Şimdi Ara

1999 TL SEG SNF 4500 A+ 450 lt No-Frost Buzdolabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
2.765
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1999 TL SEG SNF 4500 A+ 450 lt No-Frost Buzdolabı
    https://www.a101.com.tr/elektronik/seg-snf-4500-a-no-frost-buzdolabi

• Buzdolabı iyi midir bilen var mı ?
  • LostLover9 kullanıcısına yanıt
    aynısının tıpkısı olan windsor marka aldım ninem için.

https://tavsiyeforumu.com/konu/windsor-ws1450-a-nf-buzdolabi-seg-4500-regal-rgl-4500-vestel-eko-450-inceleme-yorumlar.8344/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    450 brüt net 270 kullanım alanılakin işçilik hala düşük..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 3 Haziran 2020; 22:4:50 >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Hocam 450 litre yeterli diye düşünmüştüm ama 270 net 4 kişilik aile için küçük mü olur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akkanatçı A kullanıcısına yanıt
    4 kişilik aileye olmaz hocam,küçük gelir size..

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    sadece soğutucu net 276 + dondurucu kısmı var.

• Buzdolaplarda hep A+ görüyorum. A++yada A+++ üretilmiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jumaruu kullanıcısına yanıt
    kompresör ler genelde artık çin menşei ve aynı marka modelleri.Ayrıca A++ ve üstü olanlarda kompresör çalışma süreleri uzun oluyor ve elektrik tüketimi azda olsa ilk alım sırasında ödenen rakam farkını çıkarmak için 10 yıl süre gerekli.

• 450 litre yazıyor ama 300-350 litre anca zaten kendi kutusundada öyle yazıyor

287 litre buzdolabı 50-60 litrede soğutucu kısmı
  • 1999 TL SEG SNF 4500 A+ 450 lt No-Frost Buzdolabı

Arkadaşlar yardımcı olmak istiyorsunuz ancak inceleme konumu okumadan tahmini bilgiler paylaşmayın lütfen.

Buzdolabı gayet kaliteli ve ideal büyüklükte.

Hatta dondurucu kısmı emsallerinden biraz daha büyük ,kışlık hazırlayanlar için avantajlı.

Özellikle litre sizi aldatmasın benim dolap 540.litre ancak bu dolapın soğutucu kısmı dhaa kullanışlı.Net litre kadar raf araları , kapı içi vs. kullanışlılığı da önemli.

Hatta seg alacağınıza benim ki gibi windsor yada Regal alabilirsiniz +1 yıl yanş 3 yıl garantiniz olur.

• meeb kullanıcısına yanıt
    aynısının regalini aldım dolap 450 litre sınıfında değil bildiğin 300-350 litrelik dolap sitesinde 181 cm yazıyor bana gelen 160 cm bodur bi dolap

samsungun 380 litrelik dolabı daha uzun daha büyük
  • tamam işte benim aldığım da 173 cm.

ölçtün mü sen ?

• hocam dolabın uzun yada kısa olması bir değiş değiştirmiyor.Her dolap piyasa da brüt ölçüleri ile pzarlanır.Aynı brüt hacimdeki dolaplar bazıları uzun ama derinliği az , bazıları kısa ama derinliği fazla olur.Bu dolabın değinliği biraz daha fazla emsallerinden.
  • Biz de bunu köydeki eve alalım diyoruz. Şimdi bir de statik buzdolabı diye birşey çıkmış, hangi markanın statik modeliyle ilgili yorum okuduysam çok sesi demişlerdi. Bundaki ses oranı nasıl acaba? SEG üreticisi hangi firma oluyor?
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    https://aktuelbrosurleri.com/statik-buzdolabi-ile-no-frost-buzdolabinin-farki-nedir#:~:text=Havaland%C4%B1rma%20sistemindeki%20farklar,dolab%C4%B1n%20i%C3%A7inden%20gelen%20so%C4%9Fukluk%20%C3%BCflenir.&text=Statik%20buzdolaplar%C4%B1nda%20ise%20hava%20kanallar%C4%B1%20yoktur%2C%20bu%20nedenle%20havaland%C4%B1rma%20sistemi%20bulunmamaktad%C4%B1r.

hocam statikler hep vardı ,içi buz ve karlanma yapan dolaplar statik oluyor.Tam tersine statiklerde fan olmadığı için genelde daha sessiz oluyorlar yeni nesiller.

Ama statik dolaplar içi buzlanma yaptığı için yılda bir buz çözdürme içini boşaltma gibi sorunlar oluyor.

Ama genel sağlamlık anlamında mekanik yapısı, rezistans, fan, hatta anakart olmadığı için statikler daha sağlam uzun ömürlü oluyor.

seg, regal, Windows, vestfrost gibi markalar vestel üretimidir.Hepsi aynı kalitededir.Aralarında garanti süresi , fonksiyonel özellik farkları vardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.