Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leonart16

Acaba sisteminiz nasıl geldi tam anlayamadım?

Ekran kartı hariç diğer tüm parçalarınız birleştirilmiş şekilde mi geldi sonuç olarak?

Bi de müsait bi zamanda fotoğraflarını atabilirseniz biraz merakımız gider :)

Alıntıları Göster
    Sadece bileşenlerin kutuları geldi dostum. ayriyetten ekran kartı kutusuyla beraber geldi monte edilmemiş sekilde kasam ise elime ulasmadı
  • Mao tun kullanıcısına yanıt
    Oha o nasıl iş öyle ya
    Boş kutuları gönderip parçaları takılmış kasa nerde ola?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonart16

Oha o nasıl iş öyle ya
    Boş kutuları gönderip parçaları takılmış kasa nerde ola?
    kasa hala kargoda gözüküyor benim korkum 2 side teslim edilmiş gösterilip iyice içinden çıkılamaz bir işe sokmalarıydı. allahtan dedigim gibi hala kasanın kodu elimde ve aktif.
  • Mao tun kullanıcısına yanıt
    Aman iyi bari çok şükür.
    Bi gelişme olduğunda duymak isterim.

Demek bizde teslim alırken kasa formunda bi paketin olmasına özellikle dikkat etmeliyiz.

• leonart16 L kullanıcısına yanıt
    Hocam yani yanlış izah etmişim evde çalışmadan önce montaj işi yapıyormuş anlamında, şimdi de evden telefonlara bakıyormuş bana hala montaj yapıyoruz dedi montajsız yollama gibi bi durum söz konusu değil dedi 😂 yani iyiyiz beyler dertsiz başımızdaki tek dert UPS olucak gibi
    Birde birşey sorucam 2 ayrı kargonun kodunuda ayrı ayrı vericekler mi bize. Tam olarak anlamadım ne yapmamız lazım nrye dikkat ediyim başımın ağrımaması için bide ne zaman sipariş verdiniz ne zaman geldi ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turtle Punch -- 17 Nisan 2020; 20:25:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adamus A kullanıcısına yanıt
    Ürün güzel PSU kaliteliyse tam verim veriyorsa iyi araştırın. Ama şöyle bir kötü yanı var muhattabınız itopya. Bende itopyadan alacaktım ama baktım şikayetlere bildiğiniz şans işi itopyada 50 50 şansınız var gerek yok dedim böyle bi dönemde tüketici hakları felan uğraştırırsa çok beklerim diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mao tun

kasa hala kargoda gözüküyor benim korkum 2 side teslim edilmiş gösterilip iyice içinden çıkılamaz bir işe sokmalarıydı. allahtan dedigim gibi hala kasanın kodu elimde ve aktif.

Alıntıları Göster
    Hocam benimde bi siparişim webcam ve adaptördü onlar geldi.

Ayrıca OEM kasa aldım onunda seninki gibi ekran kartı ve boş kutuları geldi. Kasa ortada yok. İki siparişte teslim edildi gözüküyor.

Napıcam şimdi ben vatana mail attım kutunun resmi ve faturayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SarbiReyiz -- 17 Nisan 2020; 20:47:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turtle Punch

Hocam yani yanlış izah etmişim evde çalışmadan önce montaj işi yapıyormuş anlamında, şimdi de evden telefonlara bakıyormuş bana hala montaj yapıyoruz dedi montajsız yollama gibi bi durum söz konusu değil dedi 😂 yani iyiyiz beyler dertsiz başımızdaki tek dert UPS olucak gibi
    Birde birşey sorucam 2 ayrı kargonun kodunuda ayrı ayrı vericekler mi bize. Tam olarak anlamadım ne yapmamız lazım nrye dikkat ediyim başımın ağrımaması için bide ne zaman sipariş verdiniz ne zaman geldi ürün
    Önce UPS den 2 ayrı mail geldi, ürününüzü teslim aldık diye.
    Bikaç saat sonra Vatan’dan 2 ayrı mail geldi, ürününüzü UPSe verdik diye

Gelince bakcam bakalım kasa formunda bi paket görmezsem dicem ki şu gönderiyi bu tarafa koy, diğer gönderiyi bu tarafa, bakarak almayı düşünüyorum şu yazılanlardan sonra

• leonart16 L kullanıcısına yanıt
    Hocam pek anlamadım ama ikiside ayrı zamanlarda gelicek muhtemelen kargoların burda denilenlere, zaten en son ben sipariş verdim en geç benimki gelir sizin tecrübelerinize göre hareket ediceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: SarbiReyiz

Hocam benimde bi siparişim webcam ve adaptördü onlar geldi.

Ayrıca OEM kasa aldım onunda seninki gibi ekran kartı ve boş kutuları geldi. Kasa ortada yok. İki siparişte teslim edildi gözüküyor.

Napıcam şimdi ben vatana mail attım kutunun resmi ve faturayı.

Alıntıları Göster
    Hocam beklemekten başka sansımız yok. Nasıl olabilir böyle bir şey idrak edemiyorum hala 2 si de aynı anda kargoya verildiyse aynı anda gelmesi gerekmez mi nasıl bir mantık yürütmemiz lazım şaştım kaldım inanın. telefonları açan yok vatanı aradım vatan da bir şey yapamıyor. kafam çok bozuldu vallahi bugün. Senin kasa da teslim edildi gösteriyor hocam yanlış anlamadım degil mi?

• quote:

Hocam beklemekten başka sansımız yok. Nasıl olabilir böyle bir şey idrak edemiyorum hala 2 si de aynı anda kargoya verildiyse aynı anda gelmesi gerekmez mi nasıl bir mantık yürütmemiz lazım şaştım kaldım inanın. telefonları açan yok vatanı aradım vatan da bir şey yapamıyor. kafam çok bozuldu vallahi bugün. Senin kasa da teslim edildi gösteriyor hocam yanlış anlamadım degil mi?

Alıntıları Göster
    Evet hocam teslim edildi görünüyor ama sadece ekran kartı ve diğer boş kutular geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SarbiReyiz

Evet hocam teslim edildi görünüyor ama sadece ekran kartı ve diğer boş kutular geldi.

Alıntıları Göster
    Durumumuz aynı sayılır hocam en azından dağıtıma çıkmamış oldugu kesinlesti ikimizin de başına geldigine göre. Yarın dağıtım olabilir mi sizce yoksa pazartesiye mi kaldı
  • Aras kargo 21:30 da bildiğin kargo teslimi yaptı.
    Sanırım cumartesi çalışmamayı telafi amaçlı

Ekipmanlarımın ilki olan klavye elime ulaştı

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

• quote:

Durumumuz aynı sayılır hocam en azından dağıtıma çıkmamış oldugu kesinlesti ikimizin de başına geldigine göre. Yarın dağıtım olabilir mi sizce yoksa pazartesiye mi kaldı

Alıntıları Göster
    Valla kargocu yan apartmana gittiği için beni aramıştı ordan numarası elime geçtiği için hemen ardından aradım akşamüstü. Yarın kesin gelir abi falan dedi. Dağıtımdaki arkadaşlar bilmem ne yapmıştır vs diye bi şeyler geveledi.

Haftasonu da çalışıyorlar geçen pazar bizimkilere kargo gelmişti ordan biliyorum.

İşin kötü yanı benim koli 1 tane görünüyor hemde teslim edildi görünüyor. Maile de cevap gelmedi hala.

• Son gelişmeler biraz can sıkmış. Özellikle haftasonuna girerken üzdü. Umarım pazartesi elinize ulaşır. izmir'de hazırlananlar sanırım henüz kargoya da verilmedi. Acelesi yok dedim ama umarım en azından çarşamba elimde olur. Perşembe cuma tatilim, bilgisayarı kurup oynamak için dört günüm olur. Gerçi ekran da kesin sarkacak cuma getirme ihtimalleri yok.
  • waits kullanıcısına yanıt
    Benimki bugün Bornova şubesinden çıktı, şuan UPS kargoda.

• oklawa kullanıcısına yanıt
    Yine klasik şansım. MH ile konuştuğumda acelesi yok falan dedim, iyice saldılar heralde ben öyle diyince :D Pazartesi 10 civarı falan vermiştim siparişi en geç benimki gelecek. Neyse, uğraştırmasın da nasıl geliyorsa gelsin.
  • Ben PC yi bugün 12 de satın aldım şuan sistem hazırmış kargoya verilmek için bekliyormuş İzmir Bornova'da, birgünde hazırladılar bakalım ne zamana gelicek elime

• quote:

Orijinalden alıntı: Turtle Punch

Ben PC yi bugün 12 de satın aldım şuan sistem hazırmış kargoya verilmek için bekliyormuş İzmir Bornova'da, birgünde hazırladılar bakalım ne zamana gelicek elime
    Pazartesi verirler umarım. İstanbul'a gelmesi de zaman alacak zaten. Ben bi arayacağım ptesi sabah ne olur ne olmaz diye. Ekranı da vermişler benim kargoya şimdi de de ekran gelecek, bilgisayar yok. Şahane.
  • Ben dahil 3 kişinin sistemi şuan Bornova'da bekliyor hala😁

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.