hakkımda:
intel i7 2600k
Gigabyte P67A-UD4 B3 Intel 1155Pin DDR3 S+GL ATX
Western Digital Caviar Black 1TB 64MB 3.5" Sabit Disk WD1002FAEX
MSI Ati R6870 TWIN FROZR II 1GB 256Bit GDDR5 (DirectX 11) HDMI/DL-DVI/DP PCI-E x16 2.1 Ekran Kartı
Adata 4Gb(2x2GB) 1600Mhz DDR3 Gaming Bellek
Acer S232HLAbid 23" 2ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Wide Screen LED Monitör

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 180
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.396 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.