Şimdi Ara

vayne 2. nerf geldi (pbe) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
3.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O invisible sayesinde 200 canla adam alıyordu. Ama ayıptır söylemesi anasını sökmeden bırakmayacak gibi Riot. Tam da ısınmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

quote:

Orijinalden alıntı: Watchmaan

Q cd nerfi , ulti attack damage nerfi gelmeli bence.

Geçen bi streamer izliyordum . 1-4-1 , 125 farm vayne , 6-2-2 150 farm ashe'yi kesmişti 1v1 botta. %50 kadar bir canı kala hele .

Early sorun falan filan diyorsunu da eskiden vayne early<öteki adc'lerdi , Şimdi vayne early = öteki adc'ler .

Evet tüm oyun 1 vs 1 den ibaret ve vaynele ashe'in zorluğu eşit. Yav o kadar op hero var gelip vayne'e ağlıyorsunuz gidin siz oynayın bakalım op'sa.

Bu kadar popüler olup winrate'i Vayne kadar yüksek başka champion yok. Neredeyse %40 popülerite ile %50 winrate'i var, Vayne'den OP champion yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 25 Temmuz 2013; 0:25:14 >

• #Direnvayne earlyde ezemeyip late de ağlayanların sesleri duyulmuş anlaşılan.
  • 10.Nerfü bekliyorum.
    Gbersin :@
  • .Mirliva. kullanıcısına yanıt
    Kardeşim biraz counter picke bakıyor demişsin de Vayne skillseti gibi bi skill set yok Kogmawda.BOTRK le gerçekten King oluyor Vayne ve ya Queen Her neyse.Utility çok fazla Stun var kolay tutturuluyor oyunda her yer duvar.Botrk+as itemleriyle tank filan dinlemiyor ki bu başka heroda yok Kogmaw deme (Vayne mekaniğiyle hiçbi ADC kapışamaz şuan)ayrıca qyla çoğu skillshotu dodgeleyebiliyor görünmezlik ultiyle ohooo oldu başka?
  • pick rate'i yüksek adcleri nerfleyip durdular bu elemanı unuttular arkada sırası gelmişti.
  • Draven'e botrk as bot be 2 doran almidtim 1 6 1 gidiyodum farm 86 idi karsimdaki mf bt as bot ve panthom'um sari olan alt itemini almisti lwler ayni onun farmi 50 felan botta teke tekte aldim onu botrk farki...( mf 5 1 3 felandi)

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Ya CD e nerf getirse nolcak ki sanki ? Millet 1 dakikada bir team fight mı yapıyor. Tammaiyle saçmalık damage nerfi getirsinler abi, en azından pasifine nerf gelsin, utility cok fazla

Pasifine nerf gelsin? +10 move speed falan mı olsun ?
  • Vur vur vur... vur morello vur. Kulaklardan lan kulaklardan. Yukarıdan aşağı çalış morello az kaldı.
  • Ligleri kapatmaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neflesinler dahada nerflesinler, true dmgsi kalksın q su adsini azaltsın, ultisini açınca yavaşlayalım, e si kendimize stun atsın...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

quote:

Geçen bi streamer izliyordum . 1-4-1 , 125 farm vayne , 6-2-2 150 farm ashe'yi kesmişti 1v1 botta. %50 kadar bir canı kala hele .

Early sorun falan filan diyorsunu da eskiden vayne early<öteki adc'lerdi , Şimdi vayne early = öteki adc'ler .

Vayne early= öteki adcler kanısına nereden vardın?

BOTRK diye bir item çıkardi riot çünkü. Vayne bütün gücünü basic attacklardan ve mobilitysinden alan bir hero. Botrk almış bir vayne eski sisteme göre BT + phatom almış kadar güçleniyor. ADC lerin çoğu hala damage için BT alıyor. Varus , Graves , MF gibi . Vayne btork aldığı için lw 8-9 dan sonra supportlar epic oynamaz ise her adc yi alıyor botta .
    Ayrıca draven,varus gibi popüler adclerin earlyde yediği nerfleride sayarsak böyle bir kanıya vardım.

Haklı.

Riot,botrk itemini sırf vayneye yapmış gibi bişeydi.

• vayne e rework lazım bunlar kurtarmaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

quote:

Vayne early= öteki adcler kanısına nereden vardın?

BOTRK diye bir item çıkardi riot çünkü. Vayne bütün gücünü basic attacklardan ve mobilitysinden alan bir hero. Botrk almış bir vayne eski sisteme göre BT + phatom almış kadar güçleniyor. ADC lerin çoğu hala damage için BT alıyor. Varus , Graves , MF gibi . Vayne btork aldığı için lw 8-9 dan sonra supportlar epic oynamaz ise her adc yi alıyor botta .
    Ayrıca draven,varus gibi popüler adclerin earlyde yediği nerfleride sayarsak böyle bir kanıya vardım.

Bence çıkartılan itemlerden ziyada vayne dışındaki neredeyse tüm ADC'lerin nerf yedi. Vayne'yi counterladığı söylenen Draven ve Caitlyn nerflendi,keza Corki de sezon 3 te piyasada yok mesela. Vayne'nin ön plana çıkmasının en önemli sebebi bu bence.

• Early gamede vayne bitti cidden yanındaki support bile vayne'den daha güçlü durumda
  • Bi draven yarışıyordu onla gelen nerften sonra vayne instalock oldu.
  • Eee adamlar ayar yapmaya çalışıyorlar olur o kadar.
  • Vayne artık oynamasamda bugünkü maçtan sonra tek bi kanıya varabildim. Kafasını istediğim kadar eziyim Vayne late game direk oyun alıyor. Kogmaw oynuyoduk biz kazandık ama Vayne lategamede aramızda dağlar kadar fark olmasına rağmen benden çok daha iyi iş yaptı. Oyunculuk demem buna çünkü adam rezalet oynuyordu lanedeyken. Ultiye gelecek bir başka nerf ile bu durum toparlanır.
  • Earlyde outfarm bırakın kastırmayın karşim sizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kappa Face -- 25 Temmuz 2013; 1:53:48 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.