Şimdi Ara

VESTEL 65ud8900 hakkında (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
5
Favori
33.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu detayı bilmiyordum. Konuyu yukarıya doğru tekrar okuyayım o halde. Ben okurken zahmet olmazsa tekrar modelleri yazabilir misiniz rica etsem.

teşekkürler,
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    lg sj850v ve üzerindeki modeller oledler dahil
    lg 2018 sk modeller
    sony xe8505 modeli üzerindeki modeller oledler dahil
    samsung 2018 modellerin hepsi artı freesync desteği

diğer markalarda 60hz geçemiyorsunuz yalnız bu 120hz olayı 1080 çözünürlük için geçerli 4k da 60hz üzerine çıkan model yok henüz gerçi 4k 120fps oyun oynatacak pc de bi araba parası pc ye o kadar para veren paraya kıyar va direct led hdr 1000 10bit 200hz asus PG35VQ monitörünü alır
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Son olarak 3780TL'ye bana özel indirim ile 65UD8900 mu alayım yoksa 4999TL'ye 55NU8000 mi ? Sizin yorumunuz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidarkstone -- 1 Temmuz 2018; 16:58:21 >
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    açık konuşayım ben vesteli kapıdan içeri sokmam alacağınız tv nin hangi panel geleceği bile meçhul seri no söyleyin bakalım diyorlar ama o bile yanlış çıkabiliyor artı malzeme kalitesi düşük işletim sistemi çok sade ayar olarak kısıtlı va panelleri bile performans olarak tatmin edici değil nu8000 bahsettiğiniz tv ye göre her konuda çok daha iyi bir model bence vereceğiniz fiyat farkının karşılığını kalite ve performans olarak fazlasıyla alırsınız nu8000 den
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Vestel: Rus ruleti. Hangi panel çıkacağı belli olmuyor.
  • Chembond kullanıcısına yanıt
    insanlara bu durumu anlatınca kızıyorlar yerli malı düşmanısın samsung adamısın diye :) adamlar karpuz gibi tv satıyor al ama ne çıkacağı belli olmaz mağazadada kestirip bakamıyorsun artık şansına kalmış :)
  • Demek ki,
    benim aldığım 3 adet 9xxx seridi vestl led tv diyarbakır karpuzu çıkmış.
    42”, 47”, 55”4k tv ler muhteşem bir görüntü veriyor.
    Samsung için ise,
    evet, son aldığım 65”mu8000 4K led tv de bu karpuzlardan,
    çok çok iyi.

Demek ki ben şanslı biriyim.

Tv alırken şanslı olacaksınız, hatta önceden gidip sayısal loto oynayıp şansınızı deneyip göreceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV ALIRKEN YAPILACAKLAR.
    * bir usb flash diske, sd, hd, fullhd, 4K film ve tam siyah-tam beyaz 2 foto yükleyeceksiniz
    * filmleriniz değişik ses codecleri olsun, ac3, dts, kontrol edin ses açılacakmı
    * mağazada tv nin uzaktan kumandasını bulduracaksınız.
    * tv çalışır durumda “standart” moda alacaksınız. asla “dinamik” modda bakmayın.
    * gelen sinyalin ne olduğunu soracaksınız. uydu, bluray, dv vs....

- KONTROLLER. Mağazada.
    * tüm filmleri kısa kısa izleyin, sd de panel nasıl görünüyor,fullhd de nasıl. 4K da data akışında zorlanıp görüntü atlıyor mu.
    * mümkünse floresan aydınlatmayı durdurmayı deneyin
    * ekranda ayna etkisi varmı kontrol edin, kendinizi görüyormusunuz bakın

- KONTROLLER. Evde servis kurulum yaparken.
    * Önce siyah fotoda led ekranda ölü veya yanık pixel varmı
    * yine siyah ekranda ışık sızması nasıl
    * beyaz fotoda iken ekranın tümü eşit parlaklıkta mı
    * kumadanızın tuşları nasıl, yumuşak ve hassaslığı iyimi.

eğer bunlardan rahatsız olduğunuz varsa tv yi teslim almayın.
    unutmayın, tv teslim aldıktan sonra ki şilayetleriniz artık garanti kapsamındadır.
    Eğer teslim almazsanız, servis tv yi alıp gidecek, yenisi için yeni bir işlem başlayacaktıe.

Bunları yaparsanız,
    karpuzunuz iyi çıkmış demektir,
    Afiyet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 2 Temmuz 2018; 10:40:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu model 3800 tl. En yakın fiyatlı 65" LGUJ750 5500 tl.
    Diğer 65" TV' lerle fark minimum 1700 tl den başlıyor.

Peki farka değiyor mu?
    İlla da 65" istiyorsak; "Vestel alma X model al. Aradaki farka da değer" diyebileceğiniz bir ürün var mı?
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    8000tl aşşağısında alınacak 65 tv yok uj750 modelininde performans olarak hiçbir numarası yok 50hz ips panel rgbw dizilim sıradan bi model vestel alsanızda işletim sistemi hariç çok farketmez
  • ben de cihazı almış bulunmaktayım. tv gayet güzel 4k filmleri güzel oynatıyor, sesi de gayet yeterli buldum, hatta bazı formatlarda sesi iice kısmak bile gerekibliyor o derece yüksek. ama ps4 pro'da hdr aktif değil gözüküyor, biraz kurcaladım ama herhangi bir ayar bulamadım hdr'yi aktif etmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: LBJ_23

ben de cihazı almış bulunmaktayım. tv gayet güzel 4k filmleri güzel oynatıyor, sesi de gayet yeterli buldum, hatta bazı formatlarda sesi iice kısmak bile gerekibliyor o derece yüksek. ama ps4 pro'da hdr aktif değil gözüküyor, biraz kurcaladım ama herhangi bir ayar bulamadım hdr'yi aktif etmek için
    Merhaba ben de sipariş ettim, umarım HDR desteği çıkar. Yoksa da çok problem değil. Fakat geçmiş mesajlarda bir arkadaş HDR aktif etmiş, belki yazılım güncellemesidir ya da HDMI 2.0 destekli kablodan olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablo ps4 pro orjinal kablosu, kablodan olduğunu sanmıyorum. Belki hdmi girişlerinden sadece 1 tanesi destekliyor olabilir ama, bilen varsa cevaplarsa öğrenebiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LBJ_23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Bende bu TV yi birara kullandım. TV HDR yi donanım olarak destekliyor, aktif etmek için herhangi bir ayar yok. Kaynak HDR ise Info tuşuna basınca orada HDR yazısı gozukuyor. Bütün HDMI girişleri hdr destekli olduğunu sanıyorum

• arkadaşlar bu tvden almayı düşünüyorum mağazamda kullanıcam ama mağazamda ayaksız vitrine koyacağım tv altında vestel logosu var gibi düz zeminde durur mu acaba?
  • Hala alamadım artık yeni modeller çıktı...
    Bu fiyatlar artık bir düzelse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolar düşüyor eğer fiyatlar düşerse alınabilir mi 1080p tv yayınlarında görüntü kalitesi nasıl

4k filmlerde sorunsuz takılmadan izlenebiliyor mu smartı kullanmıcam genelde nadiren film izlemek için kullanıcam tavsiye edermisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: alprock88

Dolar düşüyor eğer fiyatlar düşerse alınabilir mi 1080p tv yayınlarında görüntü kalitesi nasıl

4k filmlerde sorunsuz takılmadan izlenebiliyor mu smartı kullanmıcam genelde nadiren film izlemek için kullanıcam tavsiye edermisiniz
    Evet aynı sorular benim için de geçerli, kur dalgalanmasından önce kupon ve kart puan kombosu ile 3290 TL'ye almıştım, hala kurulum yaptırmadım. 4K MKV performansı nasıl ? HDR destekli MKV'leri açabiliyor mu? HDR performansı SDR'a göre belirgin mi ? 1080p yayınlarda görüntü kalitesi ne durumda? Kullanıcı arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.
  • 4000 liranın altını bekliyorum ne zam fiyatlar düşer arkadaşlar almayı düşünüyorum.
  • PSN_vs_XBOXLive P kullanıcısına yanıt
    4k filmler gayet güzel oynatmadığı film olmadı şimdiye kadar, ki 20den fazla 4k film izlemişimdir. daha önce de bahsettiğim gibi hdr konusu muamma, filmlerde alttaki info barında hdr ibaresi yazıyor eğer film hdr ise ama ps4 pro'da hdr'yi bu tv desteklemiyor diyor. kendi uydu alıcısını kullanıyorum genelde, standart 1080 yayınlar gayet güzel, tavsiye ederim tv'yi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.