Şimdi Ara

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.115
Cevap
77
Favori
336.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Yazılımla ilgili benim haricimde 1 arkadaşımdan da OK blgisi geldi az önce.

Hatta ifadelerinden birisi şu

-TV'nin arayüzü tamamen değişti. Kırmızı gri beyaz renklerden oluşan sade ve hoş bir görünüm aldı.
    Özetle, canımı sıkan pek bir şey kalmadı. Çok teşekkür ederim tekrar

Sanıyorum sizin tv ile özel ilgileneceğiz
  • Ado kullanıcısına yanıt
    beklemedeyim hocam, başka çarem yok ...
  • Hocam yazılım için teşekkürler. Daha önce yapamadığım D-Smart kolay kurulum (merkezi sistem olmasına rağmen) artık sıkıntısız gerçekleşiyor. Sonunda severek kullanmaya başladım televizyonu.
    Yazılım versiyonu V.0.8.4 idi, şimdi V.1.3.5 görünüyor.
    Arayüzdeki değişimlerle ilgili öncesi/sonrası fotoğafları şöyle:

@Bayberty, darısı başınıza şimdiden.

EDİT: @Ado, Şimdi ortadaki ikinci ekran görüntüsüne tekrar bakınca fark ettim ben de; diğer ayarlar kısmında eskiden hatalı olarak "Almanya" olarak görünen ülke "Türkiye olmuş sonunda. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 18 Kasım 2016; 18:58:58 >

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    hocam size hayırlı olsun umarım bize de nasip olur ...
    merak ettiğim husus görsellik dışında menüde yeni bir şeyler var mı ?.. mesela pixelence eklendi mi, görüntü ayarları zenginleşti mi ?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

beklemedeyim hocam, başka çarem yok ...

Hocam sizin seri no yu almıştım zaten, sizde şöyle bir uygulama yapalım. önce size bir full yazılım yollayayım onu yükleyin, arkasından bu güncel update yüklemeyi yeniden deneyeceğiz

Hocam gözünüz aydın, bu durumda sanırım başka sorun kalmadı değil mi?
    bekliyorum hocam sağolasın ...
    daha önce de full göndermiştiniz aynı tepkiyi vermişti tv, bu farklı yazılım olacak sanırım ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Görsellik ve yazılım hata düzeltmeleri var. Maalesef Pixellence ve Surround ses gibi menü eklentileri yok.
    Bir başka başlıkta yazan bir arkadaş Pixellence olayını yazılım profil dosyasıyla oynayarak menüde açtığını yazmış ama ben o kısımları kurcalamaya cesaret edemedim.
    11 inci ayda bir çok seri de full yazılımlar da bir yukarı taşındı, umuyorum sizin seride de vardır değişiklik. yarın bakacağız artık hocam
    tamamdır hocam iyi akşamlar ...
    Sorun kalmadı hocam. Sağ olun. Eski anakartıma göre tek eksik açılış esnasında görünmeyen logo. O da olmayıversin. :)
    bana asıl lazım olan aslında görüntüde iyileştirme ayarlarının zenginleşmesi, garantiyi etkilemeseydi pixellence vs. uğraşırdım ama ben de sizin gibi çekindim, "dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak" durumuna düşmek istemedim açıkçası ...
  • allin A kullanıcısına yanıt
    Aktif etseniz dahi sadece menüye seçeneği geliyor. Ama çalışmıyor malesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Cok tesekkür ederiz hocam.televizyon kendine geldi menü gecisleri hizlanmis ayrica yeni renkler cok güzel duruyor.

usb yi fat32 formatinda getirdiniz mi?Ayrica zip in icindeki upgrde loader.pkg uzantili dosyayi atacaksiniz sadece usb bellege baska hicbir dosya olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

bana asıl lazım olan aslında görüntüde iyileştirme ayarlarının zenginleşmesi, garantiyi etkilemeseydi pixellence vs. uğraşırdım ama ben de sizin gibi çekindim, "dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak" durumuna düşmek istemedim açıkçası ...

Selam hocam, biraz geciktim kusura bakma.

Aşağıdaki yazılımı denermisin lütfen.

Diğer arkadaşlar lütfen bu yazılımı yüklemeyiniz. Seri no ya özeldir sizin TV de SPI flash unsurunda sorun yaşayabilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/0B7g7XN7Ups-nX1g5VnQ1ejhOaXM/view?usp=sharing

• quote:

Orijinalden alıntı: matiasbey

Cok tesekkür ederiz hocam.televizyon kendine geldi menü gecisleri hizlanmis ayrica yeni renkler cok güzel duruyor.

Faydası olduysa ne mutlu hocam, elimden geldiğince tüm güncel core yazılımları paylaşıyorum burada
    MB90 için de güncel yazılım var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

MB90 için de güncel yazılım var mı acaba?

Mümkün olan ilk fırsatta
    matiasbey kullanıcısına yanıt
    selam ve teşekkürler hocam,
    nihayet başardım, önce bu yazılımı sonra da v135 yazılımını yükledim ...
    menü görsel olarak değişti, ses barı sağa gelmiş ... görüntülerini de yüklerim yakında ...
    sizi çok uğraştırdık hocam emeğinize sağlık ...

@matiasbey size de teşekkür ederim ...

Ado hocam size iki sorum var;
    1- bu yazılımın geliştirilerek görüntü ayarlarına yeni özellikler eklenmesi mümkün mü ?..
    2- tv'nin panelindeki dış tabakanın görüntünün oluşmasında bir fonksiyonu var mı, yoksa sadece paneli koruma amaçlı konulmuş şeffaf bir plaka mı ?..

@Ado @matiasbey

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.