Şimdi Ara

Ve proje onaylandı! Taksim Meydanı’na dev cami yapılacak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
9.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapılsın eyvallahda ama sağlam yapılsın.eski camiler gibi 1500 yıl dayanıklı olsun.100 yıl sonra yıkılacaksa hiç yapmayın daha iyi.ayrıca tasarımıda güzel olsun.
    istanbulun en büyük turistik alanı sultan ahmet cami benim gözlemlerime göre.hatta denizleri saymazsak türkiyenin en büyük turistik alanıdır.
    bu yeni cami güzel olursa iyi turist çekebilir gene :)
    ayrıca bu yapılanların oy içinde odluğunu düşünmüyor değilim
    not:tarafsız adam
  • maalesef su da gercekki bilime hizmet edecek bir tesis kurulsa kimse ilgilenmezken cami yapildi diye helal olsun diyecek milyonlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Camileri üst üste koyup aya/marsa çıkarız bi şekilde artık.

• saçma ve gereksiz, 965465732 tane daha cami yapın hepsi boş boş dursun bayram namazından bayram namazına kullanılır içine bir hoca koyulur oh mis gibi bedava parasıyla da yaşar. işsizliği düşürmek için cami açmalarından bile şüpheleniyorum ben
  • Taksime cami yapana kadar 5km uzaktaki okuluna gitmek icin karda kışta yollarda sürünen cocuklara okul veya hastane yaptırsana tabi zeki beyin olmasın bu ulkede iki makarnaya oyunu satsınlar yeter size

• quote:

Orijinalden alıntı: leoga66

quote:

Orijinalden alıntı: smartenes

quote:

quote:

quote:

quote:

En beğenilen mesaj ülkenin özeti. Yıllardır ülkenin vatandaşlarını nasıl uyuttuklarını nasıl kandırdıklarını görün

Biz ona Allah korkusu diyoruz sizde olamayabilir ama Allah'a şükür biraz olsun bizde var.

Inandığin dinin günah sistemine göre, bana attığın iftirayı hesap edersek eğer benim içimde Allah korkusu varsa sen şuan dinden çıkmış oluyorsun ve sana hakkımı helal etmiyorum. Yeterince anladığın dilden ve anlamadığın dinden konuşmuşumdur umarım. Hadi iyi ağlamalar az önce aforoz olmuş troll kardeş.

ne alakası var orda bilerek "olabilir" dedim şuan siz bana iftira attınız ve ne kadar kolay dinden çıkartıyorsun

Yine mi mağdursunuz :D siyasete atılmanı öneririm bu kadar mağduriyet yaratma yeteneği boşa gitmemeli

neden bu kadar cahilsin?

Arkadaş çaresizlikten saçmalamaya başladı alakasız alakasız şeyler söylüyor.

• daha çok cami daha çok imam daha çok propoganda.

imam hatipten mezun olanlar işsiz mi kalsın her sokak başına bir cami yapılana kadar durmak yok yola devam.

• arkadaş camide önemli milli bir değer falan ama yeter la yüzyıllardır cami yapılıyor en kralları yüzyıllar önce yapıldı zaten (bkz=mimar sinan)

artık biraz pozitif bilime yönelik şeyler,laboratuarlar,bilim merkezleri yapalım bunların haberlerini duyalım yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuroki

Yapın yapın. Cami yapın. 100.000 tane daha yapın.

Şu videoyu sabitleyip herkese izlettirmek lazım , ülkenin geleceği hal ancak bu kadar net tahmin edilebilirdi...
  • Girişte dolar mı alınacak tl mi?
  • Hemen yapılacaksa eyvallahta zaten orada yaşamıyorum. 10 15 yıl sürmesin şu cami inşaatları artık.
  • Camilerin açılmasına eyvallah da şöyle bilim, kültür merkezleri de açılsa? Hele böyle merkezi bir yere cami açmanın anlamı nedir ki? Her mahallede cami var zaten aşağı yukarı, Cuma ve Bayram namazları dışında da hepsi neredeyse boş zaten.
  • her yer ibadethane on numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Areyouradyo

quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

Keske çamlica yerine buyuk cami Taksim e yapilsaydi. Gerçekten taksimde etrafa baktigin zaman kilise goruyorsun ama cami yok. çamlica arti taksim fuzuli olur. Benim fikrim boyle.

niye hocam heryerde cami görmeyince komaya mi giriyorsunuz

Biz görmüyoruz ama siz her yerde cami görünce komaya girdiğiniz kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Adam bölümü akit forumuna çevirdi resmen

Neden rahatsız oluyorsunuz?

İnandığı, savunduğu haber, fikir ve görüşleri saygı sevgi çerçevesinde aktarıp, paylaşmak, tartışmak yasak mı?

Yasak yok ama çok rahatsız oluyorsunuz dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

İnandığı, savunduğu haber, fikir ve görüşleri saygı sevgi çerçevesinde aktarıp, paylaşmak, tartışmak yasak mı?

Evet, akit okumasından rahatsız oluyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

En beğenilen mesaj ülkenin özeti. Yıllardır ülkenin vatandaşlarını nasıl uyuttuklarını nasıl kandırdıklarını görün

Biz ona Allah korkusu diyoruz sizde olamayabilir ama Allah'a şükür biraz olsun bizde var.

Inandığin dinin günah sistemine göre, bana attığın iftirayı hesap edersek eğer benim içimde Allah korkusu varsa sen şuan dinden çıkmış oluyorsun ve sana hakkımı helal etmiyorum. Yeterince anladığın dilden ve anlamadığın dinden konuşmuşumdur umarım. Hadi iyi ağlamalar az önce aforoz olmuş troll kardeş.

ne alakası var orda bilerek "olabilir" dedim şuan siz bana iftira attınız ve ne kadar kolay dinden çıkartıyorsun

Yine mi mağdursunuz :D siyasete atılmanı öneririm bu kadar mağduriyet yaratma yeteneği boşa gitmemeli

neden bu kadar cahilsin?

Arkadaş çaresizlikten saçmalamaya başladı alakasız alakasız şeyler söylüyor.

dönüp yazdıklarına bakarsan kim ne yapıyor anlarsın

• quote:

quote:

quote:

İttihatçıların Abdülhamit'i tahtan indirmek için kullandığı "özgürlük" propagandasından sonra neler yaptığını iyi biliyoruz ve hepiniz bu zihniyettesiniz. İstediğiniz sadece kendinize size ait bir özgürlük.

Elinize fırsat geçse neler yapabileceğinizi iyi bildiğinden bu millet zihniyetlerinize hiç bir zaman fırsat vermiyor, vermeyecek de.

Özgürlüğün sadece sizlere ait bir kavram olmadığını anladığınız zaman düzelebilir belki bir şeyler bu memlekette. Yoksa daha çok rahatsız olursunuz.

• Hayırlı olsun. Mimarisi güzel heybetli bir şey olur umarım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İttihatçıların Abdülhamit'i tahtan indirmek için kullandığı "özgürlük" propagandasından sonra neler yaptığını iyi biliyoruz ve hepiniz bu zihniyettesiniz. İstediğiniz sadece kendinize size ait bir özgürlük.

Elinize fırsat geçse neler yapabileceğinizi iyi bildiğinden bu millet zihniyetlerinize hiç bir zaman fırsat vermiyor, vermeyecek de.

Özgürlüğün sadece sizlere ait bir kavram olmadığını anladığınız zaman düzelebilir belki bir şeyler bu memlekette. Yoksa daha çok rahatsız olursunuz.

Aşırı iktidar yanlıları, hatta ahaber dahi bir nebze anlaşılır ancak akit ve akit tv anlaşılacak veya sabır gösterilecek bir gazete,kanal değildir. O gazetenin saf bölücülük, saf küfür ve provokasyonun en babasına sahip olduğu aşikardır. Dini kullanmakta ben mehdiyim diyenler kadar yüzsüz, milli duyguları aşağılamada pkklılar kadar heveslidirler. Bir insan iktidar yanlı haberleri kanalları savunabilir ama akit tvyi savunan adamın hiç bir özrü olamaz. Akit, gazetecilikte, haberde görülebilecek en dip noktadır. Procokasyonun dibine vurup, dini kullanıp, 7/24 milli değerlere küfürler eden, beyin yıkayan, muhalif halkı hedef gösteren bir paçavradır.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.