Şimdi Ara

Vestel led tv-Bilgisayarın gördüğü usb belleği görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
29
Cevap
1
Favori
41.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S. A arkadaşlar bi sorum olacak başına gelen duyan bilen var mı?
    Vestel led tv var usb ye bilgisayar dan bişeyler atıyorum tv ye takıyorum aygıt yok diyor. Sonra farklı bi usb ye bişey atıyorum onu görüyor. Bu benim 16 gb görmeyeni de daha önce görüyordu. Bu bellek ile bn bilgisayara format attım ondan sonra böyle oldu. Yani sorun bellekte ama çözümü nedir bilen varmıdır. Şimdiden tşk..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dosya formatı fat mı ntfs mi?
  • Nfts32

• pardon fat32 miş ya
  •  Vestel led tv-Bilgisayarın gördüğü usb belleği görmüyor
    sorunu çözdüm aşağıdaki programla belirttiğim şekilde biçimlendirin sorun çözülüyor. boşuna bilgisayardan defalarca denemeyin :) başına gelen başka biri varsa :)
  • Hocam çok yaşa emi! yardımınız için teşekkürler, günlerdir televizyon usb'yi okusun diye yapmadığım kalmadı, ntfs'den fat32'ye fat32'den ntfs'ye neler neler denedim en sonunda denk geldim yazınıza, tekrardan teşekkürler.
  • işinize yaradıysa ne mutluu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aklidenge

Vestel led tv-Bilgisayarın gördüğü usb belleği görmüyor
    sorunu çözdüm aşağıdaki programla belirttiğim şekilde biçimlendirin sorun çözülüyor. boşuna bilgisayardan defalarca denemeyin :) başına gelen başka biri varsa :)

COK SAGOL

• Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smmmonuryldrm

Çok teşekkürler, baya uğraşıp sinir olmuştum senin sayende çözdüm sorunu

• quote:

Konuyu hort edeyim hocam çok sağ olasın.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: whitELF

Bu mesaj silindi.
    Yeni sürüm ile nasil yapılıyor.Flaş bellek arkadaştaydı anlattım yapamamış.Yardımcı olabilir mısınız?

• Kadeşim çok sağol, sinir hastası olmaktan kurtardın valla zaten rufusla forma usb si yaptıkta sonra benim bellekte, yine o çözüyormuş demekki
  • Arkadasim çok sağol 2 3 tane flash bellegim var bi türlü okutamadim bazi tv okuyor ama bazi tv ve receiver okumuyordu rufus bildigim bi yazilim ama hic aklima gelmemisti sayende sorunu çözmüş oldum eyvallah

• servise götürmeyi denedinmi ?
  • quote:

Allah razı olsun ! Kaç kere usb ye format atıp film yükledim denedim olmadı. En sonunda sayende oldu.

• Arkadaslar bizdede bi vestel led tv var ekrani bozuk ama muzik falan caliyor bizde usb ye mp3 atip dinlemek istiyoruz şarkıyı caliyor ama diger şarkiya arlamiyor elle atlatmak gerekiyor sari tuşa basiyorum kumamdada oda sarkiyi tekrarliyor ama sarki digerine kendiliginden atlamiyor yardimci olabilecek varmi aceba

• samsung tv de işe yaradı teşekkurler hocam.
  • ekol71 kullanıcısına yanıt
    şarkıyı ok tuşuyla açma play tuşu ile aç.
    sorun çözülecektir.
    Bira geç oldu ama uzun zamandır girmiyorum foruma k bakma.
  • smmmonuryldrm S kullanıcısına yanıt
    vallaha oldu çok teşekkürler hocam büyük bir sorundan kurtardın beni
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.