Şimdi Ara

vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
681
Cevap
196
Favori
56.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 409
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 12 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 196
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AppleÇılgını (16 mesaj) besauro (14 mesaj) soufleur (14 mesaj) yyusa (12 mesaj) Neeceeeeeep ▲ (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (264 mesaj) Mobil (192 mesaj) Tablet (70 mesaj) Mini (17 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    144 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ben en son su terazisi programını indirdim vayy bee bunuda yapmışlar dedim :)) sizinde gördüğünüzde şaşırıp vayy bee buınuda yapmışlar dediğiniz program hangisi?

|
    |
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: soufleur

ben en son su terazisi programını indirdim vayy bee bunuda yapmışlar dedim :)) sizinde gördüğünüzde şaşırıp vayy bee buınuda yapmışlar dediğiniz program hangisi?

Bilgisayar,cep telefonu diye bişey yoktu biz çocukken.İphone a her baktigimda vay be bunuda yapmislar diyorum.
    Şuanda pek şaşırtıcı bir şey olmuyor ancak Zippo uygulaması vardı ilk zamanlarda onu bilirim. Hareket sensörü muhabbeti
  • Yüzbaşı
    705 Mesaj
    Flightradar24 kamerayı havada giden uçaga tutuyorsun sana o uçağın nereden nereye gittiğini yüksekliğinı hizını söylüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bilgisayar,cep telefonu diye bişey yoktu biz çocukken.İphone a her baktigimda vay be bunuda yapmislar diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Yarbay
    3266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Takip
    oyle bişey görmedim :D ama arada vay be ben bu telefonu baya baya kullanıyorum dediğim oluyor
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

oyle bişey görmedim :D ama arada vay be ben bu telefonu baya baya kullanıyorum dediğim oluyor

Alıntıları Göster
    uçak havada iken hızını gösteren program araçlarda da km hesabı yapıyor aslında uydudan hızı alıyor çok çok vay be demem heralde :)
    Şuanda pek şaşırtıcı bir şey olmuyor ancak Zippo uygulaması vardı ilk zamanlarda onu bilirim. Hareket sensörü muhabbeti

|
    |

Inceleme: Zalman ZM-NC1000 Laptop Sogutucusu

Inceleme: ORJİNAL TEYBE USB SD AUX Digital Music Changer

Apple Watch Sport Uzay Grisi

iPhone 6 Uzay Grisi 16 GB

Samsung 55H6470 - PS4 500Gb

|| HP Dv5 || C2D P8400 @ 2,26 1066 || 4 GB DDR2 800 || 120 GB Sandisk Extreme SSD || 15.4" WSXGA+ Infinity (1680 x 1050) ||

|| N wifi+Bluetooth || 512 MB 9600M GT || HDMI & eSATA & Altec Lansing || High Capacity Battery || Win10 Pro x64 ||
  • Yüzbaşı
    653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Whatsapp vay be diyorum büyük nimet :D

İlk mesajlaşmaya basladıgımda türkcellden günlük sms paketi alırdım iki lira ayda 60 tl öderdim ve bazen yetmezdi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAViRA -- 7 Ocak 2013; 22:03:27 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

hahah evet o zippoyu yakınca gerçek zippo yaksan o kadar keyif almazdın güzel uygulamaydı tepki süresi falan gayet başarılıydı
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

quote:

Fenaydı hocam, sesli güldüm hatta.

|
    |
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP OC | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    14248 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Google translate
    GarageBand.
    |
    |

▬▬◙▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

       ◂◂  ►  ▐ ▌  ◼   ▸▸
    Steam: Şeker
  • Yüzbaşı
    647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

GarageBand.

Alıntıları Göster
    Dropbox. Ulaşmam gereken bi dosyaya benim hesabımdan arkadaşım girerek direk her şeyi aktarabiliyo o an bilgisayar erişimim olmadan direk açabiliyorum.

SoundHound dinlediğim bi şarkıya direk ulaşabiliyorum.

Nerede bu otobüs. Otobüse binmek için gitmem gereken zamanı ayarlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expert22 -- 8 Ocak 2013; 0:46:07 >
    |
    |

Istanbul Technical University

Department of Control and Automation Engineering

• Yarbay
    2500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: expert22

Dropbox. Ulaşmam gereken bi dosyaya benim hesabımdan arkadaşım girerek direk her şeyi aktarabiliyo o an bilgisayar erişimim olmadan direk açabiliyorum.

SoundHound dinlediğim bi şarkıya direk ulaşabiliyorum.

Nerede bu otobüs. Otobüse binmek için gitmem gereken zamanı ayarlıyorum

Alıntıları Göster
    Öyle uygulamalar bekliyorum ama hala çıkmadı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Commander

Alıntıları Göster
    ben haritacıyım. GIS le alakalı birşey var mı diye aratıyordum Gıs pro diye bir programa rastladım. yüklemedim 550 TL fiyatı var ama ekran görüntülerinde gördüğüm kadarıyla bizim kullandığımız modüllerden hiç bir farkı yok. vay be adamlar yapmış dedim.

Orijinalden alıntı: Commander

Alıntıları Göster
    Öyle popüler herkesin bildiği uygulamalar dışında daha az tanınan birşeyler önerecem;

Teamviewer : Bilgisayarınızı uzaktan hemen tüm fonksiyonları ile kontrol edebilirsiniz. Bir kafaden evde açık olan bilgisayarınızın indirme işlemlerini takip etmek en basit bir örnek

HiddenCam : İnternette gezikir gibi görünüp kameradan gizli olarak görüntü alabiliyorsunuz.

Dream: On : Sabah uyanacağınız zamanı alarm şeklnde kurup sizin rüyalarınıza şekil veren müzikler çalan hareketinize göre sizin derin uykuda olup olmadığını anlayan bir uygulama. Ne derece doğru çalışıyor bilmiyorum daha deneme fırsatım olmadı ama bazı kişiler çalıştığını söylüyor
    |
    |

• Yüzbaşı
    705 Mesaj
    quote:

uçak havada iken hızını gösteren program araçlarda da km hesabı yapıyor aslında uydudan hızı alıyor çok çok vay be demem heralde :)

Hocam uçağın içindeyken hızını göstermiyor. Siz yerdeyken başınızın üzerinden geçen uçağa kamerayı tutuyorsunuz o uçağın nereden nereye gittiğini hızını falan söylüyor iyi düşünülmüş bir uygulama ve ilginç bence

|
    |
    Android kullanicisiyim basligi gordum bende bir sey yazayim dedim musadenizler :) teknoloji bizi cok nankorlestirdi aslinda baksaniza 1 milyon uygulama var hepsine vay be dememiz lazimken tutsan 2 3 tanesine diyoruz her gecen gun doyumsuzlasiyoruz bundan 10 sene once bu teknolojiyi hayal bile edemezken simdi burun kiviriyoruz hepimiz :)

Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,249
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.