Şimdi Ara

VDSL Hat Zayıflaması (dB) Değerleri [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.357
Cevap
47
Favori
189.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TT 100 Mbps vsdl tarifesindeyim.Speedtest ethernet ile aldığım maks hız 70 Mbit değerlerde bir sıkıntı mı var,upload 2 Mbit çıkmakta.Modem tplink td9970 wifi üzerinden aynı odada 30 mbps anca görüyorum diğer odalarda 3-4.VDSL Hat Zayıflaması (dB) Değerleri [ANA KONU]
  • 1 haftadir 35mbit satmasina ragmen TT hattin hizini arttirmadi, acaba srn degeri cok dusuk oldugu icin teknik olarak imkansizmi?

VDSL Hat Zayıflaması (dB) Değerleri [ANA KONU]
  • VDSL Hat Zayıflaması (dB) Değerleri [ANA KONU]

Nedir ne değildir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: basmane

Nedir ne değildir arkadaşlar?

bağıra bağıra 50mbite geçmeliyiz ama üstü bizi bozar diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

1 haftadir 35mbit satmasina ragmen TT hattin hizini arttirmadi, acaba srn degeri cok dusuk oldugu icin teknik olarak imkansizmi?

vdsl portuna almamışlar ki adsl2+ olarak bağlısınız. şikayet kaydı oluşturun. muhtemelen boşta port yok.

• Eyvallah hocam teşekkür ederim.

140 mpbs destekleyen altyapı bozuldu. Bununla max kaç alınır acaba ? 30 üzeri sıkıntı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykusuzinsan -- 6 Mayıs 2017; 2:22:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNet kullanıyorum 75 mbit bağlantı stabil olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rahatlıkla 75 Mbit kullanabilirsiniz. Ama garanti olması için aşağıdaki linkten bölgenize kaç Mbit veriliyor kontrol edin.
    >>https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/
  • uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    Şu anda hattınız maksimum 28 Mbit kaldırıyor gözüküyor. Bölgenizde kaç Mbit verildiğini aşağıdaki linkten kontrol ediniz.
    >>https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/
  • basmane kullanıcısına yanıt
    Hattınız 90 Mbit'e kadar destekliyor. 65 ya da 75 Mbitlik tarifeleri olan TURKNET ve VODAFONE'a geçebilirsiniz. TTNET'te ise bu hat ile maksimum 50 Mbit tarife alınabilir.
  • Kiryakov K kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki linkten baktığımda 50 mbit destekliyor gözüküyor, yarın müşteri hizmetlerinde şansımı deneyeceğim, teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

nedir ne değildir yazarsanız sevinirim.

8mbit kullanıyorum ama 2 aydır 3.5 üzerini göremiyorum. Arızaya verdim 3.defa ama ilgilenen yok hala..
  • turk.net ten filan hız sorgusu yaptıgımdada max 16mbit hız oneriliyor. acaba sebebi adsl portunda olmammı?
  • Benim durum nasıl arkadaşlar pek anlamıyorum değerlerden. Sene başında sözleşme doluyor nasıl bir tarifeye geçebilirim? TTNET kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmtrylcn -- 6 Mayıs 2017; 10:43:4 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimeBoy -- 6 Mayıs 2017; 16:17:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmtrylcn

Benim durum nasıl arkadaşlar pek anlamıyorum değerlerden. Sene başında sözleşme doluyor nasıl bir tarifeye geçebilirim? TTNET kullanıyorum

Saha dolabı/Santral dibinizde galiba Rahatlıkla 100 mbit bağlantı alabilirsiniz.

• Turknet hız testinde 4 mbit hız alıyorum. 1 haftadır çöZmedi sorunumu turknet. 7 kere arıza kaydı bıraktım. Her defasında aynı şeyleri söyleyip kapatıyorlar sorunu. Böyle giderse iptal etttiririm. Vodafone adsl varken kayipsiz 16mbit hiz aliyordum.

Turknet vdsl 50mbps hattim destekliyormuş geçsem
    Ne kadar hız alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy199717 -- 6 Mayıs 2017; 16:24:43 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 7 Mayıs 2017; 1:4:39 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.