Şimdi Ara

Vestel 40PF7120 Uydu Alıcılı SMART FULL HD 400Hz LED TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
14.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu ürün 1099 TL ile alınır mı ?

• Bende 42PF7175 var. Medya tarayıcısı oldukça stabil. Tek eksiği dts çözmüyor.

Onun dışında smart özelliklerinde karnaval, tune in, youtube kullanıyorum.

USB ye kanal listesini yedekleyebiliyorsun.

Yeni sürümlerde pvr özelliği lisans problemi nedeniyle kaldırılmış. Eski sürüm yazılım yüklü değilse bile servise usb belleğinle gider attırır yüklersin.

Web browser opera 3.5 tabanlı. Hızı adamı çıldırtacak kadar yavaş. HTML5 destekli siteler (dizimag) izlenebiliyor.

İnternetten yazılım güncelleyebiliyor.
    TKGS desteği ile otomatik kanal listesi güncelliyor.

Başka sormak istediğiniz bir soru var mı?
  • Vestel 40PF7070-7120 40" 400Hz DLNA Uydu Alıcılı UsbMovie FULL HD SMART LED TV
    http://www.hepsiburada.com/liste/vestel-40pf7070-7120-40-400hz-dlna-uydu-alicili-usbmovie-full-hd-smart-led-tv/productDetails.aspx?productId=evves40pf7070&categoryId=163192

hepsiburada en cok satan tv al dostum

• BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    7070 modeli ile arasındaki farklar nelerdir biliyormusunuz. Web browser ve google uygulamalarında başka bir fark varmı? Sd yayınlardaki görüntü kalitesi ile hızlı sahnelerdeki performansından memnunmusunuz? Almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.
  • Fazla kullanmadığım için önemsemiyorum öyle şeyleri.

Ama paranız varsa 9 serisi alın derim. 42PF9060 mesela.

Uygulama olarak tüm smart tv ler aynı. O konuda şüpheniz olmasın.

Sd yayın performansı Vestel'in gayet iyi. L

7 serisi panellerde siyahlarda detay kaybı var. Bu rahatsız edebilir. Gidin görün öyle alın.

Panel 50 hz olduğu için 50 hz lik performans bekleyin. SMR 400 hz yazılımsaldır.
  • ben istanbul bilişimden aldım mart ayında 1089 liraya gayet memnunun smart tv özelliğinide bazen kullanıyorum fena değil ama smart tv de uygulama sayısı kısıtlı, göürüntü kalitesi oldukça iyi, servis kurulumunda gayet hızlılar. Tavsiye ederim
  • türksat 4a ya nasıl geçiş yapılacağı vestel' in sitesinde anlatılmış.

http://www.vestel.com.tr/webfiles/TURKSAT_4A_UYDUSU_HAKKINDA_BILGILENDIRME.pdf
  • BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    peki hocam şöyle bir soru sorucam.
    anlaşılan internete girişlerde TVler pek iyi değil. iyisi de iyi para.
    sadece 3D özellikli bir Tv alacak olsak ( yani harici uydu alıcıyı akıllı cihaz gibi kullansak.ör: next pandora denen uydu alıcısı) hangi TV alalım.
    ucuz ama idare eden, iyiye yakın
    teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dex_toxic

peki hocam şöyle bir soru sorucam.
    anlaşılan internete girişlerde TVler pek iyi değil. iyisi de iyi para.
    sadece 3D özellikli bir Tv alacak olsak ( yani harici uydu alıcıyı akıllı cihaz gibi kullansak.ör: next pandora denen uydu alıcısı) hangi TV alalım.
    ucuz ama idare eden, iyiye yakın
    teşekkürler...

3D özellikli tv lerin hepsinde zaten uydu alıcısı var.
  • Arkadaşlar bu TV ile birlikte gelen duvara asma aparatı asagi yukari saga sola oynatilabiliyo mu yoksa sabit mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SherlockHolmes. kullanıcısına yanıt
    Duvara sabitleniyor, ufacık bir aparat zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Duvara sabitleniyor, ufacık bir aparat zaten.

Anladim hocam bizim tvyi takicagimiz duvarin karsisinda cam varda biraz acısini değiştirmemiz lazim.sanirim dönebilen aparatlardan almamiz lazim
    peki memnun musunuz tvden.
    Kanal geçişleri kaç sn
    Bazi Şifreli kanallar acilabiliyomus sanirim vestelde..bunda da aciliyo mu?
    Birde uydu alicili tvlerde direk çanak anten kablosu tvye takiliyo dimi:-)
    Son olarak TV soldan sağa çerçevelerin dış kısımlar dahil tam olarak kaç cm acaba..ölcebilirmisiniz.
    Duvar dar biraz bizim 39 inç düşünüyordum da sığarsa duvara 40 inç aliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SherlockHolmes. -- 10 Ekim 2014; 17:22:39 >
  • Televizyonu dün sipariş ettik, bugün servis geldi kurdu. Tecrübem birkaç saatlik yani.
    Şimdilik memnunuz. Uydumuz yok, hala kablo tv kullanılıyor evde Kablo tv geçişleri fena değil, tüplü tv'den çok farkı yok.
    Uydu alıcılı tv'lerde çanak > kablo > LNB şeklinde takılıyor. Alıcı/çözücü gerekmiyor, içinde var.
    http://www.vestel.com.tr/vestel-smart-40pf7120-102-ekran-led-tv burada "ölçüler" başlığı altındakiler çerçeve dahil ölçümler.
    39 ile 40" arasında 2cm fark var sadece. Fiyatı/tipi uygun olanı alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Televizyonu dün sipariş ettik, bugün servis geldi kurdu. Tecrübem birkaç saatlik yani.
    Şimdilik memnunuz. Uydumuz yok, hala kablo tv kullanılıyor evde Kablo tv geçişleri fena değil, tüplü tv'den çok farkı yok.
    Uydu alıcılı tv'lerde çanak > kablo > LNB şeklinde takılıyor. Alıcı/çözücü gerekmiyor, içinde var.
    http://www.vestel.com.tr/vestel-smart-40pf7120-102-ekran-led-tv burada "ölçüler" başlığı altındakiler çerçeve dahil ölçümler.
    39 ile 40" arasında 2cm fark var sadece. Fiyatı/tipi uygun olanı alın.

Anladim hocam çok teşekkürler cevap icin

• 7120 yi uygun fiyatlı olduğu ve özelliği fazla olduğu için tercih ettim. Ancak smart tv si stabil çalışmıyor. You tube dan video açıyorsunuz bir süre sonra tv resetlenip yeniden açılıyor. Yazılımsal bir sorun var muhtemelen ve güncelleme yapılmadan çözüleceğini sanmıyorum. Servisle çözmeye çalışacağım ama pek umutlu değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosx

7120 yi uygun fiyatlı olduğu ve özelliği fazla olduğu için tercih ettim. Ancak smart tv si stabil çalışmıyor. You tube dan video açıyorsunuz bir süre sonra tv resetlenip yeniden açılıyor. Yazılımsal bir sorun var muhtemelen ve güncelleme yapılmadan çözüleceğini sanmıyorum. Servisle çözmeye çalışacağım ama pek umutlu değilim.

Ben smart özelliğini kullandım ve televizyonun kendini resetlemesi gibi bir durum olmuyor; zannedersem yazılımsal bir sorun mevcut sizinkinde. Benimkinin versiyonunda Uygulama sürümü V.3.3.8 Yazılım yükseltme kısmında da V.3.3.8c yazıyor.
  • ust komsum vestel 40pf7120 modelini bir yerden nakit pesin parayla sıfır 800 tlye 2 adet 1600 e almis biri salona biri odaya servis gelip ucretsiz kurmus.daha sonra bende bu tv yi 800 tlye aldim hem pc monitor hemde tv olarak kullanmak icin tv goruntusu cok guzel ama pc ye bagladigimda bulutlanma.bantlanma.piksel gibi sorunlari test etmek amaciyla beyaz renkte ekranin sag ust tarafiyla alt koselerinde duman isi gibi koyuluk gordum sadece beyaz ve acik yerlerde gorunuyor ama tv izlerken pek rahatsiz etmiyor daha sonra flash bellegi aldigim gibi ust komsuma giderek ondaki ayrıayrı 2 tv yede flash bellegi takarak beyaz sayfalari actigimda gordugume inanamadim cunku bendeki o is kararti ayni yerde ayni sekikde ekranin sag alt ve ustunde tipkisinin aynisi olan sorun komsumun ayni model 2 tv sindede gordum. bence benim dusunceme gore denedigim ve gordugum 3 tvdede bu sorun olduguna gore ve bukadar tesaduf olamayacagina gore 3 ayri tvdede bu sorun olduguna gore ayipli ve kusurlu urun oldugu konusunda tam emin degilim maglesef. ama 800 tlyede aldigim icin hakem heyetine gidip gitmeme konusunda kararsizim .ama yinede bir ara resmini cekip fikir almak icin gidip gosterecegim nedir ne degildir diye tam olarak emin olmak icin ve ona gore hareket edecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nickfury__ N kullanıcısına yanıt
    Sürüm aynı hocam servisten yazılım talebinde bulunuldu, bekliyoruz bakalım hayırlısı inşallah düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartakuez

ust komsum vestel 40pf7120 modelini bir yerden nakit pesin parayla sıfır 800 tlye 2 adet 1600 e almis biri salona biri odaya servis gelip ucretsiz kurmus.daha sonra bende bu tv yi 800 tlye aldim hem pc monitor hemde tv olarak kullanmak icin tv goruntusu cok guzel ama pc ye bagladigimda bulutlanma.bantlanma.piksel gibi sorunlari test etmek amaciyla beyaz renkte ekranin sag ust tarafiyla alt koselerinde duman isi gibi koyuluk gordum sadece beyaz ve acik yerlerde gorunuyor ama tv izlerken pek rahatsiz etmiyor daha sonra flash bellegi aldigim gibi ust komsuma giderek ondaki ayrıayrı 2 tv yede flash bellegi takarak beyaz sayfalari actigimda gordugume inanamadim cunku bendeki o is kararti ayni yerde ayni sekikde ekranin sag alt ve ustunde tipkisinin aynisi olan sorun komsumun ayni model 2 tv sindede gordum. bence benim dusunceme gore denedigim ve gordugum 3 tvdede bu sorun olduguna gore ve bukadar tesaduf olamayacagina gore 3 ayri tvdede bu sorun olduguna gore ayipli ve kusurlu urun oldugu konusunda tam emin degilim maglesef. ama 800 tlyede aldigim icin hakem heyetine gidip gitmeme konusunda kararsizim .ama yinede bir ara resmini cekip fikir almak icin gidip gosterecegim nedir ne degildir diye tam olarak emin olmak icin ve ona gore hareket edecegim.

800 tl ye nerden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: drvolkan7

quote:

Orijinalden alıntı: spartakuez

ust komsum vestel 40pf7120 modelini bir yerden nakit pesin parayla sıfır 800 tlye 2 adet 1600 e almis biri salona biri odaya servis gelip ucretsiz kurmus.daha sonra bende bu tv yi 800 tlye aldim hem pc monitor hemde tv olarak kullanmak icin tv goruntusu cok guzel ama pc ye bagladigimda bulutlanma.bantlanma.piksel gibi sorunlari test etmek amaciyla beyaz renkte ekranin sag ust tarafiyla alt koselerinde duman isi gibi koyuluk gordum sadece beyaz ve acik yerlerde gorunuyor ama tv izlerken pek rahatsiz etmiyor daha sonra flash bellegi aldigim gibi ust komsuma giderek ondaki ayrıayrı 2 tv yede flash bellegi takarak beyaz sayfalari actigimda gordugume inanamadim cunku bendeki o is kararti ayni yerde ayni sekikde ekranin sag alt ve ustunde tipkisinin aynisi olan sorun komsumun ayni model 2 tv sindede gordum. bence benim dusunceme gore denedigim ve gordugum 3 tvdede bu sorun olduguna gore ve bukadar tesaduf olamayacagina gore 3 ayri tvdede bu sorun olduguna gore ayipli ve kusurlu urun oldugu konusunda tam emin degilim maglesef. ama 800 tlyede aldigim icin hakem heyetine gidip gitmeme konusunda kararsizim .ama yinede bir ara resmini cekip fikir almak icin gidip gosterecegim nedir ne degildir diye tam olarak emin olmak icin ve ona gore hareket edecegim.

800 tl ye nerden aldınız?

kampanya vardi aldigim yerde ama suan bitmiş .zaten internete bakarsaniz çek.puan.indirim vesaire ayni fiyata bulabilirsiniz teknoloji magazalarini sık sık takip etmek gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.