Şimdi Ara

VESTEL 65ud8900 hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
5
Favori
33.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanıyorum, ne gibi bir bilgi lazım?
  • Arkadaşlar panelin lg mi samsung mu olduğunu nasıl anlıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdsavas kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal Samsung VA paneldir.

Tavsiye Forumundaki Ado nick'li arkadaş ile iletişime geçerseniz kesin bilgiyi alırsınız. Yazılım konusunda da destek verir size.

• son liste,
    dünya kupası öncesi.
    Bayilerde belki biraz daha ucuz olabilir.

VESTEL 65ud8900 hakkında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    "Kesin" değil verdiği bilgi, hatalı çıkıyor.
  • Bu TV hakkında bulutlanma şikayetleri var, sizlerde durumlar nasıl?

Bir de sormak istediğim Laptop ve Telefon ekranı kablosuz aktarım yapılabiliyor mu?
  • slckssmz kullanıcısına yanıt
    Telefon ve laptopdan ekran yansıtma gayet başarılı.

• Chembond kullanıcısına yanıt
    Hatalı olduğunu nasıl anladınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Telefon ve laptopdan ekran yansıtma gayet başarılı.
    Cevap için teşekkürler.

Peki TV' nin kendi tarayıcısından film oynatmada sorun var mı? Puhutv, Blutv vs kullanıyorum normalde acaba TV' de sorun yaşar mıyım?
  • slckssmz kullanıcısına yanıt
    Android box kullandığım için onlara hiç bakmadım. 16 MB adsl ile YouTube 4k videolar takılıyordu. TV yi sattığım için dediklerinizi deneme şansım yok.

Panel bilgisini vermek için seri no istiyor, sistemden baktım sizin panel Samsung diyor. Samsung panelin özelliklerini taşımadığını belirttiğinizde ise AA LG panelmiş sizin TV diyor. Zaten panel için üç üretici var benim TV'mde kullanılan, %33 ihtimal yani...
    Çok kişiye yardım ediyor, bir yerde karışıklık olmuştur heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

Panel bilgisini vermek için seri no istiyor, sistemden baktım sizin panel Samsung diyor. Samsung panelin özelliklerini taşımadığını belirttiğinizde ise AA LG panelmiş sizin TV diyor. Zaten panel için üç üretici var benim TV'mde kullanılan, %33 ihtimal yani...
    Benim panelde Va idi hiç memnun kalmadım. 1 ay sonra sattım.

Yardım etmiyor demedimki? Doğru çıkmıyor verdiği panel bilgisi dedim. Sağolsun yazılım falan paylaşıyor. VA panel hakkında deneyimim yok, kullanmadım henüz. O kadar mı kötü?
  • Bende yaklasik 1 senedir bu tvyi kullaniyorum.

Neden 2 HDMİ girisi var halen cozemedim ayrica neden SCART girisi koymuslar ??

Daha önce plazma ve projektör kullandım. İlk defa LED aldım, bende başağrısı ve gözde yanma yaptı. Goruntu kalitesini de begenmedim. Birde karşıdan seyretmek lazım yandan bakınca görüntü bulaniklasiyor.

• Merhaba arkadaşlar,

65" Vestel düşünüyorum fakat benim için Input Lag değeri önemli o nedenle tam olarak hangi paneli kullanıyor yazabilecek var mı ?

Birde bu paneller sanırım 60hz bana 120hz lazım örneğin LG 55SJ850v gibi. Gerçek değerlerini bilen varsa yazabilir mi ? Vestel de herhangibir 120hz panel kullanan model lazım varsa. Ben online FPS oynadığım için Monitor de sevmediğim için mecbur TV ile ilerliyorum.
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla vestel modeller 100hz olsa dahi pc bağlantısında 100hz kullanamıyorsunuz bunun için lg sony ve 2018 model samsunglara bakmanız gerekiyor
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Donanımsal olarak HDMI 2.x 'e kadar PC bağlı durumda 60hz'i geçmek maalesef mümkün değil. Fakat şöyle bir durum oluyor NVIDIA ekran kartlarında düşey senkronizasyonu hızlıya çektiğinizde 120hz paneller daha verimli oluyor. 60hz panele sahip TV lerde oyun ayarlarında V-SYNC'i kapattığınızda yırtılma efekti olmasın diye NVIDIA'nın çözümü. Ayrıca ekran kartını da kısıtlamamış oluyoruz.

Her nekadar 120hz'i göremesek de daha verimli oluyor. Keşke TV'lerde displayport çıkışı olsaydı da kullanabilseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidarkstone -- 1 Temmuz 2018; 16:20:32 >
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    mümkün hocam mümkün olan markalarıda yazdım tv yi direk 100-120hz kullanıyorsunuz oyun monitörü gibi 60hz değil hatta 2018 model samsung tv lerde freesync desteğide var
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.