Şimdi Ara

vayne 2. nerf geldi (pbe) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
3.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BiRDY36

Vayne artık oynamasamda bugünkü maçtan sonra tek bi kanıya varabildim. Kafasını istediğim kadar eziyim Vayne late game direk oyun alıyor. Kogmaw oynuyoduk biz kazandık ama Vayne lategamede aramızda dağlar kadar fark olmasına rağmen benden çok daha iyi iş yaptı. Oyunculuk demem buna çünkü adam rezalet oynuyordu lanedeyken. Ultiye gelecek bir başka nerf ile bu durum toparlanır.

Arkadaşla 1vs1 atıyoruz 5-0 gidiyorum Zed ile maçı verdim biraz önce(Arkadaş vayne)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 25 Temmuz 2013; 1:54:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

#Direnvayne earlyde ezemeyip late de ağlayanların sesleri duyulmuş anlaşılan.

Early'de istediğin kadar ez 2-10 gitsin yine late'de akıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 25 Temmuz 2013; 1:59:29 >
  • Beyler bence vayne op değil. Diğer adc ler useless..
    Ne bileyim böyle düşünüyorum. Sonuçta her adc tflerde yerini iyi tutamazsa patates oluyor.

Vayne de ultisi sayesinde tflerdeki herifleri fail edebiliyor.

2,3 tane sivri zekalı çıkıp dravendan bahsetmesin de..

Bence böyle giderse yakında oyun sonu damage ler 150 falan olacak.. Birisi bugun abi hangi champ popili olsa, nerf geliyor..
    -bugün de forumdan birisi söylemişti; turnuvalarda kim hangi champla iyi oynuyorsa, ona nerf geliyor vallahi haklıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

#Direnvayne earlyde ezemeyip late de ağlayanların sesleri duyulmuş anlaşılan.

Early'de istediğin kadar ez 2-10 gitsin yine late'de akıyor.

bot lane de 2-10 gidicek bunun 5 kilini diğer adc ye verse o oyun 35 dk dan fazla uzuyorsa zaten kapatıp gitsin.
  • Bi nerf daha gelmez heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Placeb0

vayne e rework lazım bunlar kurtarmaz

Silseler de kurtulsak.
  • yeteeeer riot yeteeer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

quote:

Orijinalden alıntı: Watchmaan

Q cd nerfi , ulti attack damage nerfi gelmeli bence.

Geçen bi streamer izliyordum . 1-4-1 , 125 farm vayne , 6-2-2 150 farm ashe'yi kesmişti 1v1 botta. %50 kadar bir canı kala hele .

Early sorun falan filan diyorsunu da eskiden vayne early<öteki adc'lerdi , Şimdi vayne early = öteki adc'ler .

Evet tüm oyun 1 vs 1 den ibaret ve vaynele ashe'in zorluğu eşit. Yav o kadar op hero var gelip vayne'e ağlıyorsunuz gidin siz oynayın bakalım op'sa.

Bu kadar popüler olup winrate'i Vayne kadar yüksek başka champion yok. Neredeyse %40 popülerite ile %50 winrate'i var, Vayne'den OP champion yok bence.

ben khazixin op olduğunu düşünüyorum. belki kha zix op olmayabilir ama en son patchten sonra Q su çok op

• quote:

Geçen bi streamer izliyordum . 1-4-1 , 125 farm vayne , 6-2-2 150 farm ashe'yi kesmişti 1v1 botta. %50 kadar bir canı kala hele .

Early sorun falan filan diyorsunu da eskiden vayne early<öteki adc'lerdi , Şimdi vayne early = öteki adc'ler .

Bunda şaşırdığın nokta ne? Ashe vs. şampiyonu değil ki. Ashe'nin autoattacklarına damage ekleyen ya da mobility kazandıran skilleri yok. Ama ek olarak ashe'nin combat starter özelliği ve sonsuz slowu var. 1vs1 şeklinde karşılaştırmak saçma ve gereksiz. Jax renektonu 1vs1 de alıyor diye renektondan güçlü bir karakter sayılmaz. Oyunun mekanikleri sadece bu yönden işlemiyor. Vayne late game > tüm adcler ama vayne early tüm adclere eşit değil. Botrk çıkana kadar hepsinin gerisinde ki 3200 goldluk bir itemı kasana kadar neredeyse mid game'e geliniyor zaten. Ha benim bakış açıma göre sadece botrk da yeterli olmuyor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSG

quote:

Bunda şaşırdığın nokta ne? Ashe vs. şampiyonu değil ki. Ashe'nin autoattacklarına damage ekleyen ya da mobility kazandıran skilleri yok. Ama ek olarak ashe'nin combat starter özelliği ve sonsuz slowu var. 1vs1 şeklinde karşılaştırmak saçma ve gereksiz. Jax renektonu 1vs1 de alıyor diye renektondan güçlü bir karakter sayılmaz. Oyunun mekanikleri sadece bu yönden işlemiyor. Vayne late game > tüm adcler ama vayne early tüm adclere eşit değil. Botrk çıkana kadar hepsinin gerisinde ki 3200 goldluk bir itemı kasana kadar neredeyse mid game'e geliniyor zaten. Ha benim bakış açıma göre sadece botrk da yeterli olmuyor ama.

riotun istediği tüm champları eski haline getirmek vayne eskiden early çöp, late iyi bir adc idi. şuan earlyde de iyi bunu düzeltiyorlar ve vayne early eskisi gibi çöp olana kadar devam edecek bu nerfler. bunun en güzel örneği de talon, talon s2 de çöptü s3 de yeni gelen itemlerle dengeliydi ama riot durur mu hemen bir nerfle yine çöp yaptılar. riotun şuan ki mantığı bu champların eski statüsünü korumak, onları geliştirmek değil

• Gelsin gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçarakayakafaatanadam

quote:

quote:

riotun istediği tüm champları eski haline getirmek vayne eskiden early çöp, late iyi bir adc idi. şuan earlyde de iyi bunu düzeltiyorlar ve vayne early eskisi gibi çöp olana kadar devam edecek bu nerfler. bunun en güzel örneği de talon, talon s2 de çöptü s3 de yeni gelen itemlerle dengeliydi ama riot durur mu hemen bir nerfle yine çöp yaptılar. riotun şuan ki mantığı bu champların eski statüsünü korumak, onları geliştirmek değil

Eski vayne'i bilmediğini zannediyorum çünkü vayne ilk çıktığında early = destroyer , late game = bigger destroyerdı

• ulti cd yerinde olmuş bence.Adam 6 olduğu zaman ulti açıp birini kesiyor yada base attırıyordu geri adam geri geldiğinde vayne ulti gene doluyordu iyi olmuş bu biraz.
  • Vayne oynama mantığı : R + Düz atak
    Bence nerfler yerinde
  • Tek nerf bu olsa keşke.
  • Biri demişki eski vayne early çöptü s1de ki halini görse hayata küserdi ne nerfler yedi vayne,diğeri demiş ki ulti cd nerf iyi olmuş 6 olunca açıp ultiyi kesiyordu birini ee şimdi 6 olunca açmayacak mı ultiyi ? O adam geri gelip kule altı minion wave temizlerken vayne'nin ulti cd sıfırlanmıcak mı ? Benim gözümde tek üstün tarafı q ve bu da yeterli op olması için cd 2 sn r+q görünmezlik ve tek başına q hem yakalama hem kaçmada çok etkili

• quote:

Orijinalden alıntı: Arthur Eld

yaklaşık 1 gb patch attı

Bu bilgi zaten tarafımdan verilmişti ve bu konunun yeri yamalar haberler kısmı

Boşu boşuna beklemişssin clienti yeniden başlatınca 40 mblık bir patch atıyor o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HouseM.D. -- 25 Temmuz 2013; 4:03:26 >
  • #direnvayne yapma riot bu kadar nerf fazla yapma...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uçarakayakafaatanadam

quote:

quote:

Eski vayne'i bilmediğini zannediyorum çünkü vayne ilk çıktığında early = destroyer , late game = bigger destroyerdı

Freak midde oynuyordu vayne ile:)

• Yeterli değil, ulti veya Q una damage nerfü şart. Artık her oyun vayne görmekten cidden çok sıkıldım. Her önüne gelen de vayne oynuyorum diye kendini pro zannediyor çünkü güya oynaması zormuş. Vayne oynaması zorsa draven ve ezreal oyunun en zor heroları olsa gerek.

Bundan sonra çok net bir sekilde first pick oldugum zaman vayne banlayacagim, kabak tadı verdi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.