Şimdi Ara

VESTEL 65ud8900 hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
158
Cevap
5
Favori
33.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekinnmk

quote:

Orijinalden alıntı: eakaya

quote:

Orijinalden alıntı: remeber

65ud8900 cihazı alalı 1 hafta oldu eski cihazım sony kdl-55905a efsane bir cihaz dı lakin inanın bu cihaz ondan da güzel bir görüntü veriyor ekranda titreme olur dediler titreme vs. Yok olan titremeler yayın ve çekimle alakalı renkler gayet canlı ve net menü ve kanal geçişleri gayet hızlı smart tv. Vs. Gayet hızlı ps 4 pro ya bağladım sürekli kullanıyorum ps4 pro nun video çıkış ayarlarını 2160 rgb olarak ayarladım ne ekran titremesi ne takılma nede herhangi bir sorunla karşılaşmadım görüntüde çok güzel 4k birde cihaz da hdr desteği yok diyorlar lakin var ps4 pro ya bağlayın ica hdr destekleniyor diyor bu cihaz sony olsa aynı donanımda 8.000tl ben bayii den aldım 3500 tl ye aldığım a pişman mıyım kesinlikle değilim almayı düşünenler hemen alın derim bu fiyata böyle bir cihaz yok tv nin Xiaomi redmi Pro su tam bir fiyat performans cihazı alamyı düşünüp araştırma yapan arkadaşlar için böyle bir açıklama ve foto paylaştım resimleri günfüz güneş alan odada çekildi

VESTEL 65ud8900 hakkında

VESTEL 65ud8900 hakkında

VESTEL 65ud8900 hakkında

VESTEL 65ud8900 hakkında

Hocam ps4 pro da hdr resimleri atabilirmisiniz.Tv menüsünde aktifleşiyormu hdr.Hdr aktifleşince görüntüde fark oluyormu.Birde bu üründe ikili üretim var samsung mu lg mi panel

samsung panel ise ve internetten aldıysanız aldığınız yeri belirtirseniz sevinirim.Özellikle samsung panelli olanı almak istiyorum.

Hdr desteği var görüntü çok Güzel bendeki lg panel Samsung panel i bundan iyimi kötümü bilmiyorum fakat bu ips ekran onu biliyorum resim altta

VESTEL 65ud8900 hakkında

VESTEL 65ud8900 hakkında

VESTEL 65ud8900 hakkında

VESTEL 65ud8900 hakkında

VESTEL 65ud8900 hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni evimize taşınacağız, bu nedenle yeni bir tv arayışındayım.
    Bugüne kadar 15 adet LCD/LED tv almış biri olarak oldukça tecrübem var.
    ancak, son kullanıcıların tecrübeleri de önemli.
    Şu anada kullandığım 5 tv şunlar.
    Vestel 55" 9500 curve 4K
    Vestel 47" 91xx
    Vestel 42" 9xxx
    Samsung 46 c750 ki efsane model
    Panasonic 50" plazma

artık vestel tv lere inancım sonsuz, ancak 9000 serisi olmak şartıyla.

alacağım tv 65" veya 75" olacak.
    bu durumda aklımda;
    vestel 65" 8900
    vestel 65" 9100
    samsung 65" mu7000
    vestel 75" ud 9650 var.
    75" belki olmayabilir ama samsung mu700 ile vestel 9100 ağırlıkta.
    ancak bu konuya rastlayınca vestel 8900de aklıma girdi.

saırım bir vestel bayisine gidip 4K video örneği olan usb ile bir test etmem gerekecek.

Çünkü, 55" 4K vesteli alırken, 2 sene önce samsungların 2 modelinde 4K videoyu oynatamamıştı.

fikirleriniz önemli..............

• Dostlar evleneceğim için tv alacağım sürekli bu tv araştırıyorum. Çok çok detaycı değilim. Normalde çok tv de izlemem. Maksat görüntü güzel olsun. Duruş güzel olsun.

en ucuz nerde bulabilirim acaba ? Şu an GG den buldum 3420 ye.. Başka ucuz var mıdır ?
  • akmesek kullanıcısına yanıt
    Ben aldım 1 aydır kullanıyorum şuanda fiyat performans olarak alınacak en iyi TV diyebilirim şahsım adına.
    Pişmanlık duyacağım bir eksiğini görmedim aksine çok gösterişli bir TV
  • quote:

Orijinalden alıntı: tech_00

Ben aldım 1 aydır kullanıyorum şuanda fiyat performans olarak alınacak en iyi TV diyebilirim şahsım adına.
    Pişmanlık duyacağım bir eksiğini görmedim aksine çok gösterişli bir TV

Cevap için teşekkürler. Bende çok detaycı değilim. Düşünüyorum almayı. Kampanya arıyorum 3420 TL altında bulabilir miyim acaba ?
  • Ben 3500 tl ye aldım fiyat her yerde yükseldi

Gözünüz kapalı alın ps 4 pro tv vs. 10 numara görüntü var

• Forumdaki paylaşımlar güzel ve aydınlatıcı. Herşey için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Yeni evimize taşınacağız, bu nedenle yeni bir tv arayışındayım.
    Bugüne kadar 15 adet LCD/LED tv almış biri olarak oldukça tecrübem var.
    ancak, son kullanıcıların tecrübeleri de önemli.
    Şu anada kullandığım 5 tv şunlar.
    Vestel 55" 9500 curve 4K
    Vestel 47" 91xx
    Vestel 42" 9xxx
    Samsung 46 c750 ki efsane model
    Panasonic 50" plazma

artık vestel tv lere inancım sonsuz, ancak 9000 serisi olmak şartıyla.

alacağım tv 65" veya 75" olacak.
    bu durumda aklımda;
    vestel 65" 8900
    vestel 65" 9100
    samsung 65" mu7000
    vestel 75" ud 9650 var.
    75" belki olmayabilir ama samsung mu700 ile vestel 9100 ağırlıkta.
    ancak bu konuya rastlayınca vestel 8900de aklıma girdi.

saırım bir vestel bayisine gidip 4K video örneği olan usb ile bir test etmem gerekecek.

Çünkü, 55" 4K vesteli alırken, 2 sene önce samsungların 2 modelinde 4K videoyu oynatamamıştı.

fikirleriniz önemli..............

test edebildinizmi?

• aviregal kullanıcısına yanıt
    hayır, evin tapu işleri yeni bitti, sıra şimdi mobilya ve tv de.
    test edersem yazarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

hayır, evin tapu işleri yeni bitti, sıra şimdi mobilya ve tv de.
    test edersem yazarım.

hayırlısı olsun...hangi tv alacagınızı nasıl bir karar alacagınızı yazarsanız sevinirim...takipteyim dostum..
  • 55" için hangi modeli önerirsiniz? Birde paneli Samsung mu LG mi almadan nasıl anlayabiliriz? Onereceginiz model Sony xe7005 ayarında olursa sevinirim . Çünkü bu TV yi almaya niyetlenmisken bu başlığı gördüm

• Bu TV de HDR var arkadaşlar,

VESTEL 65ud8900 hakkında

• Bende bu tv yi dün mağazada keşfettim. Ama nette hiç yorum bulamıyorum. @remeber hocam halen memnun musunuz ?
  • Bendede vestel 65ud8900 var. Usb 3.0 harddiskten film izliyorum. Ama ilk defa bu gece 4k filmde hep takıldı izleyemedim. 90 gb lik dosya interstellar mkv dosyası.

Takılmayı engellemek için bi yöntem varmı acaba? @ado

• 2 sene önce 55" 9550 alırken bir mağazada 4K oynatamamıştı, ama bir başka mağazada oynatmıştı aynı videoyu.
    Bence bir güncelleme yapı tv nişzde, belki faydası olur.

Benim seçimie gelince, yazmıştım şu tv leri düşünyorum diye.
    LG 70" 675..........6750
    LG 65" 850..........6750
    Vestel 65" 8900.....3800
    Vestel 65" 9100.....4500
    Samsung 65"7400.....6400
    ancak son anda,
    samsung 65" MU8000 atak yaparak finish çizgisini geçti.

Fiyat ve performans olarak seçimim bu oldu.
    7600 TL fiyat aldım ve siparişi bugün geçiyorum.

Katkıda bulunan arkadaşlara teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün m.köy teknosada inceledim bu tv yi. hepsiburada'daki fiyatı iyi olduğu için almayı düşünerekten. en az 10 farklı panel inceledim bir tek bunun panelinin pikselleri baklava şeklindeydi kare yerine. ve bu baklavaların arasındaki siyah mesafeler de çok fazla geldi bana. haliyle kontrastı/canlılığı diğer tv lere göre düşük geldi. 3.5k fiyatı ile alınır mı? bence alınır. renk geçişleri vs de vasatın biraz üstü yine çok bir şey beklemeyin. hangi panel vardı tvde bilemiyorum tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel

bugün m.köy teknosada inceledim bu tv yi. hepsiburada'daki fiyatı iyi olduğu için almayı düşünerekten. en az 10 farklı panel inceledim bir tek bunun panelinin pikselleri baklava şeklindeydi kare yerine. ve bu baklavaların arasındaki siyah mesafeler de çok fazla geldi bana. haliyle kontrastı/canlılığı diğer tv lere göre düşük geldi. 3.5k fiyatı ile alınır mı? bence alınır. renk geçişleri vs de vasatın biraz üstü yine çok bir şey beklemeyin. hangi panel vardı tvde bilemiyorum tabi.

4k videolar da çok iş görüyor.

• Merhabalar.

Mediamarktta vestel 65ud8900 ve lg'nin 8000 TL'lik bir modelinde ayrı ayrı 480p, 720p, 1080p ve 4k videoları ayrı ayrı denedim. Siyahlarda lg gerçekten ağır eziyordu, ciddi kalite farkı vardı ama bana sorarsanız 4000 Tl'lik bir fark mıydı, kesinlikle hayır.

55"'lik samsung, sony, lg ve philips 4k tvlerde aynı videoları da denedim. Tabi ki diğer üst markaların görüntü kalitesi vestelden daha iyiydi ama ihtiyaçlarım ölçüsünde 65ud8900'ün tam bir f/p ürünü ve artık 8900 modelini ciddi ciddi satın almayı düşünüyorum.

İki sorum var.

1- Laptopta ips panel kullanıyorum be çok memnunum ama forumda, tvde ips panelden ziyade va panel tercih edin diyorlar. 8900 modelinin de samsung va panel ve ips panel şeklinde iki seçeneği varmış. Sizce hangi paneli tercih etmeliyim?

2- Şu an HB'da 65ud8900 3490 TL, 65ub9100 modeli ise 4073 TL. Aralarında nasıl bir fark var bu iki modelin?

Not: Genelde netflix, film ve ps4 ağırlıklı kullanacağım tv'yi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• üstad kombolarla 3200 lere yaklaştır al geç ya. 65 inch dev gibi. 4k film izliyorum download edip gayet yeterli oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.