Şimdi Ara

VESTEL PUZZLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
8
Favori
49.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En az 85 cm eninde buzdolabı arıyorum.Araştırırken vestel puzzle'ı gördüm.4 kapılı ve her bölmesi ayrı özellikte kullanılabiliyor.Fakat vestel markası buzdolabı için doğru bir markamı karar veremedim.Bu model hakkında bilgisi olan var mı?Alsak başımıza bela açar mı? Şuan kampanyası varmı 2,850 TL fiyat verdiler. Yardımcı olabilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bgrbtu

Arkadaşlar,
    En az 85 cm eninde buzdolabı arıyorum.Araştırırken vestel puzzle'ı gördüm.4 kapılı ve her bölmesi ayrı özellikte kullanılabiliyor.Fakat vestel markası buzdolabı için doğru bir markamı karar veremedim.Bu model hakkında bilgisi olan var mı?Alsak başımıza bela açar mı? Şuan kampanyası varmı 2,850 TL fiyat verdiler. Yardımcı olabilirmisiniz?

2000 tl olsa neyse oda fazlada ben o fıyatı yerlı markalara vermem acıkcası gıderım daha uyguna daha guzel lg alrım:)
  • 85 cm üzeri lg 2500 tl. fakat dondurucu kısmı çok büyük.bize soğutucu bölmesi daha çok lazım oluyor.bu puzzle'ın 1 gözünü dondurucu 3 gözünü soğutucu yapabiliyorsun.
  • quote:

85 cm üzeri lg 2500 tl. fakat dondurucu kısmı çok büyük.bize soğutucu bölmesi daha çok lazım oluyor.bu puzzle'ın 1 gözünü dondurucu 3 gözünü soğutucu yapabiliyorsun.

vestel buzdolabı konusunda vasat arçelik al daha iyi
  • Siemens markasında tavsiye edicek olan varmı buzdolabı modeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cido1987

Siemens markasında tavsiye edicek olan varmı buzdolabı modeli ?

xl xxl serisi lg üretimi ve low frost seriside olabılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

bu serilerdede aynı kronik sorunları varmıydı yoksa düzeltilmiş halimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

quote:

quote:

bu serilerdede aynı kronik sorunları varmıydı yoksa düzeltilmiş halimi

degişmiş birazgörünümleri.
  • puzzle hakkında bilgisi olan yok mu?Çok az sürem kaldı.
  •  VESTEL PUZZLE
  •  VESTEL PUZZLE
  • Diğer markalara göre biraz sesli çalışıyor ama biraz.
    Boyutlarıyla, özellikleriyle, kullanışlılığı ve tasarımı ile çok iyi bir model. Başka markada alternatif aramanıza kesinlikle gerek yok. Hele başına bela hiç açmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutlucan96 -- 2 Ağustos 2012; 19:35:30 >
  • arkadasın dedıgı gıbı sorun cıkaran urun olmaz ama yerlı uretım cıhaza o kadar para verılmez.lg samsung sharp olsa neysede.guzel cıhaz ama rafları 200 kg tasıyor.
  • quote:

arkadasın dedıgı gıbı sorun cıkaran urun olmaz ama yerlı uretım cıhaza o kadar para verılmez.lg samsung sharp olsa neysede.guzel cıhaz ama rafları 200 kg tasıyor.

o nasıl oluyor vestelinmi rafları 200 kg taşıyor ? enterasan gözlemlediğim kadarıyla komik arızalar verebiliyordu bu dolabı bilemem gözümün önünde bir vestelin kapısının düşmesi gibi
  • quote:

quote:

arkadasın dedıgı gıbı sorun cıkaran urun olmaz ama yerlı uretım cıhaza o kadar para verılmez.lg samsung sharp olsa neysede.guzel cıhaz ama rafları 200 kg tasıyor.

o nasıl oluyor vestelinmi rafları 200 kg taşıyor ? enterasan gözlemlediğim kadarıyla komik arızalar verebiliyordu bu dolabı bilemem gözümün önünde bir vestelin kapısının düşmesi gibi

tabı ortağm gercek öyle yazıyordu bayıde koymuslar :)tamperlı cam dıye gecıyor
  • quote:

quote:

quote:

tabı ortağm gercek öyle yazıyordu bayıde koymuslar :)tamperlı cam dıye gecıyor

temperli camsa normaldir o zaman

• quote:

quote:

Sen de ne alsan arzalı çıkıyor.
  • Vestel asil nadir zamanında marka idi, basmacı işe el atınca olaylar karıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlucan96

quote:

quote:

Sen de ne alsan arzalı çıkıyor.

benim değil çok şükür akrabalarımın hepsi benim evimde çürük eşya yok

• quote:

puzzle hakkında bilgisi olan yok mu?Çok az sürem kaldı.

acaba vestel buzdolabını aldınız mı? bende almayı düşünüyorum da..hala araştırma safhasındayım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.