Şimdi Ara

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.114
Cevap
77
Favori
336.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok yakın zamanda bir beklentiniz olmasın. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

Sadece 55" olanlarda Film Algılayıcı var.

Ne ise yarıyor bilmiyorum ama bende var, tv 48ua9300 mb120 anakartli. Belki ben editleme yaparken aktif etmişimdir.

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 28 Ekim 2016; 21:47:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    Aktif etseniz de çalışmıyor. Sadece menüye geliyor hocam.
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Seri numarayı sorgulayınca 34.14 surumu gozukuyor

Seri numarayı sorgulayınca 34.14 surumu gozukuyor bu surumum özelliği nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

quote:

Ne ise yarıyor bilmiyorum ama bende var, tv 48ua9300 mb120 anakartli. Belki ben editleme yaparken aktif etmişimdir.

benim tv de 55 inç 55ua9300 fakat bu film algılayıcıyok. editleme dediğiniz şey nedir nasıl yapılıyor.?

• quote:

Orijinalden alıntı: esode

quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

quote:

benim tv de 55 inç 55ua9300 fakat bu film algılayıcıyok. editleme dediğiniz şey nedir nasıl yapılıyor.?

Editleme ile bazı gizli özellikler açılıp kapatılabiliyor. netflix, pvr foksiyonu vs. gibi sınırlandırılımış uygulamalar/özellikler aktif edilebiliyor. detaylı anlatım aşağıdaki linkte mevcut.
    https://forum.donanimhaber.com/m_76181412/mpage_53/tm.htm

• Arkadaslar merhaba.

Bir ricam olacak, biliyorum kasitli yapilmiyordur elbette ancak, son zamanlarda surekli olarak yazilim klasorunun ici bos olduguna dair ozel mesaj aliyorum. Yeniden dosya yukluyorum vs. Az once yine bir arkadasim mb100 klasorunun bos oldugunu yazinca kontrol ettim baktim klasir icerisinde yazilim tasinmis. Tasitan arkadasimi gordum ama yanlislik olduguna inaniyorum.

Ben yardimci olabilmek adina kendi drive alanima yazilimlari ekleyerek tüm kullaniculara da erisim haricinde duzenleme yetkisi veriyorum indirebilmeniz icin.

Rica ediyorum,sizden sonraki arkadaslarinda bu yazilimlardan faydalanabilmesi icin yazilimlari silmeyiniz, tasimayiniz
  • mb100 dosyası hatalı yüklenmiş.. Elinde olan varsa, nete yükleyebilir mi?
  • [size="2"]Bu forumdaki yorumları okuyarak sonunda 48 UA 9300 tv aldım.Teknik konularda yarrdımcı olan kişilere çok teşekkür ederim. Tv den Çok memnunun.Anakartım Mb 120 . Ama DTS sesleri açmıyor. Forumdaki en baştaki ( upgrade_mb120 ) yazılımı ile en son yazılıma güncelledim ama genede DTS sesleri açmıyor. Ne yapmam gerekir. Yol gösterebilecek birisi varsa çok memnun olacağım. TV den çok memnunum. Sırf bu yüzden tv yi iade etmek istemiyorum.
  • ardo A kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanınız. linkdeki konuda rfve arkadaşımız yardımcı olacaktır

https://forum.donanimhaber.com/m_76181412/tm.htm
  • Teşekkür ederim Ado Hocam.
    Verdiğiniz linkte rfve 'ye konuyu yazdım dönüş yapmadı. Kusura bakmayın siz yardımcı olabilirmisiniz.
    Televizyonu yeni aldım ve onaylamadım. DTS olayını çözemezsem geri göndermeyi düşünüyorum ama TV nin diğer özellikleri çok güzel çok memnunum. Onay için zamanım olmadığından acele ediyorum. Mb 120 anakart için DTS ses olayını nasıl çözümleyebilirim yardımcı olabilirseniz çok memnun olacağım.
  • Film Algılayıcı nasıl aktif ediliyor? VESTEL MB100 ve MB120 uyumlu dosya varsa paylaşırsanız sevinirim
  • ardo A kullanıcısına yanıt
    üstad meraktan sizin dediğiniz konuyla alakalı olduğunu düşündüğüm böyle bir site buldum,

http://thedigitaltheater.com/index.php/dts-trailers/

bu sitedeki ilk iki dts demo dosyayı indirip usb'ye atıp denedim, oynatırken ses geldi ve altta dts logosu çıktı,
    sizin sorununuzla mı alakalı bilmiyorum ama merakımı gidermiş oldum.
  • Arkadaşlar MB82 güncel core update eklenmiştir
  • 82s içinde kullanılabilir mi...
  • ksk8586 K kullanıcısına yanıt
    Evet
    hocam teşekkürler ancak benim tv'de bu işlem olmuyor ...
    defalarca denemem rağmen sonuç hep aynı ... resimlerde görüldüğü gibi "failed (başarısız)" diyor ...
    diğer yöntemi de denedim ama durum değişmedi (fişi çekip takma) ...

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam, diğer arkadaşlardan da geri dönüş bekleyeyim duruma göre bakayım olur mu?
    Ona göre çözüm üretiriz
    tamam hocam ...
    acaba diyorum benim tv'de yüklemeyle ilgili ayarlardan biri "kapalı" konumda olabilir mi ?.. (önceki yazılımda da aynı tepkiyi vermişti) ...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.