Şimdi Ara

Vectra C /Signum 3.2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar abilerim yakıt ve arac giderleri cok problem degil fakat opel forumlari vs bir yerde hiç bir şekilde sağlklı bilgi bulamadım motor ve otomatik şanzıman kronikleri cok mudur yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sakin bulasma. Motorlarinin analarini aglattilar senelerce lpg ile. Sanzimani da 6 ileri gm uretimi tam otomatik lakin en iyi durumda olaninkinin bile komple revizyon isteyecegine bahse girerim. Ayrica o kadar ahim şahim bir performans ta bulamazsin soyleyim. Sanziman gücü acayip törpüluyor ve deli gibi yakit yaktiriyor

Kisaca vazgec bu sevdadan :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temizini bulamazsın. Temizlerini sahipleri satmıyor.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Hocam benim baktıgım ilk sahibinden 150 binde lpg yok yine de aynı seyler gecerli midir

• BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Galiba temizi denk geldi bana :) milyonda bir şansım tuttu

• quote:

Orijinalden alıntı: hedeftip35

Hocam benim baktıgım ilk sahibinden 150 binde lpg yok yine de aynı seyler gecerli midir
    Bence yalandır.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Ben de cok tereddüt ettim ama görünce inandım doğruluğuna

• abi gözünüzü seveyim bırakın şu opelin fosil Vectra-signumlarını..Hele ki signum maceranın kralı olur..O yıllardan alınabilecek opel modelleri Astra var.Onu da iyi baktırmak lazım.
  • Lezzetli makinadır. Lpg siz ve temizini evladiyelik alacaksanız alın. Ama çoğu çöp edilmiş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedeftip35

Ben de cok tereddüt ettim ama görünce inandım doğruluğuna
    Aracin fotolari varsa koysana. Bakayim bakalim bi neymis ne degilmis.

• Omega 2.5 v6 çok daha mantıklı olur. En azından daha uyguna alıp, cebinizde kalan parayla olası arızaları giderirsiniz.
    Parça ve motor açısından da daha iyi.

Ama 3.2 için herhangi bir Opel parçasını arayıp yağ filtresi, V kayışı filan sorun, dediğimi anlarsınız.
  • o araçlara verilecek miktarda parayı, fakire fukaraya dağıt. Allah rızası için olmasa da senin ileriki psikolojik durumunun selayeti için çok daha iyi olur. ya da mangalda kömür tutuştur hayır hasenatla işim yok dersen.
    çok ciddiyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.