Şimdi Ara

VESTEL PUZZLE (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
8
Favori
49.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önümüzdeki günlerde ben de alacağım inşallah. 2 ay önce hem hepsiburada'da hem de mediamarkt'da(ama internet üzerinden alış verişte) 2.999 lira idi.
    Koyacak yerim olmadığından alamamıştım. Galiba o kampanyaları kaçırdık.
    Sizin aldığınız fiyatla almaya razı olacağım galiba.
  • Proxy1 kullanıcısına yanıt
    zorlu grubundan bir şirket çalışanı tanıdıgınız var ise 2850 liraya alabiliyorlar.bilginiz olsun.
  • o değilde bizimkisi de çelik model ama sensör felan yok hiç. bunu servis kurarken mi taktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Let

o değilde bizimkisi de çelik model ama sensör felan yok hiç. bunu servis kurarken mi taktı?

Bir önceki parti olmasın sizinki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Çelik modellerin bir önceki serilerinde sensör ortam ışığına karşı , yeni serilerde ortamda ki harekete karşı duyarlı..
    Ortam ışık sensörü ayrıca kurulmuyor olabilir, menü üzerinden aktive ediliyor.
    Yeni serilerde dokunmatik ekran da farklı.
    Model numaralarında karışıklık olduğu için net bilgi veremem, daha uzman arkadaşlar belki konuyu netleştirebilirler.
    Benim buzdolabımda da kısa yolların kullanımı için gelen mıknatıslı ufak kullanma klavuzu da eski modellere yönelik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeroplan

Çelik modellerin bir önceki serilerinde sensör ortam ışığına karşı , yeni serilerde ortamda ki harekete karşı duyarlı..
    Ortam ışık sensörü ayrıca kurulmuyor olabilir, menü üzerinden aktive ediliyor.
    Yeni serilerde dokunmatik ekran da farklı.
    Model numaralarında karışıklık olduğu için net bilgi veremem, daha uzman arkadaşlar belki konuyu netleştirebilirler.
    Benim buzdolabımda da kısa yolların kullanımı için gelen mıknatıslı ufak kullanma klavuzu da eski modellere yönelik...

Tamam iste arkadaşın aldığı bir önceki parti cihaz.

• Ürünü bende buyuk bir hevesle aldım açık konuşmak gerekirse vestelden böle bir icat beklemiyordum.Buzdolabında amiral gemi olmuştur kanımca.Özelliklerine geldiğinde dolabın 3 yeri mevcut üstte dolab kısmı altta buzluk kısmı alttakı 2 adet buzluk kısmını ıster dolaba cevırebılıyorsunuz ister buzluk olarak kullanabılırsınız.Arkasında kocaman 2 adet alet var.Adını unuttum ben bunlara çift cekırdek diyorum.Ve cok sessiz led ısıkları harıka ekran koruma modunu kapatabılıyorsunuz ama ben led ısıklarını kapatamadım yada ugrasmadım gunduz calısmıyor sadece aksam led ısıklar otomatık yanıyor.Sogutmsdı harıka birsey sesnsoru cok guzel calısıyor.Size sukadarını solıyım yogurdun son kulanma tarihi gecmıs yalnız tadı hala yogurt tadı.:)

Bu arada garanti evragında 2 yıl garanti yazıyor.Ama sistemde 5 yıl gozukuyor telefonda uzun uzun konustum granti evragına aldanmayın sistemde 5 yıl gozukuyor soyledı.Yalnız sistem bozuldugunda evrak devreye girer ozaman ne yapcaksınız dedim.onlarda dolabınızın kodu var bunu nerden girerseniz girin 5 yıl garanti gozukur dediler.Yalnız buyuk bır dolap eve zar zor cıakrdık mutfaga zar zor yerlestırdık.Ackcası 10/8 alacak bır dolap

Kapıların ıcındekı plastıkler bıraz çin malı gıbı ama olsun dolap bızım herseyımızı karsılıyor saten boyle bır buz dolabı 4000-5000 arası derın dondurucu derdı de yok saten 2 adet buzluk yeterde artar bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanderas

Ürünü bende buyuk bir hevesle aldım açık konuşmak gerekirse vestelden böle bir icat beklemiyordum.Buzdolabında amiral gemi olmuştur kanımca.Özelliklerine geldiğinde dolabın 3 yeri mevcut üstte dolab kısmı altta buzluk kısmı alttakı 2 adet buzluk kısmını ıster dolaba cevırebılıyorsunuz ister buzluk olarak kullanabılırsınız.Arkasında kocaman 2 adet alet var.Adını unuttum ben bunlara çift cekırdek diyorum.Ve cok sessiz led ısıkları harıka ekran koruma modunu kapatabılıyorsunuz ama ben led ısıklarını kapatamadım yada ugrasmadım gunduz calısmıyor sadece aksam led ısıklar otomatık yanıyor.Sogutmsdı harıka birsey sesnsoru cok guzel calısıyor.Size sukadarını solıyım yogurdun son kulanma tarihi gecmıs yalnız tadı hala yogurt tadı.:)

Bu arada garanti evragında 2 yıl garanti yazıyor.Ama sistemde 5 yıl gozukuyor telefonda uzun uzun konustum granti evragına aldanmayın sistemde 5 yıl gozukuyor soyledı.Yalnız sistem bozuldugunda evrak devreye girer ozaman ne yapcaksınız dedim.onlarda dolabınızın kodu var bunu nerden girerseniz girin 5 yıl garanti gozukur dediler.Yalnız buyuk bır dolap eve zar zor cıakrdık mutfaga zar zor yerlestırdık.Ackcası 10/8 alacak bır dolap

Kapıların ıcındekı plastıkler bıraz çin malı gıbı ama olsun dolap bızım herseyımızı karsılıyor saten boyle bır buz dolabı 4000-5000 arası derın dondurucu derdı de yok saten 2 adet buzluk yeterde artar bile.

Çift çekirdek😀😀😀 güzel yaklaşım. Çift kompresör onlar ayrı ayrı çalıştırmak için.Hayırlı olsun 10numara cihaz kompresör garantisi de olmalı 10 yıl.Fotoda paylasirsaniz sevinirim👍👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 12 Temmuz 2014; 0:07:41 >

• Takip edelim bu cihazi

• Varmı yeni bilgiler...

• Giogo cihazin zemin kismi resimdeki gibi....

• Buzdolabı alırken ben elektrolux un modeline ; eşim ise buna karar kılmıştı. İşçilik dedim; kalite dedim ikna edemedim)))) Ama bayanların bakıp bizim göremediğimiz şeyler var demek ki! Nihayetinde puzzle i almıştık. Birinci senesi ve sorunsuz devam ediyor; benim begendigime tencere nasıl sığar diye düşünürken ; buna kocaman tepsiyi dahi koya biliyorsunuz. Bu yaz köyden getirdiğimiz bütün gıda maddelerini de aldı; banamisin demedi..

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    15 senelik vestel buzdolabimiz bizi yari yolda hic birakmadi ancak yeni bir eve tasinirken eski dolaba veda edip yeni bir dolapla yola cikmanin uygun olacagini dusundum. Zaten emektar artik kucuk gelmeye baslamisti. Samsung , Lg , Sharp , Elektrolux derken esimle hasbelkader Vestel magazasina girdik Puzzle gördugu anda diger hepsini unuttu bunu istiyorum diye tutturdu. Bende gönlü olsun diye aldım artık hayırlısı belki dediginiz gibi gercekten bizim goremedigimiz bisey goruyor yada bilmedigimiz bisey biliyorlar. :))

• ghost41 kullanıcısına yanıt
    Ustad ; gerçekten de Electrolux için çok bastirdim ama evde kullanmaya başlayınca farkettim.
    Yan yana istediğiniz büyüklükte tencere koyabiliyorsunuz yada tepsi... Digerinde tek bir tencerenin büyük boyunun sigmama ihtimali varmış sonradan farkettim.
    Her yaz memleketten getirdigim şeyleri alırken banamisin demiyor.
    Belki diğeri ile kullanım alanı ayniydi ama kullanışlılık çok farklı..
    Gerçekten büyük ve eve girisi nasıl olacak; dikkat edilmeli; (kapı ve merdiven ölçüleri.. Ornegin bizimkinin b.dolabı kapıları sokulup taşınabildi)))))

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Hakikaten zor oldu ama bi yerini sökmeye gerek kalmadan çizmeden eve girebildi. Ama bunda asıl pay sahibi ilgili alakalı ve hızlı VESTEL servis anlayışıdır. 6 kişi geldiler hepsi titiz ve itinalı bir şekilde çalışarak imkansız olarak gördüğüm yerden dolabı tereyağından kıl çeker gibi geçirdiler. Hepsine tek tek teşekkür ettim. Bu 15 yıllık evlilik hayatımda ikinci vestel deneyimim Puzzle ı daha kullanmaya başlamadım ama ilk bakış dedikleri şey bende çok olumlu etkiler yarattı. Gerek dolabın görünüşü kalitesi, gerek hızlı şekilde teslimat ve özenli servis hizmeti çok memnun etti. Burdan VESTEL markasını kötülemeye çalışan öncelikli beyaz eşya ticaretiyle uğraşan arkadaşlara sesleniyorum bir markayı yücelticem diye öbürünü itin g.tüne sokmaya gerek yok neticede her markanın avantaj ve dezavantajları var. Belli ki vestel PUZZLE ile çok iyi iş çıkarmış sanırım sizlerinde artık bunu kabul etmesi gerekiyor.

• ghost41 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.
    Kaça aldığınızı öğrenebilir miyiz?
  • 3.500 Tl ye aldım

• Kapakları sert kapanmasaydi iyiydi :)

• Çok güzel dolap hep derim vesteli hiç ama huç sevmem ana dokap ihtiyacımız olursa bu dolabı alıcam inşallah o arada memnuniyetker umarım çoğalır
    Puzzle ın en büyük artısı ortadan firek geçirmemiş olmamaları bu yüzden teldi dahi giriyor içine
    Belki ses olarak gürültülü olabilir oda iki adet motorun mevcut
    olmasından
    İnşallah vedtelde en az arçelik ayarında ürünler çıkarır hatta daha iyisini yaparda insanların olumsuz görüşleri memnun müşteri deneyimleri arttıkça olumluya döner.

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Hocam benim eski dolabın yanında bu ferrari kadar lüks kaldı :D kapak sertliği falan hiç dikkatimi çekmedi.Gayet normal açılıp kapanıyo, hele ses kısmı hiç rahatsız etmedi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.