Şimdi Ara

Velodyne Turkey Club (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
8
Favori
14.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hardeşim sen şermisin b.....?

Habire bana cevap yetiştiriyorsun yawf
  • DD serisinin SPL' e göre farkı, daha kaliteli kasası, daha fazla bantta auto eq yapması, dijital şekilde kontrol edilen ve piston kontrolu sağlayan distortion engelleyen servosunun bulunması( ki sublarda distortion %50'lere çıkabilen bir değerdir), auto eq eğrilerini gösteren LCD ekranı olması diye kalmış.
  • Bahsettiğiniz servo kontrol spl serisindede mevcut sanıyorum.

http://www.velodyne.com/products/specs/SPL-R.html

İki seri arasında kullanılan parça kalitesi fiyatı çok etkiliyor anladığım kadarı ile.
    Benim gözüme çarpan en büyük fark frekans cevabı oldu. 10' lik modellerde +/-3 db de biri 24-120 diğeri 18-120 aralığında gözüküyor speclerinde.
  • Türkiye distributor kimdir ? DD-18 fiyatı nedir ? Nerede dinlenir ?
  • Altan Ustad sana DD-18 degilde DD-1812 signature edition cok yakisir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Türkiye distributor kimdir ? DD-18 fiyatı nedir ? Nerede dinlenir ?

Altan hoşgeldin
    --
    Veldyne TR dist. >>http://www.velodyne.com/dealer/international.aspx?sid=598j630w

Linkten Türkiye seçip tıkladığında
    Aşağıdaki bilgileri görürsün.

SLI Persona Ltd. Sti
    Sair esref bul no:62/a
    35220 Alsancak,
    Izmir

Turkey
    Tel: 90 232 463 00 07
    Fax: 90 232 463 15 33
    Email: info@quad-turkey.com

• quote:

Orijinalden alıntı: asukrumercan

Altan Ustad sana DD-18 degilde DD-1812 signature edition cok yakisir.

Sen diyorsan hemen bunuda listeye ekleriz. DD-18 ide Stereophile nin recommended component bölümünde ilk sıradaki subwooferı diye sormuştum. Acelesinden değil ama bir subwoofer alabilirim diye düşünüyorum. Allah sonumuzu hayır etsin :) Hoş temizi gidip bir çift 802d almak ya neyse....
  • dd-12 fiyatı ne kadar olabilir
  • Evet Veloydne kullanıcıları anlatsın bakalım bu auto-calibration, ne menem bir şeydir, sadece kendi vereceği sesin odada yarattığı etkiye göre kendinimi ayarlamaktadır ? Böyle ise nasıl bir stereo uyumu yakalanacaktır bununda bir ayarı varmıdır ?
  • Velo sahipleri, hatta hop. lerine güvenen diğer kullanıcılar. Aşağıdaki parçayının mümkünse kayıpsız flac kaydını yada mümkün mertebe en yüksek kalitedeki mp3 halini bularak bir cd ye yazın ve test edin lütfen. En iyi bas parçalarından biri deçilmiş. Akon u zaten severim parçada öle gümbür gümdür değil. Çok tatlı yumuşak ama deep bir bas var parçada. Şiddetle tavsiye ediyorum çok keyif alacağınızı düşünüyorum.

İmkanınız varsa tüm albümü bulmanızı şiddetle tavsiye ederim. Slow parçaları muhteşem, ben slow parçlarda background da vuran basları çok severim

Sanatçı: Akon
    Albüm: Konvicted
    Parça: I Can't Wait (Produced By Aliaune 'Akon' Thiam & T-Pain)

Velodyne Turkey Club

Youtube video örneği:
    http://www.youtube.com/watch?v=2nfTF5mT3fw&feature=related

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oronra -- 14 Ağustos 2009; 0:09:17 >

• O zaman sen bana geleceksin!

quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

Velo sahipleri, hatta hop. lerine güvenen diğer kullanıcılar. Aşağıdaki parçayının mümkünse kayıpsız flac kaydını yada mümkün mertebe en yüksek kalitedeki mp3 halini bularak bir cd ye yazın ve test edin lütfen. En iyi bas parçalarından biri deçilmiş. Akon u zaten severim parçada öle gümbür gümdür değil. Çok tatlı yumuşak ama deep bir bas var parçada. Şiddetle tavsiye ediyorum çok keyif alacağınızı düşünüyorum.

İmkanınız varsa tüm albümü bulmanızı şiddetle tavsiye ederim. Slow parçaları muhteşem, ben slow parçlarda background da vuran basları çok severim

• Sevgili teknika iş yoğunluğumu atlatır atlatmaz soluğu sende alıcam merak etme
    Şu ara akarken doldurmak lazım, malum bu meretlere çok para akıtıyoruz
  • Ben anlamam. Madem sallayıp duruyorsun beni. Pay isterim.
  • Senin payın hazır merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elendil

oronra
    hardeşim sen şermisin b.....?

Habire bana cevap yetiştiriyorsun yawf

estf. arkadaşım, sen sus de susarım. Ayıp ediyorsun.

quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Evet Veloydne kullanıcıları anlatsın bakalım bu auto-calibration, ne menem bir şeydir, sadece kendi vereceği sesin odada yarattığı etkiye göre kendinimi ayarlamaktadır ? Böyle ise nasıl bir stereo uyumu yakalanacaktır bununda bir ayarı varmıdır ?

Altanım sen DD15 dinledin mi ki DD18 i soruyorsun Bak sonra sölemedi deme duvarlarında sıva çatlakları oluşabilir.
    Abartmıyorum DD15 resmen evi sallıyor. DD18 i düşünemiyorum bile, çok tehlikeli, ruhsat la satmaları lazım bu cihazı

• Velodyne CHT-10R yada CHT-12R almak için İzmir deki firmayı aradım. Ellerinde siyah yokmuş sadece gri renkli olandan varmış. Yeni seri ürünlerden Optimum-10 yada Optimum-12 nin kışa doğru gelebileceğini söyledi. İzmir deki firma dışında fiyat/stok sorabileceğimiz başka firmalar var mı, Velodyne kullanan arkadaşlar sub ları nereden aldılar acaba.
  • Paradigm ın Sub 25 inide bina yıkmada kullanıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

Velo sahipleri, hatta hop. lerine güvenen diğer kullanıcılar. Aşağıdaki parçayının mümkünse kayıpsız flac kaydını yada mümkün mertebe en yüksek kalitedeki mp3 halini bularak bir cd ye yazın ve test edin lütfen. En iyi bas parçalarından biri deçilmiş. Akon u zaten severim parçada öle gümbür gümdür değil. Çok tatlı yumuşak ama deep bir bas var parçada. Şiddetle tavsiye ediyorum çok keyif alacağınızı düşünüyorum.

Velodyne Turkey Club

Youtube video örneği:
    http://www.youtube.com/watch?v=2nfTF5mT3fw&feature=related

Gercekten çok güzel...

Bende severim bu tarz slow müziklerde tattlı basları.Tabi bide velo ile dinlemek lazım.
    Olacak şöyle mustakil evin açacan velo yu istediğin gibi ah ah!!!

Apartman olunca insan düşünüyo ama alıcam ama genede zamanı var.

• Velodyne DD-15 nereden bulabılırım
  • bir ay sonra izmirde verdiğiniz adrese uğrayıp dinleme şansını bulurum inşallah.buarada şarkı tavsiyesinde bulunulmuş bende birtane bulunayım.subwooferlarına güvenenler dinlemesin

tay Dizm Ft. Rick Ross & T-Pain - Beam Me Up

lütfen kaliteli versiyonlarını buulmaya çalışın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 19 Ağustos 2009; 14:02:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.