Şimdi Ara

Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
1
Favori
11.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Amazon dan alıyorsunuz ancak Satıcı Amazon değil firma kendisi satıyor. Sorun çıkmaz ama çıkarsa da Amazon kendi satmadığı ürünlerde aracıların en kötüsü diyebilirim. Bunu göz önünde bulundurun. Upsler hayırlı olsun bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Evet öyleymiş hocam, o zaman pekde farketmiyor amazon yada hb.. markanın kendisi satıyor sonuçta.

Hadi ya ben yine arkasında durur diye düşünüyordum.

• Evet arkadaşlar Amazon bu konularda sabıkalı. Kendi sattığı ürünlerle ne kadar ilgiliyse, satıcı kendi olmadı mı direkt topu firmaya atıyor. Yani her iki durumda da firmayla muhatapsınız. Hatta belki hb bir nebze daha iyi olabilir.

• Nihayet benim TV de kuruldu. TV nin gerçekten çok garip bir paneli var. Aşağıda hem kameranın gece modu açık hem de normal halde komple siyah bir resim çekmeye çalıştım. Fakat iki fotoğrafta gerçekte gözümün gördüğünden daha kötü çıktı. Mesela iki fotoğrafta da ortaya doğru bir koyuluk var. Bu koyuluk ben fotoğrafı nereden çekersem oraya kayıyor. TV nin görüntüsü değil bu.

Buna rağmen beklediğim kadar iyi olmadığı için buraya aldığıma ne kadar pişman olduğumu filan yazacaktım ki bi 4K film açayım önce dedim. İyi ki de açmışım. Görüşüm değişti baya bi. Amblight açık olduğunda videolarda siyahların bu fotoğraftaki ile alakası yok. Daha başarılı. Video çekip göstermeye çalıştım fakat kamerada iyi gözükmedi ne yaparsam yapayım. Yada en azından bana öyle geliyor. E fiyatı ve boyutunu göz önüne alınca da pişman olunacak bir seçim değil bence bu tv.

Fakat şuan piyasadaki gibi 10bin tl civarı bi para versem çok üzülürdüm az daha ekleyip OLED almadım diye. Harbiden ederi en fazla 8bin tl.

Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler
    Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler

• asdf_13 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, dediğin gibi maks ederi 8 bin bencede. Bu parayada bu sorunlar görmezden gelinebilir. Piyasaya göre iyi çünkü. Keyfini çıkar o yüzden.
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Yorumunun tamamına katılıyorum.Tv kendini iyi yayında gösteriyor. Ne bileyim sanki siyah ekrandan filmlerdeki siyahlar daha belirgin ve koyu.

Bu arada bende bu akşam çektiğim yeni fotoyu atayım. Sanki daha bir oturdu gibi siyah dengesi.

Bu arada @salsalonia ve @dusveotesi ne yaptı acaba? Onlardan haber çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 26 Şubat 2021; 22:5:31 >
    Benim TV de geldi Perşembe ama işlerim vardı kurdurtamadım, yarın kurulacak, haberdar ederim durumdan ☺️
  • salsalonia kullanıcısına yanıt

Bekliyoruz hocam fotoları.

Ben şu anda zaten halihazırda kayınvalide için sipariş ettiğim 58PUS8505’i kullanıyorum iki haftadır, az çok aşinayım TV’ye..:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: salsalonia

Ben şu anda zaten halihazırda kayınvalide için sipariş ettiğim 58PUS8505’i kullanıyorum iki haftadır, az çok aşinayım TV’ye..:)

58 nerede monte edilmiş.?Etiketine hiç baktın mı? Bu arada kayınvalide senin gibi ilgili bir damadı olduğu için şanslıymış. Vatan Bilgisayardan 70PUS8505(Başka Modelde olabilir) Alanlar , Ürün Gelmesini Bekleyenler 

/62 kodlu 58 inch olan. Kayıt tuşu falan var kumandasında. Performansı da bence iyi, beni gayet tatmin etti.. Ama küçük geldi bizim salona, 70’i kurdurmak için sabırsızlanıyorum :) 70 olan /12 kodlu.
  • 62 kodlular TR üretimi olması lazım. Kayıt tuşu TR lerde yoktu diyorlardı. @tgezer kızacak buna şimdi.

58 i kayınvalideye yolla 70 le devam et bence de. Büyük ekran hakikaten başka oluyor. Bende ayrıca xgimi h2 projeksiyon da var. Bazen onu duvara yansıtıp sinema keyfi yapıyorum. İyi gidiyor.

İşte öyle bi muhabbet okuduydum ben de forumda, ama benim /62 kodlu 58 inchte de kayıt tuşu var kumandada.. 3 hafta önce sipariş ettiydim onu da.. Az önce benim 70 inch de kuruldu, testleri vs. yapıldı hiç sorun yok.. Baya uğraştılar her konuda test etmek için, şükür ölü piksel de yok ışık sızması da görünmedi.. Akşam da görüntü çekip atmaya çalışırım..
  • Android TV güncellemesini yapayım mı sizce? Klavye sorunu varmış sanırım ama o da çözülüyor diye biliyorum.

• asdf_13 kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum ama tgezer pvr ın kendilerinde olmadığını , güncellersek bizde de gitme ihtimali olduğundan bahsetmişti.Ayrıca android klavye de arapça falan oluyormuş.

Bendeki şu an 12. ay yazılımı.Yeni sayılır yani.Ben o riske girmeyeceğim.Bir süre üzerindeki yazılım kalsın diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun.Böylece tüm arkadaşların kurulumları sorunsuz gerçekleşmiş oluyor.Hepimiz de memnun olduğumuza göre tv lerimizden süreç başarılı geçti diyebiliriz.

Sana zahmet olmazsa tv de sende hala kuruluysa kayınvalidenin tv sinin kırmızı kayıt tuşuna basar mısın,nasıl bir ekran çıkıyor?

Maalesef dün topladım kutusuna kaldırdım, Pazartesi de kayınvalidelere götüreceğim..
    Klavye sorununun çözümü hem kalıcı hem de çok basit, Youtube’da var.. Benim MiBoxS’te de oldu, aynı menü zaten, aynı videodaki yöntemle çözdüm.. 20 saniye sürüyor max :)

Evet o bir şekilde çözülür de kayıt özelliği gider mi acaba?

Daha önce aklıma gelseydi sen kayınvalideninkine bakardın.Eğer tuş aktif değilse demek ki yerli montajlarda bu özellik tv ile beraber kapalı geliyor.Bizimki çin montajı olduğu için yazılımla gitmez diye düşünebilirdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 27 Şubat 2021; 14:34:3 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.