Şimdi Ara

vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
183
Favori
57.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk soundhound beni şaşırtmıştı bu konuda, sonra şu gökyüzünde yıldızları gezegenleri gösteren uygulama, uçağa doğrulttuğunda bilgilerini gösteren uygulama, ve son olarak bir kaç gün önce indirdiğim koca bir stüdyoyu cebe sığdıran garageband...
  • quote:

Orijinalden alıntı: soufleur

uyuz eden tarafı nedir?

Çoğu kişi sorun var diyor, o yüzden vcephe almak istemedim. Ama insan oğlunun hiçbir şey kusursuz değildir.
  • Şu önerdiğiniz applara en az 1 resim koysanız hiçte fena olmaz ..
  • Made in programi her hangi bir urunun barcode'una tutuyoruz urunun nerde hazirlandigini ogreniyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaresma98

Made in programi her hangi bir urunun barcode'una tutuyoruz urunun nerde hazirlandigini ogreniyoruz

Super ve kesinlikle %100 dogru calisiyor

• Android kullancısıyım ama bir gun IPAD almama sebep olacak tek program Garageband !. Android'de emsali yok malesef.
  • Olgun karpuz seçme uygulaması. Resim de kesmez, videosuyla beraber:

İndirmek isteyen buradan buyursun.

• Vay vay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz eski bir uygulama. Birçoğunuz görmüştür sanırım. Görmeyenler için iblower.

m.youtube.com/watch?v=eHNbwIrOUR8

• iphone almama sebep olan uygulama garageband :) ve onun yanındada beatpad..Garageband 8,99 a aldım beatpad i de ücretsizken indirmiştim şu anda 12 tl olması lazım..Garageband ı merak edenler için biraz anlatıyım uygulamada olan katagoriler şunlar;

keyboard:bildiğiniz org gibi içerisinde farklı sesler mevcut piyano elektro piyano lead sesler bass lar clasic sesler ve fx efektleri
    drums: içerisinde adından anlaşılacağı gibi drums sesleri var bateri elektro bateri ziller house drum kitleri
    guitar amp:bunu gitar çalmadığım için kullanmadım ama bi aparat sayesinde gitarınızı telefona bağlıyorsunuz ve anfi görevi görüyo telefon..yani Bass gitarı clasic bi gitar gibi efektler verebiliyorsunuz..
    audio recorder:mikrofondan ses kaydı yapabiliyorsunuz sesinize efektler vererek..bunu yaptığınız altyapının üstüne şarkı söylerken kullanabilirsiniz
    sampler:bu menüde bi ses kaydı alıyorsunuz mikrofondan onu bütün piyano tuşlarına yayıyor..yani siz çok ince bi şekilde a dediniz en düşük oktavda çok kalın bi ses olarak a çıkıyor..atıyorum bu şekilde bağlamadan bi karar sesi alırsınız her notadan çalabilirsiniz
    smart drums:otomatik olarak ritim oluşturuyor isterseniz manuelde yapabiliyorsunuz..mesela bateride kayıt yaparken ritim kaçırıyosanız..smart drumsta bateriyi ekrandaki yere sürüklüyorsunuz sizin istediğiniz şekilde mesela saniyede 1 kere davul vursun o bölüme taşıyorsunuz her saniye 1 kere davul vuruyo..zilleri felanda aynı şekilde ayarlayabiliyorsunuz
    smart strings:içerisinde bütün yaylılar var..2 adet violin-viola-cello ve bass bunları tek tek sizde çalabilirsiniz yada ayarlayıp akor şeklindede çaldırtabilirsiniz
    smart bass:gitar kategorisi..burdan ister akor şeklinde çalın isterseniz notalarla..
    smart keyboard:bu kategoride piyanoya akor verdirtebiliyorsunuz
    smart guitar:buda clasic gitar rock gitar vs olduğu kategori normal olarak gitar çalabilirsiniz burda yada yine akor şeklinde ayarlayabilirsiniz

bunlara extra olarak garageband üzerinde herhangi bi parçaya atıyorum tarkanın bi şarkısına kendiniz ekstradan eşlik edebilirsiniz..parçanın bi bölümüne kendiniz uygun notalarla gitar ekleyebilir yada bateriyle eşlik edebilirsiniz..Umarım anlatımım merak edenlere yardımcı olmuştur..Garageband konusunda elimden geldiğince yardımcı olabilirim çünkü günümün çoğunu onunla uğraşarak geçiriyorum..

• bide şunu ekliyeyim tam bilmiyorum ama benim satın aldığım uygulamayı ücretsiz bi şekilde size hediye edebiliyorsam yüklemek isteyenlere hediye edebeilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zfr53

bide şunu ekliyeyim tam bilmiyorum ama benim satın aldığım uygulamayı ücretsiz bi şekilde size hediye edebiliyorsam yüklemek isteyenlere hediye edebeilirim

Hediye ücretli

• Bi ara kopek kaçiran uygulamasi vardi. Bi basiyodun kopekler nereye kaçacagini sasiriyodu(!)

Bide sivrisinek kaciran vardi

Bide parmak izi okuyucu

Bu üçünü gorunce vay be ne serefs*zler var diyodum

• karpuz seçme programı ahauahaha
  • karpuz seçme programı ii miş.
  • seçmek mesele değil karpuzu satan adam tekme tokat dalmasın sonra :)
  • JB'liler için "a time tool" gerçekten telefonu çok akıllı bir şekilde programlamaya yarıyor.
  • Benimde en favori uygulamam AppZapp Pro arasıra ücretsize düşüyor kaçırmayın. free ile pro farkı free mail ile haber veriyor Pro push ile.
    GarageBand ı jb kullanırken yüklemiştim kesinlikle parasını hakediyor. müzikle ilgilenenler kaçırmamalı.
  • dub step uygulamasını bilen varmı :) bazen insan kendine hakim olamıyor ritme kendini kaptırıyor
  • cogu zaman ya bunu kim soyluyordu veya bu hangi parcaydi diyip dururdum...

bi arkadas shazam programinda bahsedince , sasirip kalmistim...

nasil oluyor da bi kac sn lik bi dinleme ile tak diye buluyor... hatta sozlu kismi olmasina gerek yok muzigin, melodi kismini dinlemesi de yetiyor... cok ilgimi cekmisti..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.