Şimdi Ara

Vdsl Hat değerlerimi yorumlayabilirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    forumda gördüğüm kadarıyla 400 metreden hattı 62000 kbps download kapasiteli hattı olan arkadaşlar gördüm
    benim saha dolabına mesafem konum olarak 400 metre kablo uzunluğu olarakta bakarsak kabloların nereden geçtiğini biliyorum yine 400 civarı olması lazım ama 500 metre diye tahmin ediyorum 500 metreden bu değer normalmi hat değerlerini iyileştirmek için mevcut iç tesisatı yenilemek için cat6 kablo çektim ve alabildiğim en iyi sonuç şuan kullandığım iç tesisattan (0.75 kalınlıkta bakır bildiğimiz elektrik kablosu) 4000 kbps civarı max kapasitede düşüş yaşadı eski kablolamama geri döndüm bu yüzden bana verebileceğiniz tavsiyeler varmı turknet abonesi olduğumdan destek kaydı açtım ve türktelekom saha ekibi yönlendirmelerini geleneksel direkten eve gelen siyah telekom kablosunu değiştirmek istediğimi belirttim bu kablo 20 yaşından daha eski ve 2 ek mevcut var ekin biri kablonun tam ortasından koptuğu için yapılmış diğer ek bina tesisatına giren yerden birbirine sarma yoluyla binamda bir ankastre kutusu mevcut değil müstakil olduğu için tek hat var

• vdsl İse 23 24 kadar alırsın maximum malesef santrale baya uzaksın 1.5 km uzakdasın

• en az 500 metre 800 arası

• TurkTelekom 500metreden uzak mesafelere VDSL sinyal göndermiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.