Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geforce now bakın orda fm serisi bir oyunu gelmişti
  • Dün gecede denedim şimdide deniyorum Bonus kart ile alamıyorum ürünü tekrar deneyin diye hata veriyor çok garip...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hem uygulamadan hem de web adresinden denediniz mi?

• JustBoxing J kullanıcısına yanıt
    Flexi karta sadece 2 taksit oluyormuş sorun bundan yaşanmış ama hallettim , 2 taksit e aldırdım babama aydan aya ben ona taksitlenmiş oldum kısaca ama gerçekten mutlu oldum böyle bir sistem aldığım için piyasada bu fiyata böyle bir sistem çok zor ve muhattabımız vatan gidip konuşabiliceğimiz hep biri olucak altyapısı en güçlü teknoloji mağazası. Allah hiç birimize sorun yaşatmaz inşallah. Siparişi verdim onay aşamasında yazıyor sorun yok galiba sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum artık, sırada klavye mouse ve mouse pad almak kaldı, ilerleyen dönemlerde 75hz monitörde 144hz ile sorun sıkıntı yaşatmazsa uzun bi süre götürür inşallah. Almamın en büyük sebeplerin biriside içindeki ürünler hep asustu ve garanti bayisinden en memnun kaldığım mağazadır.

• Hayırlı ve uzun ömürlü olması dileğiyle 😊 Bizim sistemler Bornova mağazasında kaldı 2 gündür hareket yok. Sizde ne olacak bakalım

• Satın alabilmiş olmana çok sevindim.
    Çevre birimleriyle ilgili mesajlarınız var önceki sayfalarda. Daha bana gelen giden hiç bi şey yok. Pazartesiden itibaren başlar herhalde teslimatlar.

Modem ile bilgisayarı aynı odaya kuracağım için bi Ethernet kablosu sipariş ettim
    https://urun.n11.com/kablolar/cat6-kablosu-ethernet-lan-internet-10-metre-4612p-rj45-network-mo-P86141516

Herkese hayırlı olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tokattayım bilmiyorum nasıl olur ama çok geciktirmezler bence telefondan alıcaktım internetten ilk alamadığımda bana telefonda görüştüğüm 2 kişide kasayı toplamıyoruz haberiniz var dimi dediler direk yolluyoruz dediler bende sorun olmadığını söyledim babam 7 yıl öncesine kadar sistem toplayıp bağlardı ama şimdiki sistemler değişti mi bilmiyorum diyor ama hallederiz bi şekilde umarım tek sıkıntı o gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Turtle Punch

Ben tokattayım bilmiyorum nasıl olur ama çok geciktirmezler bence telefondan alıcaktım internetten ilk alamadığımda bana telefonda görüştüğüm 2 kişide kasayı toplamıyoruz haberiniz var dimi dediler direk yolluyoruz dediler bende sorun olmadığını söyledim babam 7 yıl öncesine kadar sistem toplayıp bağlardı ama şimdiki sistemler değişti mi bilmiyorum diyor ama hallederiz bi şekilde umarım tek sıkıntı o gibi
    Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın. Montajlı halde gelip gelmeyeceği baya bi muallak. Her seferinde farklı cevaplar alıyoruz. Ama satın alma ekranına şöyle bi ibare eklenmiş. Muhtemelen ekran kartı dışında montajlı gelecek.

"Taşıma Esnasında Olası Hasarları Engellemek Adına, Test Süreçlerinden Sonra Ekran Kartı Ayrıca Gönderilecektir."

Corsair K55 klavyem bugün geldi. Biraz mekanik alsaydım keşke dedim içimden ama fena değil gibi. Biraz kullandım da asıl oyunda görmek lazım performansını.
    Bu arada beklemek istemiyorsanız kargoyu amazon'dan sipariş verin alacağınız ürünleri. Dün gece bi kulaklık siparişi vermiştim sabahına geldi kargo.

• waits kullanıcısına yanıt
    Çok hızlıymış kargo gerçekten

Monitör hepsiburada 2 gün gecikmeli bugün kargoya verildi
    N11den klavye aldım Konya’dan yola çıktı 2 gündür gelmedi
    Trendyol’dan mouse aldım İstanbul’dan hala kargoya bile verilmedi
    Ethernet kablosu da Adana’dan yola çıkmış haftaya anca gelir

Buram buram Anadolu misali oldu 😄

• waits kullanıcısına yanıt
    Şimdi tekrar aradım aradığım kişi sistem toplamada çalışan biriymiş İstanbul'da mağazalar kapanmadan önce, dediği şey hazır sistemleri kesinlikle topluyoruz OEM sistemleri toplamama gibi bi şansımız yok bizzat biz hazır olarak önererek sattığımız için dedi ekran kartları ağır ise dışarda yolluyoruz duruma göre dedi

• Kapandıktan sonra peki 😄

• bugün ups kargonun salaklığı yüzünden sadece sistemin parçaları ayrı bir kutu icinde geldi. benim anlamadıgım aynı anda verilen kargolar nasıl aynı zamanda gelmez. kuryeye ısrarla sordugumda baska kargom olmadıgını söyledi. Lanet upsye 1 saattir ulasamıyorum aramadıgım subesi kalmadı.
  • Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

Şükür kargoya verilmiş.
    Pazartesi günü teslim gözüküyor
    Ve 2 paket gözüküyor. Kasa ve ekran kartı diye düşünüyorum

• Mao tun kullanıcısına yanıt
    Montajsız halde iki ayrı kargo şeklinde mi geldi tam anlayamadım. Bu ara kargo şirketlerinde sıkıntı var. Hem yoğunluktan hem de mevcut şartlardan sapıtmış vaziyetteler maalesef. Siparişi nerden gönderdiler, ve kaç günde kargoya verdiler bi de öğrenebilir miyim?

Benim makine hala İzmir'de kargoya verilmemiş vaziyette.
  • Eğer hepimize montajsız gelirse açacağız çoklu görüntülü görüşmeyi bi gece, oturcaz adım adım toplayacağız artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: waits

Montajsız halde iki ayrı kargo şeklinde mi geldi tam anlayamadım. Bu ara kargo şirketlerinde sıkıntı var. Hem yoğunluktan hem de mevcut şartlardan sapıtmış vaziyetteler maalesef. Siparişi nerden gönderdiler, ve kaç günde kargoya verdiler bi de öğrenebilir miyim?

Benim makine hala İzmir'de kargoya verilmemiş vaziyette.
    Ankaradan ups kargoya vermişler 2 farklı paket ve 2 ayrı takip numarasıyla. kutular teslim edildi ve sistemde de teslim edildi şeklinde gözüküyor. dün kargoya vermişlerdi. ekran kartı hariç montajlanmış olması lazım sadece ekran kartı ve diğer bilesenlerin kutusu var elimde. Kargo sirketlerine özellikle bu upsye o kadar güvenmiyorum ki umarım bir sıkıntı çıkmaz ne diyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mao tun

Ankaradan ups kargoya vermişler 2 farklı paket ve 2 ayrı takip numarasıyla. kutular teslim edildi ve sistemde de teslim edildi şeklinde gözüküyor. dün kargoya vermişlerdi. ekran kartı hariç montajlanmış olması lazım sadece ekran kartı ve diğer bilesenlerin kutusu var elimde. Kargo sirketlerine özellikle bu upsye o kadar güvenmiyorum ki umarım bir sıkıntı çıkmaz ne diyim.

Alıntıları Göster
    Yok yere iş çıkarmışlar, bu kargo şirketlerinin hepsi aynı. Al birini vur ötekine. Düzgün hizmet veren, baş ağrıtmayan tek site Amazon bu konuda. Yurtdışınadn kaç kere sipariş verdim hiç birinde sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mao tun

Alıntıları Göster
    Acaba sisteminiz nasıl geldi tam anlayamadım?

Ekran kartı hariç diğer tüm parçalarınız birleştirilmiş şekilde mi geldi sonuç olarak?

Bi de müsait bi zamanda fotoğraflarını atabilirseniz biraz merakımız gider :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.