Şimdi Ara

VATAN TÜM CEP TELEFON MODELLERİNE PEŞİN FİYATINA 10 TAKSİT... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
4
Favori
26.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu sürekli mi var yoksa kampanya falan mı, mağazadan mı almak gerekiyor nasıl yapılıyor taksit?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanx1

Hocam o fiyat civarında 1049 tl Huawei p9 lite yada 1249 tl Samsung j7 prime öneririm... J7 daha büyük ekran daha uzun şarj süresi var ama kamerası p9 liteye göre zayıf....

Teşekkürler. Huawei beğendim ama mağaza p9 lite 1300 dedi p9 lite mini 1100 dedi.

Miniside fena değilmiş. Sizin söylediğiniz fiyat hangisi acaba?

• Iphone X için bindirmeden aynı taksiti yaparlarsa kaçmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

quote:

Orijinalden alıntı: aslanx1

Hocam o fiyat civarında 1049 tl Huawei p9 lite yada 1249 tl Samsung j7 prime öneririm... J7 daha büyük ekran daha uzun şarj süresi var ama kamerası p9 liteye göre zayıf....

Teşekkürler. Huawei beğendim ama mağaza p9 lite 1300 dedi p9 lite mini 1100 dedi.

Miniside fena değilmiş. Sizin söylediğiniz fiyat hangisi acaba?

Hocam ben p9 lite 1099 tl olanı yazmıştım, ama yanlışlıkla 1049 yazmışım, eğer imkan varsa p10 lite tavsiyemdir..

• TEKFİDAN kullanıcısına yanıt
    Sordum hocam 4000 dediler 32 GB haline. Düşmediler.
  • az önce 2 mağazasını aradım İzmir'deki. İkisi de fiyat düşmedi 😄 7 3300, 7 plus 3999, 8 4090 tl olarak internet fiyatları geçerli dediler

• Kredi çekerek, faize taksit yaparak bu tip şeyler alınmasına şaşırıyorum. Ama aklıma hep şu geliyor, NSA'da çalışan bir amerikan ajanının söylediklerini içeren bir video görmüştüm. Ekonomik tetikleyici diyorlar kendilerine.

Bu adamlar şöyle çalışıyor:

Kendi teknolojilerini üretemeyen 3. dünya ülkelerinin ekonomilerini bozup kendilerine bağlıyorlar o ülkeleri. Halka ucuza krediler verdiriyorlar, borç verip otoyollar yaptırıyorlar, sonra kredilerle arabalar almalarını sağlıyorlar. Benzer şeyleri teknolojik aletler içinde yapıyorlar, yani bir yol yordam tutturup seni kendi ürettikleri bu ürünleri gereksiz yere almaya yönlendiriyorlar. Onların şirketlerinin kasasını dolduruyorsun. Devletin de sürekli onlara borçlanıyor.

Halk ilginç bir şekilde ihtiyaç fazlası ürünleri sürekli faize borçlanarak alıyor. Farkında olunmuyor ama ülke dışarıya borçlanıyor, milyonlarca dolar dışarıya akıyor, alınan ürünler büyüme varmış izlenimi veriyor alım gücü yükseldi izlenimi veriyor, ekonomi gelişti sanıyor halk. Ekonomiyi ters domaltıyorlar haberleri yok halbuki halkın. Sonra ödenemeyecek bir dış borcun altına giriyorsun, ödeyemiyorsun ve sana gelip bize borçlusunuz ve ödeyemiyorsunuz diye tepene çöküyorlar. Ödeme yapamıyorsanız, paranız yoksa askerlerinizi bizim için operasyonlara gönderin, bazı üstlerinizi bize verin, şirketlerinizi kurumlarınızı özelleştirin gibi isteklerle borca istinaden para yerine senin kök düzenini senden alıyorlar. Onların iti oluyorsun ve kurtulamıyorsun.

Seni senden almayı çok iyi biliyor herifler, ilkel tüketim güdüne oynayarak ekonomini senin nefsin üzerinden elinden alıyorlar yani. Her sene çıkan aynısının laciverti telefonları dışarıda kendileri 400 birime alırken, sen 3.000 5.000 birime alıyorsun + faiz ödemeye de gönüllü oluyorsun. Sebep: ben selfie çekerken arkayı bulanıklaştırsın. Ertesi sene + 100 pixel daha eklenir aynı ürün piyasaya bir daha sürülür, sen aynı naneyi bir daha yersin. Sonra bir daha ve bir daha yersin, ülke geneli bunu yaptığı için ülkenin ekonomisinin hayatı kayıyor.

Her sene ekran kartı işlemci çıkıyor örneğin. Gidiyor ona tav oluyorsun. Sebep: oynadığım oyun 5 fps daha hızlı çalışsın. 95 fps'den 100 fps'ye yükselsin. Ben değerinden 3.000 birim fazla para + faiz ödemeye razıyım. Aynı şey araçlar içinde geçerli, aynı şey her şey için geçerli. Cehaletin modern hali işte.

Alım gücü yükseldi sanıyoruz işte böyle olunca, neleri feda edip, hangi devlet kurumlarını özelleştirip, kaç tane askerimizi yabancılara satıpta bir şeyler aldığımızın farkında bile değiliz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal-Gear -- 19 Kasım 2017; 19:2:37 >

• Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    İtibardan tasarruf olmaz Şaka bir yana buradaki tek amaç almak isteyen için uygun koşullarda olanakları sunmak, en azından sıfır faiz ile taksitle almış olmak, aksi halde operatörlerimiz sağolsun 3000 liralık telefon 12 ay vade ile 4000 lirayı geçiyor.... İmkanı olmayanlar tabikide %50 indirim olsa bile girmesinler

• Sıfır faiz arkadaşlar bence çok iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    Ne alaka isteyen istediği şeyi alır isterse 10 milyara alır bu kendinden başka kimseyi ilgilendirmez ki. Sen ülkenin parasının yerlerde sürünmesine bak . Az tutarlı bi devlet olsaydık da dolar hala 1,5 2 olsaydı. Dolar olmuş 4 euro olmuş 4,5. Neyse şu konuda bile siyaset yaptırtmaya zemin hazırlıyosunuz.

Alan alsın cüzdanına göre. Alan herkese de hayırlı olsun güzel günlerde kullansınlar.

• aslanx1 kullanıcısına yanıt
    Yok konuya istinaden söylemedim illa herkesin elinde - evinde kullanması gerekiyor bunları ama ihtiyaç fazlası, sürekli güncelleme isteği ve gereksiz yere hep faiz ile bu işi halletme arzusu kullanım gereksiniminin önüne geçmiş durumda. O yüzden ortamı bulunca yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

Kredi çekerek, faize taksit yaparak bu tip şeyler alınmasına şaşırıyorum. Ama aklıma hep şu geliyor, NSA'da çalışan bir amerikan ajanının söylediklerini içeren bir video görmüştüm. Ekonomik tetikleyici diyorlar kendilerine.

Bu adamlar şöyle çalışıyor:

Kendi teknolojilerini üretemeyen 3. dünya ülkelerinin ekonomilerini bozup kendilerine bağlıyorlar o ülkeleri. Halka ucuza krediler verdiriyorlar, borç verip otoyollar yaptırıyorlar, sonra kredilerle arabalar almalarını sağlıyorlar. Benzer şeyleri teknolojik aletler içinde yapıyorlar, yani bir yol yordam tutturup seni kendi ürettikleri bu ürünleri gereksiz yere almaya yönlendiriyorlar. Onların şirketlerinin kasasını dolduruyorsun. Devletin de sürekli onlara borçlanıyor.

Halk ilginç bir şekilde ihtiyaç fazlası ürünleri sürekli faize borçlanarak alıyor. Farkında olunmuyor ama ülke dışarıya borçlanıyor, milyonlarca dolar dışarıya akıyor, alınan ürünler büyüme varmış izlenimi veriyor alım gücü yükseldi izlenimi veriyor, ekonomi gelişti sanıyor halk. Ekonomiyi ters domaltıyorlar haberleri yok halbuki halkın. Sonra ödenemeyecek bir dış borcun altına giriyorsun, ödeyemiyorsun ve sana gelip bize borçlusunuz ve ödeyemiyorsunuz diye tepene çöküyorlar. Ödeme yapamıyorsanız, paranız yoksa askerlerinizi bizim için operasyonlara gönderin, bazı üstlerinizi bize verin, şirketlerinizi kurumlarınızı özelleştirin gibi isteklerle borca istinaden para yerine senin kök düzenini senden alıyorlar. Onların iti oluyorsun ve kurtulamıyorsun.

Seni senden almayı çok iyi biliyor herifler, ilkel tüketim güdüne oynayarak ekonomini senin nefsin üzerinden elinden alıyorlar yani. Her sene çıkan aynısının laciverti telefonları dışarıda kendileri 400 birime alırken, sen 3.000 5.000 birime alıyorsun + faiz ödemeye de gönüllü oluyorsun. Sebep: ben selfie çekerken arkayı bulanıklaştırsın. Ertesi sene + 100 pixel daha eklenir aynı ürün piyasaya bir daha sürülür, sen aynı naneyi bir daha yersin. Sonra bir daha ve bir daha yersin, ülke geneli bunu yaptığı için ülkenin ekonomisinin hayatı kayıyor.

Her sene ekran kartı işlemci çıkıyor örneğin. Gidiyor ona tav oluyorsun. Sebep: oynadığım oyun 5 fps daha hızlı çalışsın. 95 fps'den 100 fps'ye yükselsin. Ben değerinden 3.000 birim fazla para + faiz ödemeye razıyım. Aynı şey araçlar içinde geçerli, aynı şey her şey için geçerli. Cehaletin modern hali işte.

Alım gücü yükseldi sanıyoruz işte böyle olunca, neleri feda edip, hangi devlet kurumlarını özelleştirip, kaç tane askerimizi yabancılara satıpta bir şeyler aldığımızın farkında bile değiliz.

Hocam şimdi bu dediğiniz mantıksız bence. Kendimden örnek vereyim, aylık gelirim 4000 lira civarı. Şimdi ben tek maaşımla elbette gidip bir iPhone alabilirim ama parayı birden çıkarıp verecek durumum yok. Araba taksidi de ödüyorum, çeşitli yaşam giderlerim, faturalar, cart curt falan da var zaten. Bu taksit olayıyla alımım kolaylaşmış oluyor benim. Ha ama evet bende asgari ücretle falan çalışıp da 3-4 bin liralık telefon alanlara şaşırıyorum. Ama taksit gerçekten rahatlık sağlıyor.

• iphone umu jailbreakli kullanıyorum, rootlu androidden yapabildiklerimden çok daha fazlasını iphone'umdan yapıyorum. Hemde sıfır takılma sıfır kasmayla.

Siz hala xiaomi mi 6 bilmem not kaç kronik sorunlarıyla şuyla buyla uğraşın durun.

Android'den iphone'a geçmiş biriyim ve android'in çok büyük işkence olduğunu söyleyebilirim, şimdi "android'in hangi telefonlarını kullandın ki konuşuyorsun?"cular gelicek, galaxy note 5 ve sony xperia Z5 kullandım amiral gemisi olarak, zaten diğer androidleri o zaman android saymıyordunuz iphone'u karşısına çıkarılmaz bunları çıkar diye...

Allah'ın aşkına bir tek android telefon söyleyin 5S döneminden beri halâ kullanılabilen, kullanılabileni bırakın sıfır bulabileceğiniz bir site yer var mı?

iphone androidle karşılaştırılamaz çünkü android bir kaç ay içinde ömrünü doldururken iphone seneler boyunca sorunsuz kullanacağınız bir telefon. Hor kullanırsanız saçma sapan sorunlar her telefonda oluyor...

Edit: Şimdi şöyle izah edeyim halâ anlamayan zeki arkadaşlar var...

Siz ekran kartı alıcaksınız ve gtx1050 ile gtx1080 arasında kaldınız, aman nasıl olsa seneye yenisi çıkacak diyip 1050 alıyorsunuz ve oyunlarda 4k oynayamıyorsunuz yada abuk subuk şunda kasıyor bunda ısınıyor diyorsunuz. Biz ise gtx1080 alıp uzun süre boyunca kullanıyoruz ve bütün oyunları en iyi şekilde oynayabiliyoruz artı olarak sizin kadar değer kaybetmediği için satıp yine o zamanın en iyisine geçebiliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 19 Kasım 2017; 19:22:23 >

• iyide aypon 5 telefon parası.2 yılda bir değiştirsem 10 yıl giderzenginlerde aypon takıntısı yok,bütün fakirler boçla taksitle aypon almış.

• Valla iphone ne kadar pahalı olsa da vazgeçilmezim artık. Neden derseniz

Bundan 4-5 sene önce aynı zamanda arkadaşımla birlikte telefon aldık ben Galaxy S3 aldım ekranı daha büyük ve güzel geldi arkadaşım da iphone 5 aldı.

İlk sene bende gayet memnundum ancak ondan sonra ki 3 sene telefon resmen işkence çektirdi bana her dakika kasılmalar donmalar yavaşlık vs. falan arkadaşın iphone 5 hala taş gibiydi.

Şuan bende iPhone 7 var bu senenin şubat ayında aldım 9 aydır kullanıyorum güncelleme harici telefonu yeniden başlatmadım bile s3 de sürekli ram şişiyordu haftada bir kapat aç falan çok can sıkıcıydı.

İşin komik tarafı o benle birlikte iphone 5 alan arkadaşım hala o telefonu kullanıyor Bataryası epey kötü durumda sadece onuda değiştirmeye üşeniyor yenisini alırım yakında diye.

O yüzden bence en uygun fiyata yakalayıp iphone almak en mantıklısı 4-5 sene kullan tertemiz yenisine geç. Androidler cidden bi noktadan sonra patatese bağlıyor ki ben bunu da bilerek yaptıklarını düşünüyorum. (iPhone'da bi süreden sonra güncellenmemeli zorunlu kalmadıkça bana göre)

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

iyide aypon 5 telefon parası.2 yılda bir değiştirsem 10 yıl giderzenginlerde aypon takıntısı yok,bütün fakirler boçla taksitle aypon almış.

Ben 5S'i 3.5 yıl kullandım. Kullanınca kullanılıyor cihazlar. Android gibi şişme, kasılma, donma sorunları yaşanmıyor. Bıraktığım 5S halen daha ilk günki gibi çalışıyor, bataryasını da değiştirdim taş gibi duruyor. Bir tanıdığa verdim kullanıyor öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

5 yıl vadeli telefon alanları da görmemiz yakındır bu gidişle. Ben taksitle telefon almadım almam da nakitim varsa alırım en son ne aldım iphonenun her modelinden daha üstün ama fiyat olarak onun 3/1 değerindeki xiaomi mi6 aldım. İphone'a para veren ya çok zengindir yada teknolojiden anlamıyordur. Ben çok pis zenginde olsam gidip iphone almazdım millette bir özentidir gidiyor. Ha şimdi diyeceksiniz ki "iphone'a param yetmiyor demiyorsunda eleştiriyorsun", kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş" vb. tarzı cümleler kurabilirsiniz umrumda değil diyorum ya milyarder de olsam iphone kullanmam çünkü teknolojiden anlıyorum.

Ekrani fullhd olan telefon teknoloji harikasi

Insani zorla ayfoncu yapiyorsunuz

• Bugun vatana gittim 7 pluslar 4000 tl?

• Eskiden word ile %25 yaparlardı ne iyiydi. Geçin artık word'e

• Yaw bu telefonun yurt dısı fıyatı 600 700 dolar filan, x modeli ise 999 dolar. Turkıye de 6-7 bine satılması apple'ın suçu mu ? TL nin 5 para etmemesi ve %54 vergi alınması apple'ın sucu mu ? Saçma saçma seyler yazıyorsunuz, sene 10.000 olurmuş, olabılır bunun suçlusu hukumettıri, apple degıl.

Yurt dısında 1-2 haftalık maaşla alınıyor bu telefonlar, bu kadar abartmayın.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.