Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-3600-dual-rtx2060-evo6gb-prime-b450m-k-toshiba-500gb-m-2-ssd-crucial-16gb.html

İtopya vs de bulunan sistemlerin bi çoğu tükendi yada fiyatlarını arttırdılar. Öyle olmasa bile taksit için vade farkı isteniyor. Şu vatandaki sistem nasıl?

Bi de şu var https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p2-amd-ryzen-5-3500x-3-6ghz-rtx2060-6gb-16gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html

Ama vatandaki daha mantıklı geliyor, tavsiyeniz nedir?

-------------------------------------------------------------

Edit 1: Bir haftalık süreçte Vatan’daki stoklar 2-3kere tükendi ve tekrar stoğa girdi.
    Konuda toplam 4 kişi sistemi satın aldı

Edit 2: Üç hafta içerisinde bir çok kişi Vatan'dan sistemi satın aldı.
    Stoklar ara sıra tükenmekte ve yeniden stoklara girmekte.
    Güncel sistem fiyatı 6520₺
    Şahsi pc düşüncem, çok memnunum. İleride bi 16 ram takılıp uzun yıllar kullanılabilecek gibi görünüyor. Taksit seçeneği, bilindik firma güvencesi ile çokça insan tarafından tercih edildi gibi duruyor. Herkes için hayırlısı olsun.

Edit 3: Gün aşırı özel mesaj almaktayım. İnsanlar haliyle "Memnun musun?" diye sormakta. Buraya yazayım dedim. PC'yi 1 aydır aktif kullanıyorum. Hiç bi sorun sıkıntısı yok. 1080p bi monitore sahibim, hemen hemen tüm oyunlar en üst ayarlarda ve gayet de serin oynanabilmekte. Eksi yönü yok mu onu söyle diyenler vardı özelden, valla ararsan bulursun tabi. Bence yok. İlla bişey söyle diyenlere RAM tek slot malum o var, bi de bazı arkadaşlar güç kaynağı kalitesiz demekte. Ben bi kalitesizliğini görmedim ama ne bileyim, elbet vardır onların da bi bildikleri. Tavsiye eder misin? diye soranlar oluyor. En yakın arkadaşıma da aynısından aldırdım. Tabiki tavsiye ederim. Vatan'daki stoklar bi gün var bi gün yok gibi oluyor, sakın üzülmeyin stok bitti diye, devamlı güncelleniyor. Her sipariş istanbuldan paketlenmiyor, kimisi izmir, ankara vs stok durumuna göre UPS kargo ile gönderiyorlar. Fiyatı ise devamlı değişmekte, 6250ye açtı 6650'ye kadar çıktı, şu sıralar 6350 seviyesinde (24.05.2020 itibariyle) Düşünen arkadaşlar kurumsal bi yerden, taksit ile gönül rahatlığı ile alabilirler.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonart16 -- 24 Mayıs 2020; 0:16:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 2700x 5600xt li bir sistem alırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vatandaki sistemin artıları fazla
    tek eksisi bellek 3200mhz olabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Münebbih

vatandaki sistemin artıları fazla
    tek eksisi bellek 3200mhz olabilirdi
    Bi de 1x16 o da pek iyi değil aslında ama ilerde hallederiz nası olsa diyorum.

Taksitli iyi gibi fiyatı ya, bu akşam bi eksisini bulamazsam belki sipariş geçerim

• 1x16 yerine 2x8 veya 4x4 ile oyunlarda daha fazla FPS alacağınız kesin. Bu konuda yardımcı oluyorlar ise anakart durumuna göre uygun bölme işlemi yapılabilir.
  • RAM haricinde parçalarla ilgili görüşünüz nedir?
    Kasa bilmediğim bişey, iyi mi ki?
    Bu paraya değer mi bu sistem?

• leonart16 L kullanıcısına yanıt
    aynısını 7000 civarı toplayabilirsin
    sistem güzel dengeli
  • Münebbih kullanıcısına yanıt
    Ah be hocam, şunu keşke dün deseydin, kaçırdım sistemi.
    Stokları bitmiş

• Çok iyi fırsatmış, ben de kaçırdım. Üzüldüm baya :/
  • Vatanda stok bitti, acaba tekrar satışa çıkar mı sizce?

Yada şu sistemi alıp geçeyim mi?

https://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/oyuncu-masaustu/amd-ryzen-tm-5-3600-3-6ghz-rtx2060-6gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-oyun-bilgisayari.html

• leonart16 L kullanıcısına yanıt
    Vatanda tekrar stoklara girecekmis pazartesiden itibaren.. Vatandaki sistem bundan iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linq

Vatanda tekrar stoklara girecekmis pazartesiden itibaren.. Vatandaki sistem bundan iyidir
    Ooo inş dediğin gibi yarın stoklara girer de alırız

• Vatanda satılan sistem hem parça kalitesi hemde Ryzen 5 3600,NVME SSD avantajıyla daha iyi duruyor.
  • Ben de benzer bir sistem arayışımdaydım.
    Başlığı görmem iyi oldu. Takipteyim.

• Tekrar stoklara düşmüş 29 TL fiyat farkı ile. Ben siparişi geçtim, merak ettiğim parça parça mı gelecek yoksa toplanmış halde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waits

Tekrar stoklara düşmüş 29 TL fiyat farkı ile. Ben siparişi geçtim, merak ettiğim parça parça mı gelecek yoksa toplanmış halde mi?
    Yine mi kaçırdık arkadaş?
    Yarım saatte mi bitti stok :(

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: leonart16

Yine mi kaçırdık arkadaş?
    Yarım saatte mi bitti stok :(

Alıntıları Göster
    Şu an tekrar stokta gözüküyor. Üstüne bi zam daha atmışlar uyanıklar. Muhtemelen stokta yok yazmasının sebebi fiyat güncellemsi içindi.

Bu arada ben sabah 9'dan beri bekliyordum stoğa düşmesini. Benim gibi en az 15-20 kişi vardı ürüne bakan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waits -- 13 Nisan 2020; 11:6:43 >

• Sipariş verildi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonart16

Sipariş verildi :)
    Sevindim tekrardan yakalamanıza. Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bi' ara tekrar bitti, tekrardan stok yenilendi. Yarına gelir diyordum ama benim sipariş hala onay bekliyor. Bi' de size şeyi sorucam, montajlı halde mi gelecek yoksa parçalaları mı yollayacaklar?

Ekran bakıyorum şu an, onaylansın onun da siparişini geçicem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: waits

Sevindim tekrardan yakalamanıza. Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bi' ara tekrar bitti, tekrardan stok yenilendi. Yarına gelir diyordum ama benim sipariş hala onay bekliyor. Bi' de size şeyi sorucam, montajlı halde mi gelecek yoksa parçalaları mı yollayacaklar?

Ekran bakıyorum şu an, onaylansın onun da siparişini geçicem :)

Alıntıları Göster
    Ahahah.. benimki de onay bekliyor, buradan yazışırız yine.
    Tabiki montajlı gelmesi lazım yoksa ne anladım ben hazır sistem almaktan? Bi de onunla uğraşmayalım :)

Monitör neler bakıyorsunuz, bende o tarafa yöneleceğim artık

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.