Şimdi Ara

vectra 96-97-98 modeller alınır mı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
15.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 10 yaşına yakın 150 bin km kadar yapmış olan çok uygun fiyatlı opel vectra.lar var . acaba almak mantıklı olur mu. araç güzel, konforlu. ama çok masraf çıkarır mı acaba. bakımı pahalıya gelirse riskli iş. bilenlerden yorum bekliyorum.

• opel güzel araçtır bence fazla sorun çıkarmaz ama sen vectranın hangi modelini alacaksın kaç motor düşünüyorsun o da önemli bence 1.6 alacaksan hiç vectra alma kolay kolay kaldırmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kürsad

opel güzel araçtır bence fazla sorun çıkarmaz ama sen vectranın hangi modelini alacaksın kaç motor düşünüyorsun o da önemli bence 1.6 alacaksan hiç vectra alma kolay kolay kaldırmıyor
    bende 96 model var. eğer sanayiye götürürüm orjinal servise gerek yok dersen çok da pahalı olmuyor bakımı. bence o fiyata doğan-şahin almaktan çok daha mantıklı. bulabildiğin en az km yapmış olanını alırsan seni sonra daha az üzer
  • quote:

Orijinalden alıntı: cance

bende 96 model var. eğer sanayiye götürürüm orjinal servise gerek yok dersen çok da pahalı olmuyor bakımı. bence o fiyata doğan-şahin almaktan çok daha mantıklı. bulabildiğin en az km yapmış olanını alırsan seni sonra daha az üzer

Alıntıları Göster
    elektronik arızası dışında kolay kolay seni üzmez.ama çok elektronik arızası yapıyor yolda bile bırakıyor ama o paraya çok güzel araba bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: triqualar

elektronik arızası dışında kolay kolay seni üzmez.ama çok elektronik arızası yapıyor yolda bile bırakıyor ama o paraya çok güzel araba bence

Alıntıları Göster
    Biz 12 milyara GLS 2.0 motor vectra satmıştık 96 model. Babam çok memnundu ama yavaş yavaş pahalı arızalar çıkarır diye satmıştık. Ama o zamana kadar hiç bi problem yaşatmamıştı. Çok memnunduk. Bi de ben ilk araba kullanmayı onda öğrendiğimden aramzda duygsl bi bağ vardır. Nerde bi vectra b görsem içm bi tuhaf oluo. Gerçi şimdide onun ufak kardeşini aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: Seka_1905

Biz 12 milyara GLS 2.0 motor vectra satmıştık 96 model. Babam çok memnundu ama yavaş yavaş pahalı arızalar çıkarır diye satmıştık. Ama o zamana kadar hiç bi problem yaşatmamıştı. Çok memnunduk. Bi de ben ilk araba kullanmayı onda öğrendiğimden aramzda duygsl bi bağ vardır. Nerde bi vectra b görsem içm bi tuhaf oluo. Gerçi şimdide onun ufak kardeşini aldık

Alıntıları Göster
    elektronik arıza da olursa götğrğrğz sanayide yaptırırız o zaman. madem becerebiliyorlar daha ucuza. peki 2.0 motorda lpg şart herhalde binmek istiyorsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: x_falcon_x

elektronik arıza da olursa götğrğrğz sanayide yaptırırız o zaman. madem becerebiliyorlar daha ucuza. peki 2.0 motorda lpg şart herhalde binmek istiyorsak.

Alıntıları Göster
    bir de vectranın hangi modeli daha çok tutulur. gl - gls - cd gibi modellerin hangisi daha üstün.
  • quote:

bir de vectranın hangi modeli daha çok tutulur. gl - gls - cd gibi modellerin hangisi daha üstün.

Alıntıları Göster
    gl olanlar 1.6 motor
    gls ler 2.0 motorun baz versiyonu
    cdler gene 2.0 motor ama donanımı daha fazla.

eğer hız yaparım seri olsun dersen gls al. aralarında yaklaşık 150kg fark var. onun içiin hissedilir derecede aralarında performans farkı var
  • quote:

gl olanlar 1.6 motor
    gls ler 2.0 motorun baz versiyonu
    cdler gene 2.0 motor ama donanımı daha fazla.

eğer hız yaparım seri olsun dersen gls al. aralarında yaklaşık 150kg fark var. onun içiin hissedilir derecede aralarında performans farkı var

Alıntıları Göster
    2500cc lik bi vectra var!!

walla al onu cak lpg bin

ben oyle yapardim en azindan

• quote:

Orijinalden alıntı: cilikka

walla al onu cak lpg bin

Alıntıları Göster
    eğer alacaksan gls ya da cd al
    gl'ler hiç tutulmuyo 2.elde
  • quote:

walla al onu cak lpg bin

Alıntıları Göster
    oplein 99-98 cdx modellerin fiyatları uygundur al lpg takdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafakaya

Alıntıları Göster
    lpg siz olmaz zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: mustafakaya

• quote:

lpg siz olmaz zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: mustafakaya

Alıntıları Göster
    CDX al alacaksan...

Full deri döşeme, sunroof, sis farı, koltuk ısıtmaları vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

CDX al alacaksan...

Full deri döşeme, sunroof, sis farı, koltuk ısıtmaları vs.

Alıntıları Göster
    benim kuzenim 8500 e CDX görmüş pazarda.
    fakat aracın durumu nedir bilgim yok.
    ama CDX , GL den bile ucuzdur.
    çünkü hem vergide hemde benzinde GL ye nazaran masraflı.
    biraz daha çıkabilirsen GL ile aynı motora sahip (aslında aynı değil.biraz daha az yakıyor) makyajlı olarak bilinen comfort modelini öneririm.
    hem makyaj sonrası daha hoş duruyor.

bu arada kuzenlerimin biri vectra 1,6 GL satıyordu.98 model 13000.
    evet biraz pahalı.
    şu anda golf 5 kullanıyor. GL ise yatıyor evde. bu fiyata yatacak daha evde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0C8FEE75E

benim kuzenim 8500 e CDX görmüş pazarda.
    fakat aracın durumu nedir bilgim yok.
    ama CDX , GL den bile ucuzdur.
    çünkü hem vergide hemde benzinde GL ye nazaran masraflı.
    biraz daha çıkabilirsen GL ile aynı motora sahip (aslında aynı değil.biraz daha az yakıyor) makyajlı olarak bilinen comfort modelini öneririm.
    hem makyaj sonrası daha hoş duruyor.

bu arada kuzenlerimin biri vectra 1,6 GL satıyordu.98 model 13000.
    evet biraz pahalı.
    şu anda golf 5 kullanıyor. GL ise yatıyor evde. bu fiyata yatacak daha evde.

Alıntıları Göster
    8500e olan cdxler 2.5 olanlardır. onların vergisi çok olduğundan insanlar uzak duruyor ve fiyatları çok ucuz. aslında vectralarında bu fiyata olmasının sebebi 2.0 motor olduklarından ilgi azalıyor öyle oluncada fiyatları neredeyse doğan fiyatına iniyor

• quote:

8500e olan cdxler 2.5 olanlardır. onların vergisi çok olduğundan insanlar uzak duruyor ve fiyatları çok ucuz. aslında vectralarında bu fiyata olmasının sebebi 2.0 motor olduklarından ilgi azalıyor öyle oluncada fiyatları neredeyse doğan fiyatına iniyor

Alıntıları Göster
    bulursak lpg.li cdx öncelikli tercihim olabilir o zaman. gl.yi unuttum gitti. peki lpg sisteminden söz etmişken, bu araçlara sıralı sistem mi takmak gerekiyor sadece. elimde çıkma bir tane eski sistem tartarini kit var. onu değerlendirebilir miyim acaba. çok kaliteli ondaki kafa çünkü. 4000 kusur cc.lik amerikanı hoplatıyordu o lpg sistemi.

• quote:

bulursak lpg.li cdx öncelikli tercihim olabilir o zaman. gl.yi unuttum gitti. peki lpg sisteminden söz etmişken, bu araçlara sıralı sistem mi takmak gerekiyor sadece. elimde çıkma bir tane eski sistem tartarini kit var. onu değerlendirebilir miyim acaba. çok kaliteli ondaki kafa çünkü. 4000 kusur cc.lik amerikanı hoplatıyordu o lpg sistemi.

Alıntıları Göster
    CDX-GL :) Karşılaştırılması bile komik bir durum...

GL ciler önce CDX e binsin sonra yorum yapsın lütfen......

bu kafayla yorum yapılacaksa en iyi araba şahindir.
    Elektronik aksamı olmadığı için elektronik arızası olmaz.
    Elektronik aksamı olmadıgı için parçasıda ucuzdur.

Parçası ucuz oldugu için bir haltmış gibi Şahin Vectra CDX den daha iyi araba derler piyasa bağlamında...

Tracking Control,ABS,2 Hava yastığı,Cruise Control,Digital Klima,Sunroof,Direksiyon dan Cd kumandası,iç dizayn,konfor sürüş zevki(içeri takır tukur yol sesi girmez,yolu iyi iyi kavrar falan filan vesaire)...

İşte CDX i Şahin den ucuz yapan zihniyetin göremedikleridir bunlar...

Arabayı tarlaya sürersen ne cdx dayanır ne şahin...CDX şehir arabasıdır...Konfor için dizayn edilmiştir...

neyse boşverin...

Dostum sakin sen Opel Alma...Kurcalanmış bir opel başına dert açar...

Bu arada aracım 2498cc V6 CDX Vectra...

Vergisi çok diyenler için 2.5 in vergisi (1.8-2.0) ile aynıdır...Yani 1.9 Renault Europa ya binen ile 2.498cc 6 Silindir Vectra ya binen aynı vergiyi öder...İtirazı olana veya o nasıl oluyor ya diyene itina ile anlatılır... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naten -- 28 Ekim 2006; 21:22:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: naten

CDX-GL :) Karşılaştırılması bile komik bir durum...

GL ciler önce CDX e binsin sonra yorum yapsın lütfen......

bu kafayla yorum yapılacaksa en iyi araba şahindir.
    Elektronik aksamı olmadığı için elektronik arızası olmaz.
    Elektronik aksamı olmadıgı için parçasıda ucuzdur.

Parçası ucuz oldugu için bir haltmış gibi Şahin Vectra CDX den daha iyi araba derler piyasa bağlamında...

Tracking Control,ABS,2 Hava yastığı,Cruise Control,Digital Klima,Sunroof,Direksiyon dan Cd kumandası,iç dizayn,konfor sürüş zevki(içeri takır tukur yol sesi girmez,yolu iyi iyi kavrar falan filan vesaire)...

İşte CDX i Şahin den ucuz yapan zihniyetin göremedikleridir bunlar...

Arabayı tarlaya sürersen ne cdx dayanır ne şahin...CDX şehir arabasıdır...Konfor için dizayn edilmiştir...

neyse boşverin...

Dostum sakin sen Opel Alma...Kurcalanmış bir opel başına dert açar...

Bu arada aracım 2498cc V6 CDX Vectra...

Vergisi çok diyenler için 2.5 in vergisi (1.8-2.0) ile aynıdır...Yani 1.9 Renault Europa ya binen ile 2.498cc 6 Silindir Vectra ya binen aynı vergiyi öder...İtirazı olana veya o nasıl oluyor ya diyene itina ile anlatılır... :)

Alıntıları Göster
    A L I N M A Z ! ! !

• quote:

Orijinalden alıntı: okyaypay

A L I N M A Z ! ! !

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

A L I N M A Z ! ! !

N E D E N ? ? ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

quote:

A L I N M A Z ! ! !

N E D E N ? ? ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

quote:

A L I N M A Z ! ! !

N E D E N ? ? ?

al da gör...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.