Şimdi Ara

VESTEL PUZZLE (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
8
Favori
49.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam bir sandalye ustune cikip foto cekmek yerine birsuru akil vermissiniz anladim ki bu baslik altindakiler kullanici degil satıcı yada vestel calisani acik ve net sekilde talebimi iletmisim sadece foto istemisim cozumu dolandirip duruyorsunuz milleti aldatmayib kullanıyoruz cok iyi diye bes para etmez marka ve urun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt

Siz bu dolaba sahip oldugunuza eminmisiniz?

• svskrt S kullanıcısına yanıt
    bu nasıl soru böyle?İlla dolaba sahip mi olmam gerekiyor?Siz içi buz tutan ne frost gördünüz mü?Hadi görmediniz zahmet edip no frost un kelime anlamına bakın bir zahmet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    oooo üsluba bakın hele.Kusura bakmayın sizdeki bu kafa ya göre vestel çok iyi yapmış.Benim evimde herşey Vestel memnunken ,hele Türkiye nin en iyilerinden servis ağı ve müşteri hizmetleri varken ürünün sorunu çözümüne kavuşturamamanız sizin beceriksizliğiniz.Ürün geldiğinde sorunluyken haklarınızı bilip hakkınızı arayacaktınız.Burda ona buna ahkam kesip suçlayarak çözüm bulamazsınız.

• Proxy1 kullanıcısına yanıt
    bu saatten sonra ben olsam hayatta resim falan çekmem😁

VESTEL PUZZLE  VESTEL PUZZLE  VESTEL PUZZLE  VESTEL PUZZLE 

• Manyetik kapı switch mıknatısının bu kadar büyük tartışma koparması da ne bileyim... arkadaş hiç aklınız eriyor mu koca kapıyı minnacık mıknatıs tutar mı biraz fikir yürütün

• K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt
    işte düşün hocam arkadaş kendinden bile emin değil ki 90 lira servis ücreti ödemekten korkusuna burada ona buna suç buluyor.Yahu içi buzlanıyor , performans ve tüketim sorunu varsa servis çağır.Yok mıknatısı mı eksik yok sende bu dolaptan olduğuna emin misin.Hay Allah ım yaa😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 26 Şubat 2021; 9:49:58 >
  • Tutar kapiyi cekiyor diger miknatisi cikarinca da diger kapi da ayni duruma geliyor servis kaydi olusturdum vestel elemanlari satis yapabilmek ve urunlerinin reklami icin baslik acmis yakinda gercek bir kullanici olarak deneyimlerimi ve fotograflari paylasacagim

• meeb kullanıcısına yanıt

Hocam bos yapiyorsunuz gercekten siz vestel kullanicisi degil vestel elemanisiniz yada bu dolaba sahip olma hissiyati icindesiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svskrt -- 26 Şubat 2021; 10:48:49 >
  • Hocam beko da düşünebilir siniz. Ben 12 senedir kullanıyorum çok şükür bana mısın demedi. En ufak bir tekleme arıza görmedim. O zaman 3800 tl ye mi ne almıştım.

üniversite de bilgi işlem personeli yim vestel çalışanı olduğumu neye dayanarak söylüyorsunuz?Alırken ben mi dedim gidin alın diye.Size çözüm sunmak için yardımdı olmaya çalışıyoruz.Siz diyorsunuz ki ben memnun değilsem hiç kimsenin memnun olmaması gerekiyor.Ben de zaten vestel nfky 510 x eşim ve fazlası ile memnunuz 6 yıldır.Tek sorunu kapı kolu gevşedi sıktım bir daha gevşemedi.Birde fırın kontağı bozuldu garantiden değiştirildi.Arıza yapmayan marka model yok.Zaten beyaz eşyaların eskisi kadar dayanıklılığı ile öne çıkan marka da yok.Biraz şans biraz da kullanımla alakalı.Boşa kendinizi üzmeyin .

• quote:

Orijinalden alıntı: svskrt

Tutar kapiyi cekiyor diger miknatisi cikarinca da diger kapi da ayni duruma geliyor servis kaydi olusturdum vestel elemanlari satis yapabilmek ve urunlerinin reklami icin baslik acmis yakinda gercek bir kullanici olarak deneyimlerimi ve fotograflari paylasacagim

Yorum yok... Nasıl biliyorsanız öyle çözün problemi  VESTEL PUZZLE 

• Gençler haklı Vestel farklı

• " Gercek bir kullanici "

konuyu baştan aşağı okumayan arkadaşım... Buradaki paylaşımları ; VEstel elemanları yazıyor diye atar yapmış...

Bak sevgili kardeşim;

Hiç bu şekilde konuşmak , tarzım değil; en azından bu Forumda...Azıcık okusaydın; burada Vestel elemanı olmadıgını görürdün;

Burada bir çok arkadaşımız deneyimlerini paylaşıyor; buzdolabından memnun olanlarda var; olmayanlar da... Memnun olmak ; bizi ya da başkasını Vestel çalışanı yapmaz...

Kullandığın telefondan memnun olman da seni ; telefon markası çalışanı yapmaz...

Ayrıca ; Vestel servislerinin birbiri ile çok farklı hizmet kalitesi farklılığı olduğu ortada; konuyu baştan okusaydınız; bu konudaki paylaşımlarımızı ve Vestel Şirketinin en sonunda sorunu nasıl çözdüğünü görürdünüz.

İyi okumalar...

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    👏👏👍

• bu ısı ayarı nereden değişiyor

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.