Şimdi Ara

Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
15.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
241 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı !

GELİŞME

SONUÇ

Bu zamana kadar 2 milyon Liraya yakın tazminat ödediler hala akıllanmadılar.

Bu miktarı toplayabilmeleri de ayrı araştırma konusu aslında..

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

O kadar düşündün ama kıvıramadın. Sende ne arasın o cesaret?

• Adamın işi gücü yalan dolan iftira. Çamur at izi kalsın siyaseti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-481916DD1

O kadar düşündün ama kıvıramadın. Sende ne arasın o cesaret?

abd nin 80 darbesi öncesi vari önümüze her attığı şeyi doğru kesin yaşanmış kabul edelim diyon,akp çokda umrumda olay başka anlaman zor ama..

80 milyonu kimin aldığını yediğini ispatla adam gibi hep birlikte sövelim oldumu?

abd yargısından üflemelere inanmıyorum okey kendi tercihim banane akp den..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Eylül 2020; 17:57:56 >

Sorumun cevabını vermeye ceseratin yok mu? Sen ABD mahkemesinin dediğine itibar edenlere mandacı demedin mi? O zaman YİD projelerini İngiltere mahkemesinin garantörlüğünde yapanlar ne oluyor? Sadece soruya cevap ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 24 Eylül 2020; 17:12:57 >
  • o ticari bir olay para o olay para ,tamamen siyasi amaçlarla ve hedeflerle kurulmuş emperyal yargı mahkemesiyle aynı kefeye koymak nedir hayret yahu..

yabancı yabancının mahkemesine güveniyor olay o ülke batarda param içerde kalmasın diye ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Eylül 2020; 18:1:55 >

Adil değilsin cesur hiç değilsin. Karakterini tekrar göstermiş oldun bütün foruma. Hadi sağlıcakla kal :)

Ondan mı burnun çıkmıyor ordan Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı ! 

• ticari firmaya para garantisi veren bir mahmeke türüyle,tamamen ülkedeki siyaseti toplumu karıştırmak, hükümeti kendi çıkarlarına göre değiştirmek yıkmak,darbeyle olmadı uyduruk yargıyla köşeye sıkıştırma olayını aynı olay sanıyorsan sende kal sağlıcaklaVaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı ! 

Sen desene şuna işine gelen kararı veren mahkeme en iyisi işine gelmeyen kararı vereni en kötüsü.

• Akplilerin %90i rusveti biliyor ama muslumanlar icin bu onemsiz.

• Bırakın haberin içeriğini ya da videoyu, başlığı okuyunca aklınıza ilk kim geldiyse parayı da o almıştır

• yahu kılıçdaroğlu kahvehanelerde yeni iskambil destesi açılmasından bahsediyor canlı canlı dedi duydum gördüm , siz tutmuş delilsiz rüşvet iddalarında bulunuyorsunuz 4 gözümle görsem inanmam yalannnn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklıma hemen şu geldi 😁😁😁 Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı !

• halk hak ediyor abi valla bu saatten sonra ülke yansa umrumda değil ekonomik pozisyonumu aldım elimde çay kenarda izliyorum ha baktım düşen mi var bi tekmede ben atıcam ki hiç kalkmasın okadar sinirliyim.

• Her atılan kemiği birşey zannedip eti kim yedi deme özde ayrı gülünç noktası yazık size

• narcos mexico izleyip gelin bizimkiler aklıma geliyor narcos diyince

• -Öcelikle şunu belirteyim dolarla mı rüşvet alıyorsunuz ?

-Dalır, öyro yada saat kabul ederiz...Toki yada yol ihalesi de olur...

• Hani demişlerya bu ülkede herşey olursunda rezil omassın diye buda unutulur gider bizim millet balık hafızalı bu arada CHP de özgür özel kadar çalışan başka biri yok muhalefet böyle yapılır

• Bunla mı ortalık karışacak ?

Ortalığın karışması için 0.25krş olan poşetin 0.30krş tan satılması gerekiyor ki bak sen o zaman gör curcunayı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.