Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
5
Favori
48.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende zamanında 50" plazmayı normalde 2400 TL gibi fiyatı varken yanlışlıkla 1400 küsür yazmışlardı o fiyattan satın aldım. Sonra 2 kişi daha aldı fiaytı düzelttiler ama bizim ürünleri gönderdiler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: compitir

quote:

Orijinalden alıntı: dereli_47

quote:

Arkadaşlar elimde sadece garanti bankası sanal kartı var bu indirimlerden yararlanabilir miyim?
    veya kredi kartı olmuyorsa havale ile ödesem olur mu? daha önce deneyen var mı acaba?

sanal karta limit aktar öncelikle limitin yetiyorsa tabiki alabilirsin

peki %30 indirimden yararlanılabiliyor mu? yoksa %25 tek çekim mi oluyor acaba?

ürünü sepete ekle 3. adımda yani ödeme sayfasında kaç taksit istiyorsan gir onay verme toplam tutar yazar zaten eğer oluyorsa zaten orda % 30 indirimli fiyat yazar yok olmuyorsa normal fiyat yazar bu şekilde tam cevabını bulursun sorunun.

• ultabook tavsiye edebilecek olan var mı? bütçe 1500 civarı ama duruma göre üstüne çıkmaya çalışabilirim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar elimde sadece garanti bankası sanal kartı var bu indirimlerden yararlanabilir miyim?
    veya kredi kartı olmuyorsa havale ile ödesem olur mu? daha önce deneyen var mı acaba?

sanal karta limit aktar öncelikle limitin yetiyorsa tabiki alabilirsin

peki %30 indirimden yararlanılabiliyor mu? yoksa %25 tek çekim mi oluyor acaba?

ürünü sepete ekle 3. adımda yani ödeme sayfasında kaç taksit istiyorsan gir onay verme toplam tutar yazar zaten eğer oluyorsa zaten orda % 30 indirimli fiyat yazar yok olmuyorsa normal fiyat yazar bu şekilde tam cevabını bulursun sorunun.

teşekkürler hocam bi deneyeyim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

quote:

Orijinalden alıntı: emre the king

Logitech z906 678tl fiyat nasıl arkadaslar ?

valla millet 700TL ye sıfır Z5500 arar durur genelde yazdığınız fiyata aynı ürünü bir daha bulamayabilirsiniz.
    kaçırmayın derim.
    Sesini açabilecek bir yerde otursam ben kaçırmazdım.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

1368 X 10 taksite z585 aldım..Çok iyi fiyat..

1368 X 10 taksitle lenovo z585 aldım bende. Daha önce bir yakınım için %25 indirimle 1470 liraya almıştım.

Evde performans olarak baya bir zorlamıştım bilgisayarı; çok memnun kalmıştım. Fiyatı görünce gözümü kırpmadan aldım. Sabahı beklemek bile istemedim.

Bu fiyata bu özellikte bir bilgisayarı bir daha zor bulurum.

İçindeki yazılımdan (energy management) dolayı sorun var biliyorum ama yakında düzelecek.

Alacaklara tavsiye ederim.
  • @AnadoluEfes

Gerilmenize gerek yok. Alıp ya da almamanız beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Siparişlerin sonucu burada paylaşılırsa bilgi sahibi olurum o kadar. Gerisi umurumda değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OEM fiyatları müthiş. Sömürün arkadaşlar; ölümüne alın sonra da batın
  • quote:

Orijinalden alıntı: university

quote:

Orijinalden alıntı: cinarealy

quote:

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/televizyon/lg-50pm6900-50pm6900-3d-full-hd-smart--pentouch-plasma-tv,600-hz,4xhdmi,wi-fi/productdetails.aspx?I_ID=62488

şu plazma hakkında bilgisi olan?

dün datry bunu indirimini yaptı yaklaşık bu fiyata bayağı alan olmuştu. Ama dün vatan gözlükleri ayrı fiyatlandırıyodu. şimdi ücretsiz yapmış. Genel olarak güzel ürün. Forumda bir çok inceleme yazısı mevcut..

hocam aradım ama bulamadım incelemeleri.

http://forum.donanimhaber.com/m_68049335/tm.htm

ayrıca model olarak + forum donanım ekli olarak aratırsanız çok sonuç çıkar.

bunların coğunu okudum zaten hocam sağolun.ürün hakkında bilginiz var mı teknosa da kinde gözlük yoktu ancak kalem ve kumanda hakkında bilgi de yoktu.vatandakinde gözlük var demiş ancak bunda da kumanda ve kalem hakkında bilgi yok.mh arasak acaba bilgileri var mıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer61

LG 42LM671S arkadaşlar 1866 tl nasıl fiyat magic kumandası var mı 42lm660 s den iyimi alınırmı önerisi olan ???

Magic kumandası LG'nin kendi sayfasında var görünüyor 660S ile tamamen aynı özelliklere sahip tek farkı kutu ağırlıymış
    http://www.lg.com/tr/compare/compare.lg?category=/tr/televizyon

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/televizyon/lg-50pm6900-50pm6900-3d-full-hd-smart--pentouch-plasma-tv,600-hz,4xhdmi,wi-fi/productdetails.aspx?I_ID=62488

dün datry bunu indirimini yaptı yaklaşık bu fiyata bayağı alan olmuştu. Ama dün vatan gözlükleri ayrı fiyatlandırıyodu. şimdi ücretsiz yapmış. Genel olarak güzel ürün. Forumda bir çok inceleme yazısı mevcut..

bunların coğunu okudum zaten hocam sağolun.ürün hakkında bilginiz var mı teknosa da kinde gözlük yoktu ancak kalem ve kumanda hakkında bilgi de yoktu.vatandakinde gözlük var demiş ancak bunda da kumanda ve kalem hakkında bilgi yok.mh arasak acaba bilgileri var mıdır

kumanda ve kalem vatanda mevcut. gözlük işini de müşteri hizmetleriyle görüşüp halleceksiniz. Vatandan dediğim şekilde alan arkadaşlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

OEM fiyatları müthiş. Sömürün arkadaşlar; ölümüne alın sonra da batın

neler mesela
  • LG 42LM671S BU TV NİN FİYATI 1866 TL 660S DEN İYİMİDİR BİLEN VARMI ALMAYI DÜŞÜNÜORUM ...
  • 1000 - 1500 tl aralığında eli yüzü düzgün bir notebook bakınıyorum. Lenovo z580 serisine ne dersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kumanda ve kalem vatanda mevcut. gözlük işini de müşteri hizmetleriyle görüşüp halleceksiniz. Vatandan dediğim şekilde alan arkadaşlar var.

teşekkürler hocam

• geçen haftaki %25 ten bir hdd almıştım şimdi 11 tl daha ucuzlamış...bu aradaki farkı bir şekilde almak mümkün mü?

not: bu mesajı yazan 11 tl için 3 saat çalışan bir asgari ücretlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HünkarBeğendi -- 24 Kasım 2012; 2:56:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

1000 - 1500 tl aralığında eli yüzü düzgün bir notebook bakınıyorum. Lenovo z580 serisine ne dersiniz ?

z580stokta yok..z585 fiyatı da geçen haftaya göre 100 tl daha iyi..Bir daha kolay kolay bu fiyata düşeceğini sanmıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

1000 - 1500 tl aralığında eli yüzü düzgün bir notebook bakınıyorum. Lenovo z580 serisine ne dersiniz ?

z580 stokta yok.

amd işlemcili lenovo z585 ya da intel işlemcili dell 5520 den birini seç hemen fırsat kaçmadan. ben ikisi arasında kaldım z585 aldım.

daha iyi bir tavsiyesi olan varsa arkdaşa yardımcı olalım.
  • ulan 1gb 7850 318TL

MSI OC modeli 328

2gb 7850 ler 368 lira

kaçırmayın beylerrrrrrrrrrrr
  • P\F oranı yüksek ekran kartı önerirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.