Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.309
Cevap
147
Favori
460.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modem ayarlarınızı bir kontrol edin derim. Ağdaki ip'ler birbirlerini görmesin şeklinde bir ayarı aktif olabilirsiniz. Veya misafir ağınız falan varsa TV'yi ona bağlamış olabilirsiniz. Gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

Modem ayarlarınızı bir kontrol edin derim. Ağdaki ip'ler birbirlerini görmesin şeklinde bir ayarı aktif olabilirsiniz. Veya misafir ağınız falan varsa TV'yi ona bağlamış olabilirsiniz. Gibi.

Farklı bir modemle de denedim, ondada durum aynı. an yanlış bir şey mi yaptım deyip, kendi swprofile.bin dosyasını tekrar yükledim ondada durum aynı.
  • A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    O zaman tv'yi fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar finlux tv kullanıyorum serino numarisyla yazilim sorguladim v366n çıktı nasil yukleye bilirim bu v366n yazilimi kullanan varmı.
    [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bluetouth özelliğini aktif kullanan var mı acaba. Ben daha önce özelliği üstadlar artırmıştır ama uygun dongle olmadığı için bağlanamıyordum. Çinden uygun dongle sipariş ettim ama patch programı ile tüm bluetouth özelliklerini açtığım halde ayarlarda çıkmadı. Mb 90 board ve yazılım 366n

• 1987yusufgaziantep 1 kullanıcısına yanıt
    1. Mesajda full yazilim yükleme adımları mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam pvr kayıt yaparken başka kanal izleyemiyormuyuz yoksa benmi beceremedim?
  • 06vs97 0 kullanıcısına yanıt
    Bunu yapmak için çift tuner olması gerekiyor. Kısaca, izlenilmiyor.
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
    Peki tv kendi tunerinden kayıt yaparken hdmi ile başka birşey izleyebilirmiyiz? evde biyerde receiver olması lazım bu tarz bi durum olabilirmi ?
    Teknik olarak mümkün gibi, ama pratikte destekliyor mu denemediğim için bilemiyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 28 Ekim 2016; 15:33:4 >
    Olmuyor malesef. Kanal ve kaynak değişimine izin vermiyor.

• Arkadaşlar bende 9090 var 16:9 formatında görüntü kaybı oluyor. Normal midir yoksa tvde mi sorun var? Ne yapmam gerekiyor?

• 43hL500 hi-level tv nin mb100 vs hangisi olduğuna nerden bakıyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonntini -- 29 Ekim 2016; 18:0:10 >
  • tonntini T kullanıcısına yanıt
    HL500 serisi mb82 ...
  • Giray hocam Mb82s board li cihazim var. Cihaza filbox modül takınca sürekli modül takıldı sokuldu sifirlandi yapıyor. Baska tv de modül normaldir. Swprofile.bin patcher programı ile bin dosyasında extras kısmında cipulasenabled seçeneği çıkmıyor hocam ne yapmam lazım filbox üye oldum seyredemiyorum.lutfen yardım edin.

• Merhaba sayin Ado, bende 43FA9000 serisi tv var, 3.7.5w surum yazilim mevcut 2015 yilindan. Acaba daha yeni yazilim yok mudur, tvden tarattigimda ve musteri hizmetlerini aradigimda en guncel yazilim bu diyorlar. Vestel driver sitesinde seri no ile arattigimda hic bir sey bulamiyor. Seri no: 7415685 500055

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan1977tr -- 6 Kasım 2016; 15:52:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

Giray hocam Mb82s board li cihazim var. Cihaza filbox modül takınca sürekli modül takıldı sokuldu sifirlandi yapıyor. Baska tv de modül normaldir. Swprofile.bin patcher programı ile bin dosyasında extras kısmında cipulasenabled seçeneği çıkmıyor hocam ne yapmam lazım filbox üye oldum seyredemiyorum.lutfen yardım edin.

filbox a ait modülün menüsüne gir mesajları deaktif yap, tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hookman

quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

Giray hocam Mb82s board li cihazim var. Cihaza filbox modül takınca sürekli modül takıldı sokuldu sifirlandi yapıyor. Baska tv de modül normaldir. Swprofile.bin patcher programı ile bin dosyasında extras kısmında cipulasenabled seçeneği çıkmıyor hocam ne yapmam lazım filbox üye oldum seyredemiyorum.lutfen yardım edin.

filbox a ait modülün menüsüne gir mesajları deaktif yap, tamamdır.

Olmuyor hocam keşke olsa. bu acilir pencerede aktifleşme Devre dışi onu diyiyorsunuz galiba.

• rfve kullanıcısına yanıt
    Hocam fulyazilimi antalir gibi denedim ama led yanip sonmuyor yukleyemedim

• 1987yusufgaziantep 1 kullanıcısına yanıt
    full yazılım ile core update yazılım arasında soya farkları var.

core update yazılımı full yazılım gibi yüklemeye çalışırsanız yüklenmez.

full olan yazılımda 3 adet dosya olması gerek (Mobildeyim tam dosya isimlerini hatırlayamadığımdan şuan yazamıyorum)

eğer elinizdeki yazlımın full yazılım olduğuna eminseniz usbnin kök dizinine bu 3 dosyayı çıkartıp

tv nin usb1 (Tercihen) kısmına usbyi takın sonra tv yi fişe takmadan kumandayı tv ye doru tutara OK Tuşuna basmaya başlayın bırakmadan tvyi fişe takın

ve yine bırakmadan bir süre bekleyin 45 sn - 1 dk gibi mavi ışık yanıp sönmeye başlayacaktır.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.