Şimdi Ara

Vestel Flora 12000 BTU Inverter 12 A++ Klima 1.919,99 TL - 100 TL WorldPuan @GittiGidiyor.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.560
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vestel Flora 12000 BTU Inverter 12 A++ Klima 1.919,99 TL - 100 TL WorlPuan
    Ücretsiz kargo ve montaj.

Bugün saat 16:00'ya kadar.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/vestel-flora-12000-btu-inverter-12-a-klima-294242007

İncelemesi:
    https://forum.donanimhaber.com/vestel-flora-klima-inceleme-2017-seri--127571944#128088127

Öncelikle belirteyim, satıcı filan değilim.

Klimayı, GittiGidiyor üzerinden bu firmadan 1.999,99 TL / 6 taksitle daha önce satın aldım.
    Ancak, Vestel Yetkili Servisi, 3 günden önce gelip kuramayacağını ifade ettiği için satıcıya iade etmek durumunda bıraktı.

Satıcı çok ilgili, memnun kaldım.
    Hiç bir sorun çıkarmadı.

Keşke, Yetkili Servis de görevini düzgün yapsaydı da, beni klimayı iade etmek zorunda bırakmasaydı.

Klimayı alır almaz elinize geçmesini beklemeden, hemen satıcı ile temasa geçmeniz ve Vestel'in Müşteri Hizmetleri numarasını (0850 222 4 123) arayarak randevu almanız, montaj sürecinizi hızlandırabilir diye ümid ediyorum.

@Ado ve @cabriyo üstadlara teşekkürlerimi sunarım.

• Harika fiyat ihtiyacim olsa kacirmazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18000btu veya 24000 btu fırsat çıkarsa ısınmak için bende düşünüyorum, takipteyim

• Baymak varken 5 yıl garantili neden Vestel?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    Eğer yoğun bir yerdeyseniz arayıp sorun baymak kaç günde kurar bu ürünü? Ayrıca baymak 4 metreye kadar boru verir sonra metresine 50-100 ne ister kim bilir, ben Bimden Regal aldım 4 metre yetmedi Vestel servisi 4 metre daha ilave etti hiçbir ücret almadan. 120 Lira vererek +4 yıl garantiyi uzattım oldu 7 yıl. (Ben Bim'den Regal aldım) Vestel bulunduğum yerde ayrı bir montaj ekibi kurmuş burada 2 bayisi var zaten baymak'ın bunları yapabileceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 1 Ağustos 2017; 13:53:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bir günde kurdurdum baymak i içinden çıkan parçalar haricinde herhangi bir kablo boru vs ye ihtiyaç olmadı yine alacak olsam yine baymak alırım açıkçası. Sadece bu ürün çok mu üst seviye onu merak ettim

• Vestel nature plus modelinden farki nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Hocam ben bir günde kurdurdum baymak i içinden çıkan parçalar haricinde herhangi bir kablo boru vs ye ihtiyaç olmadı yine alacak olsam yine baymak alırım açıkçası. Sadece bu ürün çok mu üst seviye onu merak ettim

İçinden 4 metre hortum çıkıyor onu diyorum zaten mesafe 5 metre olsa para isterler, ayrıca baymak klima üretmiyor fason yaptırıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İklimsa sıgma confort 12000 btu inverter klimayı nakit 1875 TL aldım hemen de kurdular

• zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    hocam gir baymakın internet siteye bir incele ürünü. özellikler tablosunda çince kelimeleri görürsün. mal çin malı baymak malı değil. baymak çinde bir klimacıya ürettirip üstüne baymak bastırıyor. vestel ise tv üretip üstüne toshiba etiketi basıyor. yani toshibaya tv üretiyor. biri başkasına ürettiriyor. diğeri başkalarına bile mal üretiyor arada çok fark var. düşün vestel flora 12btu izmirden geliyor 2000 lira iken, baymak 12btu taa çinden geliyor ona rağmen 1700-1800 lira falan. yani hiç tartışmaya gerek yok görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan45

İklimsa sıgma confort 12000 btu inverter klimayı nakit 1875 TL aldım hemen de kurdular

Kurulum yaptırdıysanız ürün hakkında bilgi verebilir misiniz?Sigma klima kime ürettiririyor acaba?
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Hocam kurulumu hemen yaptılar soğutmada gerçekten çok iyi ben klima almadan önce hicbir bayiye sormadım herkez kendi ürününü methediyor kendi ürününü öneriyor.

Klima tamiri yapan bir usta ile görüştüm kendisine 2000 TL ye kadar hangi klimayı alayım dedim direk bana sıgma dedi

Daha sonra klima sökme takma tamir işleri ile uğraşan başka bir ustaya görüştüm baymak mi vestel mi sıgma mi hangisi alayım hangisini önerirsin diye sordum oda sıgma almami söyledi aralarında çok fark var dedi paran varsa direk daikin al yok fazla paran yoksa uygun birşey arıyorsan direk sıgma al dedi fiyat ta uygun olunca hiç düşünmeden direk aldım garantisi iklimsa servis parça sorunu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: aslan45

Hocam kurulumu hemen yaptılar soğutmada gerçekten çok iyi ben klima almadan önce hicbir bayiye sormadım herkez kendi ürününü methediyor kendi ürününü öneriyor.

Klima tamiri yapan bir usta ile görüştüm kendisine 2000 TL ye kadar hangi klimayı alayım dedim direk bana sıgma dedi

Daha sonra klima sökme takma tamir işleri ile uğraşan başka bir ustaya görüştüm baymak mi vestel mi sıgma mi hangisi alayım hangisini önerirsin diye sordum oda sıgma almami söyledi aralarında çok fark var dedi paran varsa direk daikin al yok fazla paran yoksa uygun birşey arıyorsan direk sıgma al dedi fiyat ta uygun olunca hiç düşünmeden direk aldım garantisi iklimsa servis parça sorunu yok

Sigma da 12000 btu olan iki model var plus pahalı olan 2350 fiyat verildi.İncelerken ısıtma kapasitesi plus olanda daha fazla sanırım fiyat farkı da oradan geliyor.3 yıl garanti var sanırım peki +4 yıl garanti uzatımı söz konusu mu?

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    plus modeli biraz daha pahalı bir model ben soğutmada kullanacağım için çokta umursamadım 3 yıl garantili cihaz
    garanti uzatma mevcutmuş ama sormadım gerçekten fiyat nedir ne değildir diye. pek düşünmüyorum garantiden hep sıkıntı yaşadım diğer cihazlarımda mutlaka servis bir mana bulup gaantiye sokmamanın bin türlü yolunu arıyor yinede fiyatı soracağım uygunsa uzatmayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.