Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Toplasana aynı paraya daha iyisini. Aynı parçaları dışardan alsan 7055TL tutuyor üstelik kredi kartına vade farkı ödemek istiyorsan aynen ya vatandan bişey alınmaz
  • ImKeynes kullanıcısına yanıt
    Bence alınmaz.
    Media mark tan alırım ama vatandan almam!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oklawa kullanıcısına yanıt
    Açıkçası çok anlamam ama en kötü ileride değiştiririm diye düşündüm ram'i 2x8 olmadığını görünce.

Polemik yapmaya gerek yok. Tercih meselesi. Müşteri memnuniyeti biraz şans işi. Hele ki Türkiye'de. Kötü deneyim yaşamış olanlar olabilir ama bu herkesin başına aynısının geleceği anlamına gelmez.

Ben şahsen itopya gibi bi yerden toplamaktansa karşımda görece daha kurumsal bir yapının olduğu bir satıcıdan alışveriş yapmayı tercih ediyorum.
  • Müşteri hizmetleri ile konuştuğum zaman bana motajsız geliyor demişti telefonda konuştuğum yardımcı olan arkadaş.Teslim alan var mı arkadaşlar montajlı mı geldi tarafınıza ?
    Edit:Tekrardan başka bir arkadaşla konuştum montajlı geliyor dedi o da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoenix__ -- 15 Nisan 2020; 19:58:0 >
  • Phoenix__ P kullanıcısına yanıt
    Ben de internetten müşteri hizmetlerine yazdım. Montajlı halde gelecek demişti arkadaş ama onun öncesinde internette Vatan'ın siparişlere yetişemediği, bu yüzden toplamadan gönderdiğini okumuştum.
  • Sistem Guzel Anakart Giris Seviyesi Oldugu ve 2 Ram Slotu oldugu icin kendi adıma tek 16GB Rami tercih ederim.İlerde yanına 1 16 daha takar mis gibi kullanırım.
    Vatan dan ben alırım evime en yakın olan yer Vatan yuruyerek 5 dk da gidiyorum.Kargolama derdi kargo masrafı zaman kaybı vs yasamıyorsun.Veriyorsun faturasını veriyorsun arızalı urunu bence gayet alınır.
  • Ben mesaiyi bitirene kadar Hepsiburada'daki bütün MSI'lar emilmiş. Akşam bakarım detaylı demiştim, patladık. Fiyatlar da indirimliydi üstelik.
  • 4000 TL 5000 TL arası fırsatta yok mu beyler ya bi yardımcı olun 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: oklawa

Monitör ve klavye konusunda çok kafa patlattım. Cüzdanıma uygun, aklıma yatkın özelliklere eriştim sanıyorum.

Asus VP249QGR 23.8" Full HD IPS Çerçevesiz 1MS 144Hz Adaptive-Sync Trendyol 1.269 TL

Everest Rampage KB-R12 TURRETHepsiburada 232,99 TL

Rampage Smx-R82 Rapier Hepsiburada 79,63 TL

Rampage Sn-Rw7 Usb Gaming Siyah Mikrofonlu Kulaklık Hepsiburada 95,20 TL

ASUS USB-N14 300Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü Trendyol 199 TL (Bugün sipariş verirken 139 TL idi)
    Burada sipariş ettiğimi yazdığım klavye ve fare bugün elime ulaştı ve deneme fırsatı buldum.

Her ikisini de tavsiye etmiyorum.

İade talebi oluşturdum.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07X3H1MJC/ref=cm_sw_r_apa_i_We.LEbJS8TGHY
    269

• Linq L kullanıcısına yanıt
    Daha önce kullandınız mı bunu? Ben dün Corsair k55 siparişini geçtim amabu daha iyiymiş. Enter tuşu büyük en azından. Keşke buna da baksaydım.
  • Tam 3 iş günü sonrasında şu SMS geldi ve onaylandı

“Siparisiniz faturalandirma asamasindadir.En kisa sürede faturası kesilip kargoya teslim edilecektir.Kargo takip numaranız sms olarak iletilecektir.”

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leonart16 L kullanıcısına yanıt
    Bana ne bi sms ne bi mail geldi :D Sitesinden takip ediyorum, hala daha Siparişiniz Bornova şubesinde hazırlandı, kargoya bekleniyor yazıyor. Muhtemelen haftaya sarkacak İzmir'den İstanbul'a gelmesi. Ekran siparişin de hala veremedim, hepsiburada'dan söyleyecektim bugün. Haftaya cumaya teslimat diyor da o da sarkar muhtemelen. Amazon'dan mı alsam diye düşünmekteyim.
  • waits kullanıcısına yanıt
    Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

Sanırım hepimizde durum aynı, Bornova şubesi görünüyor.

Benim de malzemeler daha toparlanmadı ve sanırım en son kasa gelecek. Ziyanı yok.

• benim de kargoya verilmesi bekleniyorda kaldı. bu arada windows işini nasıl cözeceksiniz eskiden 15 20ye keyler olurdu her sitede ama şimdi tek tük yerlerde kalmış onlarında cogusu dolandırıcı.
  • Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

Bursa’da oturuyorum, İstanbul’dan gelecekmiş iki gözümün çiçeği.

Windows işi kolaymış arkadaşlar. Teknopat videosu var YouTube’da onu izleyin altında linklerden Windows’u indirip USB ye atıp kurun tarif edildiği gibi videoda. Zaten 30 gün deneme sürümümüz olacak, o 30 günde hallederiz

• Şu Windows işini hakikaten çözelim ya. Çözümünü bulan lütfen yazsın başlığa.

Ekranın da siparişini geçtim. Haftaya cumaya gelir diyor hepsiburada. Bilgisayarın da geleceği yok. 1250 liraya şunu almak daha cazip geldi. En azından Samsung garantisi var ve bi sıkıntı olduğunda servisinde tanıdığım biri var. Ekranın tek sıkıntısı yazılarda, daha doğrusu surf yaparken görüntü çok iyi değil diyorlar. Benim de onla bi işim yok zaten oyun oynayacağım sadece.

https://www.hepsiburada.com/samsung-lc24fg73fqmxuf-144hz-24-1ms-display-2xhdmi-quantum-dot-freesync-full-hd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000BHRTV?magaza=Samsung%20T%C3%BCrkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waits -- 16 Nisan 2020; 20:14:36 >

• waits kullanıcısına yanıt
    En yakın arkadaşıma bizim sistemde bitane de ona aldırdım :)
    O da hb den bu monitörü aldı dün
    Yarın gelecekmiş, ikiniz de güle güle kullanın :)

• leonart16 L kullanıcısına yanıt
    Eyvallah inşallah hiçbirimiz aldığımız ürünlerde sıkıntı yaşamayız. Yarın nasıl geliyor abi, bana haftaya cuma dediler
  • Hepinize hayırlı geceler dilerim, ürünün fiyatı her geçen gün artıyor anlaşılan az önce sipariş vermeyi deneyip veremedim hata verdi belki mesai saati dışı diye yada kredi kartından dolayı yarın birdaha denicem kredi kartı müşteri hizmetlerini arayıp, inşallah sağlıklı bi şekilde sipariş veririm ürün kaybolmadan 😂

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.