Şimdi Ara

VESTEL TV 40PF7070 TÜRKSAT 4A KANAL LİSTESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
12.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

vestel 40pf7070 kullanıyorum.

4A uydusundaki kanalları derleyip sdx dosyası oluşturdum. (çoğu kanalı sildim 400 kanal kaldı, 21 i hd, isteyen olursa 200 küsürü radyo kanalı olan 770 kanallık listeyi de atabilirim, dilediği gibi listeyi düzenleyebilir)

HD KANAL LİSTESİ

A HABER HD
    A SPOR HD
    ATV HD
    BEYAZ TV HD
    BUGÜN HD
    CNN TÜRK HD
    FOX HD
    KANAL 7 HD
    KANAL A HD
    KANAL D HD
    KANALTÜRK HD
    MCJ MEDIASA HD
    SEMERKAND HD
    STAR TV HD
    TRT 1 HD
    TRT HABER HD
    ÜLKE TV HD
    TRT HD
    TV2 HD
    SHOW HD
    HABERTÜRK HD

sanırsam tüm vestel tvler de bu dosya kullanabiliyo denemekte fayda var...

http://turbobit.net/6nf1rye3oeby.html

alternatif;

http://www.dosya.tc/server35/x3yicP/vestel-4a-kanal-listesi.rar.html

düzenlenmemiş 770 kanallık liste

http://www.dosya.tc/server35/tegDjm/vestel4a_773kanal_.rar.html

alternatif

http://turbobit.net/hscfz2iqrikp.html

Tek yapmanız gereken adresteki dosyayı indirip winrar içindekileri olduğu gibi boş bir flash belleğe atın( usb bellek fat32 formatlı olmalı), flash belleği tv nizin usb girişine takın.

tv nizin menüsünden

menu\ayarlar\uydu ayarları\uydu kanal tablosu bölümünden "usb den tv ye yükleme" yi seçin

flash taki sdx dosyası gözükecektir ok tuşuna basın, kanallar yüklenecektir

KANALLAR 11844 DİKEY 2222 FREKANSINA GÖRE AYARLANMIŞTIR

İYİ SEYİRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 19 Eylül 2014; 12:20:37 >

• bu model TKGS uyumlu olarak gözüküyor yani güncellemede otomatik olarak kanallarıda güncelleyebilmeli. TKGS nasıl acılıyor acaba bu modelde?
  • royals R kullanıcısına yanıt
    vestelin hazırladığı kılavuzda ilk kurulum menüsüne gelip kurulumda tkgs yi seçmeniz gerekiyor ki tkgs altif olsun.
  • ben de bu üründenı 40pf7120 var. türksat4a için 11844 v 2222 frekansını giriyorum ama hiç bir şekilde bu frekansı girnce sinyal alamıyorum. bu frekansı girmeden önce altta 30000 li başka bir frekansdan sinyal var gözküyor onu değiştirip bunu girince sinyal ortadan kayboluyor. var gözükünle tarama yapınca da birçok kanal çıkmıyor. tkgs ile güncellemeye basıyorum bu seferde güncelleme aranıyorda takılıp kalıyor fişini çekerek kapatıyorum dünden beri bununla uğraşıyorum. 400hz falan zaten hikaye de bu kadarda kullanışsız olmaması gerekirdi. bu gidişle iade edicem tvyi.
  • cihan_pc C kullanıcısına yanıt
    Ararken şebeke açık diyorsun değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan_pc

ben de bu üründenı 40pf7120 var. türksat4a için 11844 v 2222 frekansını giriyorum ama hiç bir şekilde bu frekansı girnce sinyal alamıyorum. bu frekansı girmeden önce altta 30000 li başka bir frekansdan sinyal var gözküyor onu değiştirip bunu girince sinyal ortadan kayboluyor. var gözükünle tarama yapınca da birçok kanal çıkmıyor. tkgs ile güncellemeye basıyorum bu seferde güncelleme aranıyorda takılıp kalıyor fişini çekerek kapatıyorum dünden beri bununla uğraşıyorum. 400hz falan zaten hikaye de bu kadarda kullanışsız olmaması gerekirdi. bu gidişle iade edicem tvyi.

bende de pf8575 modeli var

aynı sizde ki gibi oluyor

güncelle diyorum orda takılıyor..kumanda da çalışmıyor fişten çekmek gerekiyor

siz sorunu hallettiniz mi

• omer14 kullanıcısına yanıt
    Sembol oranını 2222 şeklinde değil de 02222 şeklinde girmeyi denediniz mi? 2222 şeklinde girince cihaz tarafından 22220 şeklinde algılama durumu olabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: cihan_pc

ben de bu üründenı 40pf7120 var. türksat4a için 11844 v 2222 frekansını giriyorum ama hiç bir şekilde bu frekansı girnce sinyal alamıyorum. bu frekansı girmeden önce altta 30000 li başka bir frekansdan sinyal var gözküyor onu değiştirip bunu girince sinyal ortadan kayboluyor. var gözükünle tarama yapınca da birçok kanal çıkmıyor. tkgs ile güncellemeye basıyorum bu seferde güncelleme aranıyorda takılıp kalıyor fişini çekerek kapatıyorum dünden beri bununla uğraşıyorum. 400hz falan zaten hikaye de bu kadarda kullanışsız olmaması gerekirdi. bu gidişle iade edicem tvyi.

bende de pf8575 modeli var

aynı sizde ki gibi oluyor

güncelle diyorum orda takılıyor..kumanda da çalışmıyor fişten çekmek gerekiyor

siz sorunu hallettiniz mi

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenun -- 15 Şubat 2015; 20:41:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

Sembol oranını 2222 şeklinde değil de 02222 şeklinde girmeyi denediniz mi? 2222 şeklinde girince cihaz tarafından 22220 şeklinde algılama durumu olabiliyor.

aynen 0 girdim başına ama olmuyor

aranıyor da takılıyor

trt hd de tekno hayatta çıktı hatta bugun turksat yetkilisi yaptı 7 sn de işi bitirdi

frekans mı değişti acaba
  • cihazlarinizin yazilim versiyonu eski tkgs guncelleme frekanslari girili değildir buyuk ihtimal bende 47pf9090 var .ilk aldigimda sizinki gibi takili kaliyordu guncelledim düzel di.47pf9090 nin.konusuna gelin orada pvr i da acariz isteyenlere.

• Merhaba benimde 40pf7070 modeli tvim var fakat kurulumda tkgs menüsü çıkmıyor AArkadaşların ekledikleri resimlerde tkgs diye bir menü varken benimkinde neden yok? Nasıl getirtebilirim? Yazilim güncellemesi falan mi gerekiyor? İnternete bağlı ve guncellemeye çalıştığında yeni yazılım bulunamadı diyor. Ne yapmalıyım?
    Teşekkürler şimdiden.

• https://yadi.sk/d/oBsd17xaJmbnyw

18.11.2018 tarama tüm HD kanallar ve diğerleri yeni liste vestel seg regal toshiba finlux ve diğerleri için sdx formatındadır. dosyayı indirin flash belleğe atın ve televizyon kumandanız ile ayarlar - kurulum (ayarları) - uydu (ayarları) - tv liste (kanal tablosu) yükleme - usb den televizyona kopyala diyerek kopyalayınız. sdx tv kanal listesini indirmek için tıklayınız!!!

https://yadi.sk/d/oBsd17xaJmbnyw

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.