Şimdi Ara

VESTEL 42PF8575 - 42PF9060 ve 42PF8175 hk. (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
984
Cevap
21
Favori
94.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8175 mi 8575 mi arkadaşlar? Yarın sabah alacağım bişey deyin..
  • elementry kullanıcısına yanıt
    tabiki özellik bakımından 8575 dahili wifi ve hz farkı var
    dahili wifi sonradan takılabilir Hz zaten önemli değil
    tek sorun fiyat :) onada sen karar vereceksin. Ben 8575 den memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: elementry

Nodar sende hangisi var? Sence 7175 mi? 8175 mi? 3d için değer mi 200 TL farka?

Telekom kampanyasından aldığım 50PF8575 var.
  • vestel 42 pf 8575 gayet başarılı tavsiye ederim. 1 aydır kullanıyorum.
  • Vestel 42pf9060 kullanıcısı olarak...

Sadece panel kalitesi için alacaksınız alın.
    Smart özelliği göstermelik kullanırken bir sürü şey doğru dürüst çalışmaz. Örnek izlesene de bir arama yapın da oynatın. Veya youtube a bir bulaşın anlarsınız. Program kurma, market falan beklemeyin.
    3d için altyazılı film seyretmeyi unutun. Diğer tv ler altyazıyı algılayıp düzgün gösterirken bu algılamaz filmle beraber kaydırır.
    Dts çözmediğinden ve piyasadaki filmlerin %95 i dts codecli olduğundan ses alamazsınız. Harici bir oynatıcı veya bilgisayara ihtiyaç duyarsınız.

Smart'ı attık. Film oynatmayı attık. diğer sorunları attık. Ne kaldı?
    Panel.
    Panel güzel.

Panel için alacaksanız alın.

Müşteri hizmetleri de bildiğin papağan.
  • Arkadaşlar harici disk ten film izlerken; filmde hem türkçe hen ingilizce altyazı mevcut bilgisayarda bunu görebiliyorum ama tv de göremiyorum.
    alt yazıları açıyorum ama çıkmıyor. Nasıl bunun alt yazılarını aktif edebilirim bilen var mı?
  • exelance1248 kullanıcısına yanıt
    kumanda dan LANG tuşuna bas sol alt kısımda orada ses ve altyazı seçeneklerini göreceksin.
  • tsogut T kullanıcısına yanıt
    Maalesef bilgisayarda 2 dil seçeneğini görüyorken LANG tuşun da göremiyorum.
  • 42PF8175 almayı düşünüyorum arkadaşlar tavsiye edermisiniz, smart çok önemli değil benim için , görüntü kalitesi ve 3D daha önemli ne diyorsunuz bu model beni mutlu eder mi
  • cMbRs kullanıcısına yanıt
    hocam 3D ve görüntü kalitesi olarak bence iyi.
    normal yayınlarda diğerleri gibi görüntü kötüleşiyor fakat
    hd tv ler ve fullhd filmlerde gerçekten güzel. tavsiye ederim.
    sorunla karşılaşan arkadaşlar var ama bu sorunların tamamı hatta fazlası
    diğerlerinde de var.
    Teşekkür ederim ilginiz için, sorunla karşılaşanların problemleri neydi acaba
    Hocam alıcaksanız baştan okumanızı ve tv yi görmenizi tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar Hepsiburada bana özel gelen teklif

Vestel 42PF8575 42" 600Hz WIFI Uydu Alıcılı (2D>3D Çevirme) SMART FULL HD 3D LED TV + 4 Gözlük
    %17 İndirim
    Bu ürünün size özel fiyatı sadece 1.493,17 TL (KDV Dahil) Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın
    + 100TL WORLD puan

çok iyi değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cMbRs

42PF8175 almayı düşünüyorum arkadaşlar tavsiye edermisiniz, smart çok önemli değil benim için , görüntü kalitesi ve 3D daha önemli ne diyorsunuz bu model beni mutlu eder mi

3-4 aydır kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım şimdilik.
    o fiyat aralığında alınabilecek en iyi tv olduğunu düşünüyorum, çok araştırdım, sonunda bunu aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

Arkadaşlar Hepsiburada bana özel gelen teklif

Vestel 42PF8575 42" 600Hz WIFI Uydu Alıcılı (2D>3D Çevirme) SMART FULL HD 3D LED TV + 4 Gözlük
    %17 İndirim
    Bu ürünün size özel fiyatı sadece 1.493,17 TL (KDV Dahil) Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın
    + 100TL WORLD puan

çok iyi değil mi?

fiyat çok iyi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Konunun bir çoğunu okudum genel olarak smarttan şikayetler çok ama benim için çok önemli değil smart olayı büyük ihtimalle alıcam , bu arada size yapılan teklifte çok iyiymiş ben 42PF8175 en uygun 1399 tl + 100 tl bonuslu buldum, size yapılan teklif bana yapılsa bir üst modeli olan 42PF8575 i alırdım hemen mail atayım bakalım hepsiburadaya belki banada bi ayrıcalık yaparlar .
    Bencede mutlaka mesaj atın eğer bu fırsatı sizede tanımlarlarsa kesinlikle 8575 i alın
    dün arkadaşa aldık. Bugünde 1 tane daha alıcaz. Gerçekten çok çok iyi fiyat.
    Dün gece kibar bir şekilde mesajımı attım cevap yok hala bekliyorum olumsuz dönerlerse 1399 TL ye 8175 alacağım
  • Mehabalar, bende 2 aydır 42pf8175 kullanıcısıyım. görüntü kalitesi güzel, 3d performansı da iyi. bazen arada donma yapıyor, kumanda falan işlemiyor, genelde internete bağlanırken yapıyor ama smart tv olduğu için normal görüyorum ben.
    Yalnız ben yayını kaydetme özelliğini bulamadım nasıl yapılıyor bilen varmı ?
  • Merhaba Ben VEstel 42 PF8575 led tv aldım DAhili wifide modemi bukuyor şifreyi giriyorum ama kablosuz erişim açılmıyor.Bu sorunun çözümünü bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.