Yüzbaşı
04 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Her gün 1 litre içiyorum ve dahada kötüsü sigarayla beraber içiyorum,nasıl bırakıcam yardım pls :/
Bu ikisi acayip güzel oluyor çay ve sigaradan bile daha güzel hatta,ikisini aynı anda içmenin zararları hakkında bilgisi olan var mı ?
Bu kitabın türkçe pdf ini hiçbir yerde bulamadım.Ödev için lazım sırf bir ödev için bu kitaba 70 lira vermek istemiyorum yardım eden olursa çok sevinirim
Çevirmeni Galip Yüksel.
2 seneden beri kullandığım x7 mouse um var, son zamanlarda laptoba takınca bazen tanınmıyor diyordu usb girişinde sorun olduğunu düşündüm,pcnin usb girişlerinde sorun yok ama,son 1 haftadır hiç dpi ışığı bile yanmıyor direk taktığım zaman usb tanınmadı hatası veriyor ne yapmam lazım yardım lütfen...
2 seneden beri kullandığım x7 mouse um var, son zamanlarda laptoba takınca bazen tanınmıyor diyordu usb girişinde sorun olduğunu düşündüm, son 1 haftadır hiç dpi ışığı bile yanmıyor direk taktığım zaman usb tanınmadı hatası veriyor ne yapmam lazım yardım lütfen...
2 seneden beri kullandığım x7 mouse um var, son zamanlarda laptoba takınca bazen tanınmıyor diyordu usb girişinde sorun olduğunu düşündüm, son 1 haftadır hiç dpi ışığı bile yanmıyor direk taktığım zaman usb tanınmadı hatası veriyor ne yapmam lazım yardım lütfen...
Özelliklede 2000 sonrasına bakıyorumda ailesi uzun olmayıp nasıl kendileri uzun olabiliyorlar? Benimde ailem kısa yapmadığım spor kalmadı ama yinede kısa kaldım.
Launch a tıkladığımda client açılmadan önce şöyle bir hata geliyor:
Your league of legends files are corrupt.A repair or reinstall may be required.Please concant support for more information.
Oyunda hiçbi sorun olmadan çalışıyodu bi anda çıkıp bir daha login yapınca bu oldu delirmek üzereyim yardım lütfen...
Orjinal olduğundan emin olduğunuz cpt black ya da djarum black istanbul'da nerede bulabilirim? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
Nedense her meyve yediğimde yüzümde bi yanma hissi oluyor, ama rahatsız edici bi his değil, yani olsada olmasada farketmez ama nedenini merak ediyorum, alerjim mi var acaba? Her meyvede oluyor bu meyve farketmeksizin ve hiç meyve yiyen birisi değilim ayda bir anca ...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.674
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 33.701 (Bu ay: 312)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 187 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.